Prihlásenie do škôlky počas školského roka

darinka020319
21. nov 2023

Ahojte mamičky. Moja dcérka chodila minulý rok do škôlky no keďže bola stále chorá rozhodli sme sa s manželom že ju na ďalší rok nedáme tak sme ju odhlásili pretože som otehotnela a som s ňou doma. V januári mám termín a premýšľala som nad tým či by nebolo dobré dať ju do škôlky keďže je veľmi spoločenská a do škôlky sama chce ísť. Takže moja otázka znie. Dá sa prihlásiť dieťa do škôlky počas školského roka alebo od druhého polroka ? Ďakujem za vaše rady a odpovede. 🤗

tanyan
21. nov 2023

Ahoj, záleží od vyťaženosti kapacity škôlky. Musíš sa opýtať v konkrétnej škôlke aké sú možnosti u nich. Ak majú miesto, tak väčšinou zoberú kedykoľvek v priebehu roka.

thereisabear
21. nov 2023

To ti povie jedine riaditeľka danej škôlky, skús zavolať.

matullienka
21. nov 2023

Skús zavolať priamo do danej škôlky, aj keď neviem či by som to zrovna urobila v čase keď bude doma novorodenec. Tie skolkarske chorobu by som v tom čase doma zrovna nechcela

natalka13
21. nov 2023

Da

nikpa
21. nov 2023

@darinka020319 ak nemajú naplnené kapacity tak sa ešte potešia 🙂 čiže zdvihnúť telefón a obvolat škôlky

mogaa
21. nov 2023

Dá, ale len v prípade že je v danej škôlke volné miesto čo v 99% -tách škôlok nemajú.....ak si dáš prihlášku v máji, vezmú ju od nasledujúceho septembra....

darinka020319
autor
22. nov 2023

Ďakujem vám mamičky 🤗