Súkromná škôlka Hviezdička

miselar
1. júl 2022

Dobrý deň ,hľadám súkromnú škôlku pre dcérku keďže nás nevzali do štátnej .Prosím.viete mi poradiť ktorá je z nich tak dobrá ?Našla som aj túto hviezdičku celkom sa mi pozdáva no recenzie som na ňu nenašla . dakujem.

nikita34
2. júl 2022

@miselar môj malý chodí do HappyLandu a nemôžem si vynachváliť. Učiteľky uplne super, zhovárajú sa s nimi aj anglicky čo je teraz veľká výhoda. ak chcete aby nastúpil od septembra mali by ste si zavolať s pani riaditeľkou, aby mali ešte voľné miesto.

miselar
autor
2. júl 2022

@nikita34 a koľko stojí školne ?strava ?

nikita34
4. júl 2022

@miselar školné je 330€, strava sa pohybuje okolo 70€ záleží ako kedy

pepo57
8. sep 2022

Dobry deň, my sme dostali odporúčanie na Hviezdičku od susedov a veľmi ju chválili. Tak sme tam dali dcéru (2r9m). Bola tam 3x pol dna a vždy bola nejaká uplakaná a nechcela tam ísť. Nakoniec nám povedala že dostala po zadku a zavreli ju v izbe aby sa ukludnila… Takze výchovne metódy zo stredoveku. Možno to niekomu nevadí, ale tak mali by tam byt ľudia s trpezlivosťou, ktorí vedia čo robia. To že si niekto napíše na stránku že montessori výchova, tak to neznamená že tam sú iba montessori hračky ale že ich touto metódou aj vychovávajú. Je to smutne že v dnešnej dobe sú v súkromných škôlkach takéto praktiky. Takze určite vam ju neodporúčam

miselar
autor
8. sep 2022

@pepo57 my sme nakoniec dostali statnu škôlku v hviezdičke sme boli len raz sa ukázať .No úprimne moc sa mi to nepáčilo .Malo priestoru a veľa detí .Ostatné neviem povedať aký majú prístup k deťom ale teda ak by niekto udrel moje dieťa a zavrel ho tak by som to len tak nenechala .chudatko tak to už je sila ...ešteže sme tam nešli....

dlhan
16. jún 2023

Detska akademia Hviezdička,prijima deti od 18 mesiacov do 4rokov.Blizsie info cez email:galadriel8@centrum.sk