Dávate učiteľkám v škôlke darčeky na Vianoce?

miracle
19. dec 2012

Ahojte,

davate ucitelkam svojich deti na Vianoce nejaku drobnost? Tam, kde sme zili predtym, to bolo zvykom, na Slovenku netusim.

V kazdom pripade by to bola len nejaka drobnost.

stanislavao
19. dec 2012

my sme sa zvykli rodicia poskladat povedzme po 0,50 centov a kupili sa im nejake malickosti, povedzme vonava sviecka. ale to bola len jedna skolka. teraz kde byvame, tak to vo zvyku nieje. opytajte sa skor rodicov z vasej triedy.

raona
19. dec 2012

máme malú prvý rok v škôlke,ale myslím, že tu to zvykom nie je, ak náhodou tak len individuálne...

tatiana1985
19. dec 2012

my sme vcera mali vianocnu besiedku s detickami a po skonceni sme s kolegynou od rodicov dostali v kvetinaci zivu vianocnu ruzu..krasnu... velmi to potesi 🙂 🙂 je to velmi mile , ze rodicia si vazia nasu pracu a ti inteligentnejsi vedia ze skolka neni len o "hrani sa s detmi cely den!" 😖 🙂

bianca
19. dec 2012

nie nedavam.Sorry ale mne tiez zamestnavatel nic neda a uz vobec nie ,,klienti,, Keby to niekto z rodicov navrhol tak prispejem ale samostatne urcite nie

zlatovlaska123
19. dec 2012

určite nie a ani neviem o tom, žeby to niekto robil a podľa mňa sa to ani nehodí...

simca06022011
19. dec 2012

Podla mna je to pekne, nieco darovat aj ucitelom... ked tak aspon kavicku, cokoladku... ved sa nam trapia s deturencami. A ja veruze od zamestnavatela dostavam darceky a aj moji zamestnanci dostavaju kazdy rok nieco, vacsinou peniazky a nejaku drobnost... nech je tie Vianoce aj citit naokolo, nielen v telke 🙂

jasminet
19. dec 2012

ako rodicia nie, ale dcera urobila pani ucitelkam srdiecka z keramickej hmoty a to im da ona za seba

nili
19. dec 2012

Dcera este nechodi do skolky, ale ja si myslim, ze nejaka drobnost naozaj potesi. P. ucitelka urcite oceni darcek, ktory vyrobilo dieta pomocou rodica, ci obycajna kresba ale namalovana zo srdiecka. Ak chces kupovat drobnost, ja zvyknem ako pozornost darovat malickych keramickych anjelikov z kvetinarstva, vzdy potesi, hlavne na Vianoce. 🙂

luciferova
19. dec 2012

Ja som ako ucitelka tiez dostala od deticiek rozne darceky, aj som si ich odkladala, no neda sa to donekonecna opatrovat... Takze ja radim skor nieco vianocne - tu vianocnu ruzu, zaujimavu ozdobu na stromcek, skatulku kolacikov a pod. Nieco uzitocne, nie prachohltac🙂

Este mi napada, ako to poriesit s detmi. Ved darceky nosi jezisko, ako budu chapat, ked dame nieco pani ucitelke my?

vadimka
19. dec 2012

Ja si myslim, ze je to uplne individualne..ak mame pocit, ze chceme, nejakej pani ucitelke urobit radost, tak v tom nic nevidim....moja dcerka vela krat nieco vytvori a daruje aj behom roka p.ucitelke alebo vychovavatelke....ja osobne by som sa chcela takto odvdacit dcerinej trenerke na mod.gymnastike....je to osoba, ktora do toho dava celu svoju dusu...tak s prianim "stastne a vesele"podarujeme anjelika a bonbony.

maznacik007
19. dec 2012

jasne ze davame .... uz mame pripravene.... take pekne sviecocky v takych miskach s ruzickami, v peknom obale a plus na takom stipceku meno pani ucitelky a obrazok od dietata...
pre nas je uplne normalne ze sa obdarovavame a ucim tomu aj deti.... a pani ucitelka je s nimi dost casu... a zasluzi si ze to vydrzi...

moncicip
19. dec 2012

Podla mna to kazdu ucitelku potesi,no nieje to povinnost dat. Ved nieco takych prckov naucit da dos zabrat.

bublinkajasminka
19. dec 2012

ja kazdy rok davam dezert, teraz mam zrovna malu choru ale behneme spolu do skolky v piatok a zase im daco zoberiem - neaku drobnost 🙂 🙂 mame vynikajuce ucitelky - zasluzia si 🙂

sssimi
19. dec 2012

Nie

reni1512
19. dec 2012

Moja mamka sa vzdy potesi..uci v MŠ...ma 25 deti a ma co robit, vcera boli vystupovat na magistrate a tak akurat dosla s nervami... Vystupovali pre jedneho cloveka pre nasho primatora...trepali sa tam s detmi po tom pocasi na magistrat, dosli teraz vsetky deti povyzliekat doniest veci na program a nakoniec vystupili pre jedineho cloveka...cely mesiac nacvicuju vianocnu besiedku, detom dal plysaky a ucitelka sa mohla otocit a odist...Nikoho nezaujima ze sa o nase najmensie deti staraju ucitelky denno denne a vychovavaju ich od rana do skoreho poobedia a za mzdu ako upratovacky.. Vidim co to obnasa a preto by som tuto pracu nikdy nerobila....

balimka
20. dec 2012

Darceky na zaciatku roka, vianoce, den ucitelov, koniec roka, pripadne este meniny a narodeniny pani ucitelky? Ako haloo, co ste sa s konom zrazili? Ok, ked nieco dieta same vyrobi, nakresli ... ale ked sa "ocakava" ze rodicia sa vyzbieraju ... uz som pocula ze aj na kupelne pobyty a pod., tak to je fakt sila.

@reni1512 preco sa s detmi ucitelia trepu v zlom pocasi cez cele mesto aby sa pretrcali pred nejakym primatorom? Divne toto skolstvo ...

radlinka
20. dec 2012

Nieco pre potesenie ano, niektore si extra zasluzia.... 😉 a hlavne viacnocne pohladnice 😉

bluff
20. dec 2012

Urcite sa patri nezabudnut na ucitelov svojich deti. Kazdy vie co mu financie dovolia, ale nieco upiect alebo s detmi vytvorit to sa da vzdy.

karamel
20. dec 2012

nie

hajanka
20. dec 2012

nie

mmaatt
20. dec 2012

My sme nedávali, iba kvietok na začiatku a konci roka, ale máme teraz takú skvelú učiteľku, že keď robíme domáce bonbonky, tak manžel urobí krabičku a syn jej to odnesie (samozrejme, že syn pomáha zdobiť, dávať do košíčkov a baliť bonbonky). Kupovanie nejakých darov nepovažujem za vhodné.

pepibubu
20. dec 2012

My asi dáme ve školce Pepově nejoblíbenější paní učitelce "zlatý" čtyřlístek pro štěstí za 15 Kč, jen pro štěstí....

zuzkalenka
2. jan 2013

Nie, u nás sa nič také nedáva 😉

kika_flower
23. nov 2022
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.

Len drobnosť, naše pani učiteľky sa vždy veľmi potešia a sme vďační, že máme také pani učiteľky, určite si zaslúžia.

miriam11
23. nov 2022

@miracle nie