Prihláška do škôlky

15. apr 2023

Ahojte, chcem sa len spytat ako je je to u vas co mate deticky v skolke.. na dedinach ci meste.,,mame 3rocneho., prave chodi do skolky najmensej triedy., buduci rok resp. skolsky 2023/2024 chceme, aby opat nastupil.,je potrebne znovu podat prihlasku?ci to je automaticke?., a podavaju len rodicia co im nechodili este?ci ako., opytam sa este osobne skolke len teraz je syn chory., len nechcem vyzerat ako ,,trubka”., a aj by ma zaujimalo ako to ,,chodi” inde., dakujem

mamickalisticka
15. apr 2023

Bude pokračovať, netreba nič vybavovať .. podávajú iba rodičia, ktorí nahlasujú dieťa 1x

jandra
15. apr 2023

Prosím vas a ked ste isli na zapis a podavali prihlasky, tak len do jednej skolky alebo do viacerych? Ja planujem do troch, ak by nebolo volne niekde, tak pre istotu. Ci mam dat viac ako 3?

autor
15. apr 2023

@jandra ka som davala len 1., kedze byvame na dedine a chceli sme, aby navstevoval tu., a vedeli sme, ze sa nebude hlasit vela deti, a ak by aj som na druhej materskej tak by ostal doma s nami.,,ak ste z mesta., mozte kludne podat aj viacej., a ked dojde rozhdnutie., potom sa rozhodnete kam ho/ju date.,,

autor
15. apr 2023

@jandra aj keby ste boli z dediny mozete podat viacej

jandra
15. apr 2023

Ďakujem 🙂