Syn má rok a nechce chodiť

lenkadado
6. mar 2013

Maminky kedy začali vaše detičky chodiť???? Moj syn má pomali rok a jeden mesiac a vôbec nechce chodiť ked ho postavíme krásne stojí na nozickach ale kroky žiadne .....dakujem za vsetky odpovede prajem pekný deň 🙂

ivetkabab
7. mar 2013

@lenkadado Neboj,to pride.Moj vnuk zacal chodit ked mal 15 mesiacov a moj syn ked mal 10..kazde dieta je individualne

erzulik
18. mar 2013

Moja dcerka zacala sediet sama v 10 mes a chodit zacala 14 mes. Kazde dieta je ine

terezka1947
18. mar 2013

aj ja so sa bala....nestvornozkoval,asi v 14mesiacoch sa z nicoho nic postavil,par dni chodil okolo nabytku a po par dnoch sa pustil sam...a odvtedy iba beha 😀 a to ma uz strasila neurologicka,ze nieco nie je ok 😠 ......neboj 😉 este sa nabehas.

euka210
19. mar 2013

sam par dni pred rokom a okolo nabytku od cca 10m. KAzde dieta je ine, asi mu vyhovuje lozenie a chodit sa mu nechce. Svagrina mala podobneho, ale postupne sa rozchodil tusim na 14m.

bronia13
20. mar 2013

ja som mala skoro 2 roky ked som zacala chodit a som tu, nic nepoznat na mne 😀

sea23
20. mar 2013

moj maly sa staval na nozky od 7 mesiacov, stvornozkovat nevedel a chodit zacal az skoro v 14 mesiacoch,no a az potom objavil stvornozkovanie a lozenie... 😉

katrenka111
20. mar 2013

Ahojte maminky jak ste ma ukludnili, moj drobec sam zacal asi 1-2týždne pred rokom par krokov.....sa mu to pacilo presiel takmer celu izbu a na 2.a dalsie dni proste nic....nechce...len sem tam sa postavi a spravi par krockov ale nechce sa mu jedine len so mnou za ruku, asi sa boji no ja dufam že sa osmeli a rozbehne sa....každe dieta je asi ine.....ale za to na 4 ide ako raketa 😀

gabriela303
20. mar 2013

@katrenka111 nic neboj mojej kamosky maly mal 15mesiace a vobec sam nechcel chodit len s mamkou za obe ruky a teraz za nim nestiha utecie jej kde sa len da 🙂

bajciatko
20. mar 2013

Viem ako sa citis, nasa kvetinka zacala sama chodit ked mala 1rok a 3 mesiace, urobila prve krociky uplne sama chodila z izby do izby a potom na druhy den nic, uplne s tym sekla a nechodila vobec, ani nemala snahu, nic... Opatovne sama zacala chodit az skoro o mesiac. Takze nemas sa coho bat, kazde dietatko sa chodit nauci.

matozazzo
20. mar 2013

@lenkadado Ahoj,starsia uz behala v 11m,ked druha v 13m nechodila,zacala som "stresovat".. Ale potom prisli prve krociky a teraz v 18m nechodi ale beha... Chce to cas 🙂

1janka_kolka
31. mar 2013

Ahoj 🙂 Aj my mame tento "problem" . Dcerka ma 15 mesiacov a sama sa este neodhodlala vykrocit. Popri nabytku krokuje veselo, vylezie na gauc aj zlezie, za ruky si vykracuje jak madam, ale netrva to dlho. Zrazu si zmysli, ze sa bleskovo potrebuje presunut z bodu A do bodu B a momentalne je na kolenach a sem tam mam pocit, ze az nadletuje, jak rychlo kolenackuje 😀 Neviem, ci je to strach, alebo len jej pohodlnost. proste ju niekedy na tie nozky nedostanem, zatne sa a ide na kolienka. Tak si poviem, ze kaslem na to, ze sa to hadam raz nauci, ze nebude kolenackovat do 18-ky :p No a potom zas stretnem nejaku milu pani, ktorej prva otazka je ci uz chodi a moje presvedcenie, ze kaslem na to,je razom v prdeli :/ ...A riadne k tomu( ze sa tetky cuduju, ako keby to bol globalny problem ludstva, ze este nechodi ) prida aj fakt, ze nasa 15 mesacna dcera vyzera jak dvojrocne dieta, bo nam nejak podrastla rychlo. Tak zase si hovorim, ze kaslem na to a cakam dalej,bo sice este nevie chodit, ale je uzasna a sikovna v inych veciach 😀 😀 😀