Škôlka Sibírska v Bratislave - recenzie

15. mar 2019

Ahojte, mam 18 mesacneho syna, zacinam uvazovat nad skolkou, byvam na Sibirskej ulici, hladam nieco tu v okoli, mate tipy na skolky, s ktorymi ste spokojne? Budem vdacna za tipy na statne i sukromne skolky za rozumnu cenu (do 400e). Dakujem!

liligreg

@majurka13 možno by bolo dobre uviesť mesto

kerstina

Tipujem BA🤔☺️

nmhc
15. mar 2019

Presov? Tam je skolka tiez sibirska

15. mar 2019

Co som si vsimla, tak na 90% ked je v diskusiach uvedena len ulica, tak je to v Bratislave. Ako keby to bolo automaticke a zvysok Slovenska neexistoval 😂😒

15. mar 2019

@fokuska presne tak, malokto uvadza mesto, ak je z Bratislavy 😃😃 je to uz smiesne

16. mar 2019

Dakujem za prispevky, je to samozrejme Bratislava.

16. mar 2019

@majurka13 preco samozrejme? Ine mesta neexistujú?

16. mar 2019

@beky1813 Nie kazde mesto ma v ramci jednej ulice na vyber z viacerych statnych a sukromnych skolok, tiez zvycajne v mensich mestach je cena za sukromnu skolku nizsia..

16. mar 2019

@majurka13 a? Co to ma spolocne s tým, ze si nenapisala mesto? To len na Bratislavu sa moze clovek pytat?

16. mar 2019

@majurka13 A ako maju ludia z inych miest, ktore tiez maju Sibirsku ulicu a v okoli nej skolky vediet, ze ty sa pytas na BA?

veronikaszabova

@beky1813 inak aj ja som si vsimla, ze to je v mode nepisat BA 🙂

16. mar 2019

Fuu, dakujem vsetkym za podnetnu diskusiu na temu skolok..

16. mar 2019

@majurka13 Niet za co. Kedze nie je z nazvu ani prispevku jasne o ake mesto ide, tak asi tema ludi nezaujala, alebo poradit nevedia, alebo nechcu.

miskamuska
7. jún 2019

ahoj, kedze nikto ti tu neodpisal naco sisa pytala skusim trochu ja. Kedze ma maly len 18 mesiacov na statnu skolku si este pockas (ak ho vezmu), statne jasle su v Novom Meste len na Robotnickej na tie som pocula len pozitivne veci. Sukromne skolky co su na okoli - Felix na Mikovinyho bola som sa tam pozriet, pozitivum je velky dvor, ucitelky vyzerali fajn, riaditelka sa mi moc nezdala. Cena bola ak sa dobre pametam okolo tych 500E. Ja mam mojho v Detskom Kralovstve na Smrecianskej, ucitelky su velmi fajn na deti aj riaditelka je ok, pokial ti ide o nejake super bio stravovanie tak by som volila inu skolku. Ucitelky davaju bezne detom poobede piskoty, alebo cukriky za odmenu (neviem presne zaco), moj sa tesi ze dostane tak kolko razy mi to ani nepovie. Cena je tam okolo 400E plus strava. Osobne ti odporucim do kazdej skolky sa ist pozriet a rozhodnut sa na zaklade vlastneho usudku.