Obľúbený detský časopis. Ktorý kupujete a prečo?

veronique_1
5. júl 2011

Ktore detske casopisy kupujete a preco ste si vybrali prave tie? Pre aku vekovu kategoriu su uecene?

deninka
30. okt 2012

Ja mam predplatenu Vcielku a Bobika a kupujem Lienku a Zornicku, obcas Adamka. 😉

tanitta
30. okt 2012

odoberame šikovniček

evabb35
6. nov 2012

@syslica podľa skúseností s časopismi pre školákov som sa nakoniec rozhodla pre časopis Slniečko. Sú v ňom príspevky od slovenských autorov: Ondrej Sliacky, Jana Šimulčíková, Ján Milčák, Daniel Hevier, Tomáš Janovic, Daniel Hevier, Milan Rúfus....sú tam úryvky z knižných noviniek pre deti. Keďže časopis Slniečko predáva málo obchodov a rýchlo sa vždy minul, tak ho máme predplatený cez www.ares.sk. Občas kúpim časopis Vrabček, Šikovníček, Adamko - sú tam dobré úlohy na riešenie pre prvákov a druhákov, maľované čítanie, ale inak nič moc. Zornička - kúpila som raz a zdá sa mi, že cieľovou skupinou čitateľov sú skôr starší školáci.

syslica
6. nov 2012

@evabb35 To je skvelé, Slniečko je dobrá voľba. My sme počas hospitalizácie minulý rok na oddelení objavili Eurošlabikár, to je tiež časopis pre školákov, len asi nejaký úzkoprofilový, sysľovi sa náramne páčil, bola tam totiž aj posunková abeceda a príbehy o vybraných slovách (napr. o sysľovi 😝 ). Tak teraz o ňom sporadicky pátram... a ešte o knižke zvanej Rébusová čítanka...

evabb35
6. nov 2012

@syslica Hádam už len cez štátnu vedeckú knižnicu by sa to dalo nájsť. Asi je už vypredaná.

syslica
6. nov 2012

@evabb35 Hej, presne toto. Vyšla v malom náklade, autorka je tuším zo SAV, knižka mala veľké promo na rôznych učiteľských seminároch... a niet jej. ☹

evabb35
6. nov 2012

@syslica alebo priamo na autorku sa listom obrátiť. Možno ešte má zopár kusov v šuplíku. 😉

syslica
6. nov 2012

@evabb35 🙂 🙂 Dobrý nápad... ale naša špeciálna pedagogička to skúšala a neuspela ☹ .

evabb35
6. nov 2012

@syslica skúsila by som to....a popritom skús požiadať štátnu vedeckú knižnicu, aby Ti vrámci medziknižničných služieb pomohla pri hľadaní tejto knihy....niekde ju majú vo svojom knižničnom fonde.

hakanaja
5. jan 2015

😎 😀 Ahoj ťe

janulik2008
5. jan 2015

ked som bola malá tak som fičala na Macko Pusík a Fifík trošku neskôr 🙂

paris3
5. jan 2015

My kupujeme Adamka, Včielku, Bobíka, Šikovníček. Vyberám podľa konkrétneho obsahu daného čísla.

barca1205
1. júl 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Kupujeme Slniečko a z egmont.cz objednáváme Včielku Maju a Mášu a Medveďa. Samozrejme nie pravidelne, ale čo nás práve zaujme 🙂

moje123
1. júl 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

My tiež frčíme na postavičkách z rozprávok. Občas kúpime Včielku Maju alebo Zvonilku. Raz sme dostali Toma a Jerryho ale toho deti nepoznají z TV, tak ich moc nezaujal

ester851
5. sep 2015
Používateľ ester851 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ester851.

Pre našu slečnu kupujeme Barbie a pre drobca Medvídka Pú. Vždy sa teší na tvoreníčko a na hračku, ktorá je súčasťou časopisu 🙂

srenata
10. sep 2015
Používateľ srenata je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od srenata.

my sme zostali verní Šikovníčku. Deťom sa páči a zároveň ich rozvíja 🙂

adinka83
9. okt 2015
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

U nás sa najviac potešia Máši a medveďovi - v akejkoľvek podobe (knihy, plyšáci, časopisy, DVD). Ak ste tiež takí mášomedvedi doporučujem www.egmont.cz a o vianočné darčeky máte postarané 😉

veronikave
10. nov 2015
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

Z egmontu objednáváme ja my, ale mojej dcérke sa páči My little Ponny. Plagátmi už máme oblepenú celú izbičku 🙂

miriamka001
14. nov 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Slniečko a šikovníčka. Nekupujeme ich pravidelne, len keď ma tam niečo zaujme 🙂