Aký časopis pre 4 ročné dievčatko?

emily_666
27. dec 2011

ahojte maminky, aké máte skúsenosti s detskými časopismi, ktorý je váš naj a prečo? Keď som ja bola malá, fičala som na zorničke a ohníku, bola to zábava. Mám štvorročnú neterku, ktorej by som chcela darovať predplatné takéhoto časopisu, ibaže ... neviem, ktorý by bol najlepší. Vopred dakujem za vaše tipy a príspevky.

ukana
27. dec 2011

@emily_666 , my sme roky kupovali Adamka, občas Macka Pusíka....ale ten Adamko sa mi zdal najlepší 🙂

emily_666
autor
27. dec 2011

@traktor
dakujem, nenašlo mi to vo vyhľadávači

lussy23
27. dec 2011

Ja ke´d som bola malá, mama mi kupovala Macka Púsika. myslím, že ho ešte predávajú, je to super časopis.

inka04
27. dec 2011

Šikovníček je tiež kvalitný časopis 🙂

martinka05
28. dec 2011

Ja kupujem dcérke Macka Pusika, má 6 rokov, ale kupujeme ho už približne od 4 rokov 😉

lussy23
28. dec 2011

@emily_666 skuste najprv s ňou ísť do nejakého veľkého supermarketu(tesco, kaufland), kde sa môžu časopisy aj prezerať. nech si prezrie nejaké detské časopisy a ten čo sa jej najviac páči, ten jej môžete predplatiť. Lebo každúé dieťa je iné a každé dieťa niečo iné baví.

luciferkax
28. dec 2011

My kupujeme macka pusíka, mne sa zdá super 🙂

janapavlu
29. dec 2011

Pre predškolákov jednoznačne Adamko, je výborný. Aj Šikovníček je fajn.

katy1979
29. dec 2011

mne sa paci aj klasicka vcielka

maryem
29. dec 2011

Osobne pre také deti hodnotím Sikovnicek ako najlepší,aktivity su naučne,včielka je tiez dobra,ale tu by som možno radila pre mladšie deti-kupujem ju pre 3-ročnú. A do tretice Adamko,ten pre predskolakov,ale je tam pár úloh aj pre menšie deti.

beruha
3. jan 2012

No minuly rok sme dcerke predplacali sikovnicek, teraz bobika. oba su vyborne. bobik, ale skor pre predskolakov.

ivett1
4. jan 2012

ahoj, tak do leta sme kupovali časopis Macko Puf (hlavne kvôli tým darčekom-hračkám, čo boli spolu s časopisom) a teraz sme prešli na Včielku ...tá sa im páči - obom a tu som uvažovala, že im ju už predplatím....sem-tam kúpime aj časopis Bobík alebo Barbie (ale to sa vždy opýtam, či ho chcú...musí ich niečo v ňom zaujať, takže to len príležitostne...)

alexandra
4. jan 2012

Sikovnicek a priznam sa, ze obcas kupim dcerke aj Pony a Princezne 🙂

aduska753
4. jan 2012

Ja 4-ročnú dcérku nemám ale keď budemať toľko tak jej budem kupovať asi My little Pony

barca1205
1. júl 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Slniečko, My little Pony, Barbie, Ľadové kráľovstvo. Skúste pozrieť na www.egmont.cz. Majú veľký výber 🙂

moje123
1. júl 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Skúste Princeznu. Mojej neterke sa veľmi páči 🙂

karolinka789
27. júl 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Z egmontu objednávam aj ja. Moji chlapci majú radi Máša a medveď a Autá. V stánku im občas kúpim Slniečko aj to sa im páči 🙂

elise
27. júl 2015

Vcielka, lienka, vrabcek

veronikave
10. nov 2015
Používateľ veronikave je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikave.

My little Ponny, prípadne Barbie 🙂

kikakik18
10. nov 2015

Ja som vyrástla na Mackovi Pusíkovi, pravidelne som ho odoberala. teraz ho kupujem aj priateľovej dcérke (4r) a každý mesiac sa tešíme, keď ho ideme kúpiť. Inak sa nám páčia aj pracovné zošity, ktoré boli nedávno v Lidl 🙂