Poraďte doučovateľa matematiky 1. stupeň ZŠ v Malackách

simka_simka
22. okt 2023

Dobrý deň, prosím je tu medzi vami doučovateľka matematiky pre 1.stupeň ZŠ a bola by ochotná pomôcť s doučovaním?
Ďakujem

euka210
22. okt 2023

@simka_simka ved to hadam vie kazdy rodic, matiku 1.stupna. Riesit s ucitelkou, slabsich ziakov moze ona doucovat...syn tak mali v 3r, ze poobede doucovala tych, co im trebalo...vybrane slova, nasobilku.

michaela329
22. okt 2023

@euka210 nie je to povinnosť učiteľky, ja som to napríklad robila ako jediná na škole a z mojej iniciatívy.
simka_simka skús ísť za triednou, či by nepomohla, ale nie štýlom, že musí. Poprípade, na youtube sú fajn videá s vysvetlením učiva.

simka_simka
autor
22. okt 2023

@euka210 no zial ucitelka nespolupracuje a zial potrebujeme aj iny pohlad na vec nie len ten nas. A ano vieme ucivo, ale pochopenie metody ktorou idu je ina ako volakedy respektive vobec som sa s nou nestretla, skola vyzaduje len tu novu metodu, takze tieto komentare si nechajte pre seba nabuduce

martina_malacky
22. okt 2023

@simka_simka mate Hejneho metodu?

majuska125
26. okt 2023

@martina_malacky my máme tento problém s hejného metódou, ja zo viem, ale zisťijem dcéra druháčka a nevie poriadne rátať vďaka tejto metóde. a ja som chodila na olympiady a pytagoriady