Chodenie do škôlky 1-2x do týždňa, máte skúsenosť?

alessia443
21. aug 2018

Ahojte, mam 2 rocne sidlo, ktore sa doma zacina nudit, tak by som ho rada dala obcas do kolektivu rovesnikov. Rozmyslam, ci je lepsie dat ho 1-2 krat na pol dna, resp. radsej na cely den, mate s takymto navstevovanim skolky niekto skusenost? A je to vobec dobre pre dieta, nebude mimo kolektivu, ked bude chodit len takto striedmo? Pocula som zatial len jednu skusenost a ta bola pozitivna, tak chcem vediet viacej nazorov.
Na cely tyzden ho este nechcem davat.

alchemilkazltozelena
21. aug 2018

@alessia443 ja som dala od 2 rokov na cely den a nelutujem..tiez si myslim ze drzat dieta pri maminej sukni pomaly do 6 rokov je trochu cez ciaru..obe sme sa uz takpovediac nudili tak sme to takto vyriesili k obojstrannej spokojnosti..a urobila by som to znova

evitka83
22. aug 2018

@alessia443 nam sa skolka velmi osvedcila. Isla v 2 rokoch, deti ju velmi potiahli dopredu. Su rozne deti, niektore sa viac zahrajy s mamou, ine potrebuju kolektiv. My sme skusali obden na pol dna. Potom kazdy den a potom na cely den. Ja s niu fungujem tak, ze chodi aj do skolky aj so mnou na kruzky. Ma ju zaplatenu ale nie je tam kazdy den a cely den.

anazuz75
23. aug 2018

@alessia443 chodila tri dni po sebe. Aby to mala pekne urovnané. Asi je to lepšie ako
na preskáčku. Po čase sme to rozšírili na 4 dni. Vôbec nemala chaos, deti až taký pojem o čase nemajú. Vstávala, obedovala aj chodila poobede spat v rovnaký čas, či už bola v škôlke alebo doma. Takže denný režim mala podobný.