Máte skúsenosti so špeciálnou MŠ na Mišíkovej v BA?

katinka201
1. mar 2011

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či nemáte nejaké skúsenosti s touto škôlkou. Chcela by som tam dať syna, náš problém je v tom že nerozpráva a je tiež hyperaktívny, ťažko sa s ním pracuje a normálna škôlka nám nepomáha, stále sú len sťažnosti. ďakujem

maminazba
14. mar 2016

@katarina_g ano sme

maminazba
14. mar 2016

@trudy1717 super 🙂

red_rose
17. máj 2017

Ahojte, my navstevujeme Karpatsku, ale sme z Dubravky, tak uvazujeme o prestup na Dolinskeho. Dg. Detsky autizmus, ale taky lahsi, hranicny + pridruzena NKS. Na Karpatskej sa nam velmi paci, mame skvele vysledky, preto mam strach, ci urobim spravne. Kto mi poradi, ci pouvazuje somnou nahlas?

zuzu2988
27. jún 2017

@red_rose
my dochadzame z petrzalky kazdy den cez dva prestupy a potom dlhe cesty v mhd do prace ale stoji mi to za to .... kazdy ma pravo rozhodnut sa ako mu to vyhovuje... ale kedze beriem do uvahy obrovske pokroky svojich deti tak jednoznacne obetujem cestovanie a budem nadalej chvalit skvelu pracu pedagogov v tunajsej ms a podporovat deti v ich dalsich uspechoch... 🙂

red_rose
5. júl 2017

@zuzu2988 nejde o cestovanie ako také. Moja dcéra to cestovanie nedokáže zniesť. Ak sa jej tam niekto alebo niečo nepáči, dokáže sa pozvracať, tak jej príde zle. Autizmus je dôvodom jej nepohodlného cestovania. Preto sa potrebujeme cestovaniu vyhnúť. Dokonca ani autom sa nedá. Ak sa dostaneme do zápchy, čomu sa nikdy ráno nevyhneme, vždy vyjde z autá zelená.
V MHD chytá zakaždým amok, začne kričať a spustí paniku, musíme okamžite vystúpiť a čakať iný autobus....proste cestovať sa nám nedá z dôvodu jej diagnózy.

zuzu2988
6. júl 2017

@red_rose samozrejme to chápem preto som písala že ako to každému vyhovuje 😉

silvi300
1. máj 2018

Je tu nejaká maminka, čo ide tento tok na zápis do špeciálnej škôlky na Mišíkovej? My ideme vo štvrtok, tak som chcela vedieť, či sa tam s niektorou z vás nestretneme na zápise 🙂

asteri
2. máj 2018

@silvi300 ahoj my uz sme boli na zapise a este nas caka ich poradna. Ako ste dopadli?

silvi300
2. máj 2018

@asteri My sme už boli na stretnutí s pani zástupkyňou, v poradni sme už tiež boli, zajtra ideme na zápis a už počkáme si len na rozhodnutie či nás zoberú 🙂

silvi300
2. máj 2018

@asteri To ste dnes boli zápise? Zápis je od dnes do 7.5. 2018. Ako to tam prebiehalo?

asteri
2. máj 2018

@silvi300 Boli sme asi pred tyzdnom u p. zastupkyne a poslali jej potom prihlasku postou, uz sme nemuseli ist na zapis ale tu poradnu mame az niekedy o dva tyzdne. Tak tiez si pockame na rozhodnutie.

silvi300
2. máj 2018

@asteri V tej poradni sú veľmi milé, ako psychologička, tak aj logopedička. Nemusíte sa obávať. Určite to tam dobre dopadne. Hlavne dúfam, že komisia bude k nám naklonená a zoberú nás 🙂

silvi300
29. máj 2018

@asteri Ahoj, už vám prišlo rozhodnutie z Mišíkovej?

asteri
30. máj 2018

@silvi300 Ahoj, este nie. Ked si dobre pamatam, tento tyzden zasada komisia a mozno nam to napisu mailom ale rozhodnutie poslu az do 30 dni po zasadnuti komisie. Ty uz mas nejake info?
Inak v tej poradni to bolo take prijemne, ani sa nam nechcelo odtial odist...

asteri
13. jún 2018

@silvi300 ahoj tak nas prijali, zajtra mame rodicko...dufam, ze aj Vas...

silvi300
14. jún 2018

@asteri mne neprišlo rozhodnutie. Musím tam zajtra zavolať.

silvi300
15. jún 2018

@asteri Ahoj, volala som pani zástupkyni, nás žiaľ neprijalíi :(

asteri
15. jún 2018

@silvi300 Ahoj, to mi je luto, drzim palce aby ste nasli nieco ine, vhodne aj ked viem, ze az tak vela toho nie je...

silvi300
15. jún 2018

@asteri ak sa môžem spýtať, ste predškoláci? Lebo nabudúci rok tam pôjdeme zas na zápis, to ho už budú musieť zobrať, lebo bude predškolák. Lenže ma veľmi mrzí, že ho nevzali už teraz, nakoľko v novembri bude mať 5 a vôbec nerozpráva 😞 Boli sme na zápise aj na Žehrianskej, tam neviem ako dopadneme, lebo ešte čakáme na rozhodnutie, ale tam prijímajú iba 8 detí, takže neviem, čo budem robiť, ak ho nevezmú medzi 8 detí. Chodil do súkromnej škôlky, tam boli len samé problémy, takže neviem, čo budeme robiť, nakoľko on do normálnej škôlky nemôže ísť, po tých skúsenostiach zo súkromnej škôlky.

asteri
16. jún 2018

@silvi300 napisem Ti spravu

silvi300
17. jún 2018

@asteri Ďakujem. Odpísala som 🙂

usmiatamima1987
11. júl 2018

@silvi300 ahoj, prosim ta mozem sa spytat ci mi najodou nevies poradit, maly ma 4,5 roka a ma oneskoreny vyvin reci, chodi do normalnej ms, mentalne je uplne v poriadku, logopedicka odporucila ze by bolo dobre chodit do specialnej ms kde sa im vedia legopedicky venovat, beru aj taketo deti? Pripadne treba najskor dopredu zavolat alebo aky je postup? Dakujem velmi pekne za odpovec

silvi300
22. júl 2018

@usmiatamima1987 Ahoj, takáto škôlka pre deti s Narušenou komunikačnou schopnosťou je na Špeciálna materská škola Žehrianska v Petržalke, ŠMŠ Doslinského v Dúbravke, ŠMŠ Mišíkova (Staré Mesto pod Slavínom), ŠMŠ Karpatská (Pod hlavnou stanicou).

usmiatamima1987
21. sep 2018

Ahojte, chodi niekoho dietatko teraz na Misikovu? Maly mi tam nastupuje a tak by ma zaujimali nejaky zakladne veci ako to tam bezi
Dakujem

nelinka2009
31. okt 2021

@usmiatamima1987 dobrý, chodili ste na Misikovu? Môžem poprosiť nejaké info?

usmiatamima1987
31. okt 2021

@nelinka2009 ano syn chodil, co ta zaujima konkretne?

nelinka2009
31. okt 2021

@usmiatamima1987 ako tam bolo... Čo ste boli spokojní a či to pomohlo... Od pozajtra nastupujeme a vôbec som si mieni istá, či je správne meniť školku takto uprostred roka... A ktoré pani učiteľky ste stretli a aké boli... My budeme mať pani Herakovu... V telefóne bola úžasná...

nelinka2009
31. okt 2021

@usmiatamima1987 čo sa Vám zdá, že sa tam viac deťom venujú ako v bežnej ms...

usmiatamima1987
31. okt 2021

@nelinka2009 Katku Herakovu mal aj moj syn, super pani ucitelka, syn tiez nastupil v oktobri, my sme boli velmi spokojni, maly sa tam v podstate rozbehol v reci, bez tej skolky neviem kde by bol, aj logopedicku mali perfektnu, vzdy sa dalo s nimi dohodnut, syn tam rad chodil, teraz nastupil do pripravneho rocnika na Hrdlickovej pre deti s NKS

usmiatamima1987
31. okt 2021

@nelinka2009 urcite je to ine oproti beznej ms, maju tam logopedicku, pani ucitelju su specialne pedagogicky a deti bolo v triede len 8 takze vsetko individualny pristup