kika_flower
Používateľ kika_flower je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika_flower.
kika_flower
23. nov 2022

Sestre som kúpila kolobežku a to nebola vôbec pohybovo zdatná. Kolobežku si nesmierne obľúbila a aj nejaké kilá išli dolu, veľmi si to pochvaľuje.

kika_flower
23. nov 2022

My sme kúpili malému to prasiatko s mincami, veľmi obľúbená hračka a k tomu sme kupovali chodítko.

kika_flower
23. nov 2022

Kvalitnú sadu nožov, celokovaných, ktoré sú super dlho ostré..Viem, že by si ich naši sami nekúpili, tak kúpime im ich my. A naši celkovo radi varia, skúšajú niečo nové, takže pre nich super darček a hlavne si potrpia na kvalitu.

kika_flower
23. nov 2022

Možno aj chodítko by bolo fajn, také čo tlačí pred sebou, ani sa nenazdáte a chodí. Sú všelijaké blikajúce, hrajúce, dieťatko to istotne poteší. Všetko, čo podporuje deti k pohybu preferujem.

kika_flower
23. nov 2022

Ja tiež zbožňujem najviac na Vianociach to, že sa pekne všetci stretneme, ale jasnačka, bez darčekov by to nebolo ono. Chystáme sa kúpiť celej rodine kvalitné nože IVO Premier, sú super a dlho ostré. Je to kvalitný a praktický darček, žiadne rárohy, ktoré držia len prach.

kika_flower
23. nov 2022

K Vianociam darčeky patria, áno, je to viac už o deťoch, ale symbolický darček si venujeme navzájom aj my dospelí, nech deti vidia, že aj rodičia poslúchali🙂

kika_flower
23. nov 2022

Pravdepodobne kúpim mužovi kvalitnú športovú vestu a k tomu peknú sadu kvalitných nožov, veľmi rád varí, takže bude mať z takého darček radosť.

kika_flower
23. nov 2022

Ako správny poľnohospodár, vie určite aj dobre variť🙂 mám takého švagra a veľmi ho potešila krásna sada kvalitných nožov IVO Premier, sú super ostré, podľa mňa to každý chlap ocení.

kika_flower
23. nov 2022

Autíčka u nás tiež vždy musia byť, ale tento rok kupujeme aj nový bicykel. Ten čo mal, tak už z neho vyrástol a Vianoce sú super príležitosť na to, aby sme kúpili nový, keďže narodky má až v lete.

kika_flower
23. nov 2022

Veruže Vianoce sa blížia, keď vidím všade kopec vianočného tovaru, reklamy...ach, musím sa už aj ja do darčekov pustiť. Uprednostňujeme praktické darčeky, takže aj pre deti asi nový bicykel. Pravdepodobne Woom z cyklospecialít.

kika_flower
23. nov 2022

Len drobnosť, naše pani učiteľky sa vždy veľmi potešia a sme vďační, že máme také pani učiteľky, určite si zaslúžia.

kika_flower
23. nov 2022

Tiež už rozmýšľam aké darčeky, nech toho nie je v decembri naraz veľa, tak priebežne už kupujem. Synovcovi som kúpila perfektnú kolobežku, teraz je to veľmi in medzi deťmi i teenegermi a aj dospelými, takže skúste možno kolobežku zvážiť, pre 9 ročného ideálny darček.

kika_flower
23. nov 2022

Pre ročné dieťatko už pokojne odporúčam nejaké kvalitné odrážadlo, my sme tiež v tomto veku kúpili, dlho si ho oťukával vo vnútri a v 1,5 roku už začal veselo vonku na ňom jazdiť, je to super vec a krásny darček.

kika_flower
24. apr 2022

Môjho drahého k okrúhline veľmi potešila perfektná sada kvalitných nožov. Je výborný kuchár a odvtedy varí ešte radšej.

kika_flower
24. apr 2022

Určite odporúčam pre 2 ročné dieťa nejaké super odrážadlo.

kika_flower
24. apr 2022

Pri takejto príležitosti odporúčam kvalitný ľahučký bicykel alebo kolobežku, to teraz deti v jej veku obľubujú.

kika_flower
23. mar 2022

My máme klasický plynový gril a sme spokojní. Celkovo si na týchto veciach potrpíme, ako aj na vybavení kuchyne. Kupujeme radšej kvalitnejšie a trvácnejšie.

kika_flower
23. mar 2022

Tiež milujeme grilovať, ale aj variť vo všeobecnosti.

kika_flower
23. mar 2022

Podľa hobby kupujem darčeky, napr. mužovi tenisky, pretože je vášnivý bežec, deťom odrážadlo, kolobežku, bicykel a knižku a rodičom sme naposledy kúpili kvalitné nože, pretože radi spolu varia.

kika_flower
22. mar 2022

Super nápad, páči sa mi to, mám doma krásnu oceľovú sadu nožov a mám ich v šuflíku. Toto sa mi viac páči. A príde mi to aj praktické. Díky za tip.

kika_flower
22. mar 2022

Podľa mňa kvalitné nože sa tak ľahko neotupia.

kika_flower
28. feb 2022

Vyskúšaj Iuvenio, je to super prírodná kozmetika. U mňa zabrala.

kika_flower
28. feb 2022

U mňa to problém nevyriešilo, len dočasne trošku zmiernilo, a to je dosť silné. Najlepšie mi robí jedna kvalitná prírodná kozmetika. Postupne mi krásne vyhladila pleť.

kika_flower
28. feb 2022

Niekedy sa môže v tehu zhoršiť pleť, skús prírodnú kozmetiku iuvenio.

kika_flower
28. feb 2022

V takomto prípade môže byť problém aj vo vnútri tela, napr. problém s trávením. Skús sa dať vyšetriť po zdravotnej stránke a myslím si, že potom sa problému s akné zbavíš. Už ti bude stačiť len nejaká kvalitná kozmetika, ideálne prírodná.