Nesprávne postupy učiteliek v škôlke

vintage_lady
17. sep 2013

Ahojte maminky, chcem sa vas opytat ako by ste postupovali, aj na vase nazory na nevhodne postupy a spravanie pani uciteliek, ide o to, ze u nas v skolke maju tzv ´´stolicku hanby´´ to je ked dieta nieco vyvedie, sadne si tam ´´na hanbu´´ a nesmie sa hrat s inymi detmi. mne osobne sa to nepaci, ja suhlasim ze ked drobec nieco vyvedie treba ho nejako ´´potrestat´´ ale keby to aspon premenovali sak neni to nejake ponizujuce ze sedi na hanbe?? A mne potom pride mala domov, usadi si plysakov a kopiruje pani ucitelku, vynada zvieratkam a posadi ich na stolicku hanby. No a dufam ze vyhodili tu píííp. 😕 co tam robila minuly rok, lebo jej dala po riti a raz nedobehla na wc a trosku ´´toho´´ jej ostalo na nohavickach a nechala ju v tom cely den. nastastie mi ju pani zastupkyna prelozila. a este by som rada vedela co robia ucitelky ked vase deticky nespinkaju, moja dcerka je v 3.triede a pochybujem ze je jedina co nespi..a takisto viem ze ma svoje muchy a vie si dupnut, napriklad dnes sa pobila s chlapcami 😎 😎 ale som citala jeden clanok od detskej psychologicky a tam bolo ze ked je dieta v skolke za jeho spravanie su zodpovedni ucitelia a rodicia by sa nemali nejako hanbit ked sa im potom ucitelia stazuju ake su ich deti.
vopred dakujem za rady, nazory a skusenosti.. 😀

katka1981
25. okt 2013

@libka1, co ti ja viem? Ono to aj mozno ostalo 🙂

simika_hajulka
25. okt 2013

@vintage_lady no ved asi preto riesis taketo veci🙂

libka1
26. okt 2013

@katka1981 😀 😀 aspon sa nenudis

bajciatko
26. okt 2013

A preco vsetky tieto veci neriesis priamo v skolke? Neviem ako by ti ostatne maminy v tomto mohli pomoct. Riesenie najdes jedine s ucitelkami tvojho dietatka. A skus s nimi jednat milo, maj na pamati, ze tam maju tiez svoje pravidla a povinnosti a na starosti vela deticiek. Verim, ze spolu najdete riesenie. Drzim palce 😉

skolkahviezdicky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz