Snehule Crocs pre deti

coffe333
26. okt 2017

Zienky kúpila som včera dcérke krásne crocsy vel. 29/30 pridávam aj fotku. Jasne nie sú najlacnejšie ale mne dsa veľmi páčia a tak som jej kúpila. Prišla som domov a muž nasraty že to nie sú snehule že nie sú zateplené a že to neni topánka so tuhej zimy . Viete mi poradiť tie čo ste ich už mali aké sú ďakujem.

bubinovci
26. okt 2017

Moje deti ich mali minuly rok a v pohode. Nemali studene nohy. Ak tento rok som kupila synovi kedze vsetky ostatne su mu uzke. Je pravda ze nie si velmi zateplene ale treba vyskusat. Pripadne vzdy mozete kupit vlnene vlozky a dat ich tam

coffe333
autor
26. okt 2017

@bubinovci tiež som mu to tak vysvetlila ale minuly rok sme mali iné snehule a tie boli zvnútra zateplené vlnenou výplňou tak on to porovnáva s tými Noo...

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wieruska1
26. okt 2017

moje deti nosia tieto crocsy uz 5 zimu a teda vyskusali sme vselico aj cenovo zasadne vyssie a tieto na lyzovacku vychadzaju najlepsie. Nepremoknu nozka je v termo ponozke v teple su lahucke takze deti po celom dni nemaju bolavu nohu no prose top. Kazdu zimu kupujem dvoje

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
coffe333
autor
26. okt 2017

@celasapremenim dobrý deň ďakujem za vás názor, ja to neberiem tak čím drahšie tým lepšie každý to vidíme zo svojho uhla pohladu... skúšala som dcérke aj enfanten snehulky lebo sú krásne a povedala že ju tlačia a nechce ich mali sme aj ten štýl demar to boli asi ako alternatíva to jej zas bolo široké .... beriem že podľa barefoot tieto vôbec nevyhovujú ale sedeli jej dobre na nôžke a aj v nich pekne chodí .... to je pre mna dôležité ale možno vás aspoň trochu poteším druhé zimné mame DD step a tie boli uvedené ako alternatíva ... ale ďakujem za vás názor

coffe333
autor
26. okt 2017

@alenah31 ďakujem pekne asi mu rovno preposlem tu čo mi píšete a bude . Lebo sú ľahké no nôžke sú super dcérka v nich chodí parádne takze ich behávala ďakujem

coffe333
autor
26. okt 2017

@wieruska1 super super ďakujem tak ich nehala vyskúšané tuto zimu ďakujem krásne za radu

namornicka
26. okt 2017

@celasapremenim ak mi môžeš poradiť na úzku nohu syna, číslo cca 34, chodí pešo do školy (čiže občas aj cez mláku) a potom ešte s kamošmi von. Kupovala som predtým Superfitky, ale asi by som privítala zmenu, lebo 60-70 eur za zimné topánky pre dieťa sa mi zdá veľa. Viem, mohla by som si to vygoogliť alebo chodiť po obchodoch a skúšať, ale uľahčíš mi to ak mi trochu zúžiš výber 🙂

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubinovci
26. okt 2017

@celasapremenim my sme barefoot pozitivni ale bohuzial v zime do snehu potrebuju snehule a na 8cm siroku nohu som nic ine nenasla takze asi tolko ku kopytam. V zime musim robit kompromis a pre mna je najdolezitejsi tvar spice a sirka. Su lahke a bohuzial hrubku podrazky a ohybnost v tomto pripade musim ozeliet.

namornicka
26. okt 2017

A tie enfanty v akom obchode dostať? Myslím kamennú predajňu, kde sa dajú vyskúšať.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubinovci
26. okt 2017

@celasapremenim ja naozaj nepotrebujem uistenie ze som kupila dobre. Kupila som to co je pre mna prijatelne a ako som pisala dostatocne siroke. A tiez co je v ponuke. Jednoducho na 19,5 cm nohu so sirkou 8 cm a dominantnym palcom som ziadne snehule nenasla. Pokial viem a co som zistovala tak ziadne nemaju pre nas dostatocnu sirku. A o tvare spice ani nevravim. O cene nehovorim.Ja som ich kupila v akcii ale keby som nasla barefoot snehule tak zaplatim je mi jedno kolko ale nenasla som take. Hlavne barefoot snehule nepoznam ziadne. Zimne topanky ano , lenze tiez nie vzdy sedia na synovej nohe.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubinovci
26. okt 2017

@celasapremenim no tieto vsetky uz mam okukane a bohuzial nie su dost siroke. Plae by som hned kupila ale su uzke. Ani jedny nemaju aspon 8 cm. Demar tak isto. Merell tiez nie. Proste ten dominantny palec nepusti. Toto je pre mna najpodstatnejsie lebo syn ked bol mensi a este som tolko neriesila dobry tvar spice tak som casom zistila ze tym ze mal nevhodnu obuv sa mu zacal nadvihovat druhy prst a isiel krizom cez druhy. Ked som zacsla kupovat topanky vhodne na jeho nohu tak sa to napravilo. Ale tak nadtastie v snehuliach nechodi vela. Naozaj len do snehu a mimo to nosi barefoot a chodi vela naboso.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
celasapremenim
26. okt 2017

mam preklepy sorry

bubinovci
26. okt 2017

@celasapremenim ja to chapem 😊 ja nastastie problem s nohami nemam napriek tomu ze som vacsinu zivota nosila nevhodnu obuv. Hlavne uzku. Ale u syna sa naozaj snazim vyberat dokladne, lebo tie je nohy su evidentne citlivejsie na nevhodnu obuv. Tiez som rozmyslala nad tymi sole runnet transition, len ma odradilo prave to ze su sice vodeodpudive ale vraj nie nepremokave. No co uz, zostava mi len tesit sa na leto ked bude moct cely den behat naboso po zahrade. Tam ma prirodzenych povrchov az az. A ano je pravda ze ked v skolke vidim v akych malych prezuvkach deti chodia tak mi je smutno. Lebo ci uz niekto uznava alebo neuznava barefoot to neriesim, ale ked ma dieta papucky ktore su tak o cislo mensie ako samotna noha tak to je smutne

oskvarka
26. okt 2017

@bubinovci
@celasapremenim k snehuliam je asi najlepsia alternativa ku stonzom co sije jedna babenka na facebooku poslete jej obkreslenu nohu a so softselu to tusim robi svy zalepene gumou a vlozka ak clovek chce nepoznam do snehu (nie rozdzabaneho uz na vodu ) nic lepsie ako taketo stonzy 🙂 len teraz nemozem na facebook dala by som vam odkaz... inak ale to pre dietky co chodia vela bose inym by to mozno fakt vadilo nas chodi bosi pol roka skoro v kuse na jesen vela v capackach ked nieje mokro... len je super ze jak sa trochu ochladi hned po manzelovi volaju dobrodinci policiu ked chodi s deckami po vonku bosy... ale to uz je ina tema ked maju cas policajti riesit smejuce sa vesele hrajuce deti ale rodicou co zjapu po detoch na ihryskach na tych nikto policiu nezavola...

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabona1
27. okt 2017

Ja nedám na ne dopustiť, sú perfektné, aj keď možno nie sú až také teplé, ale nepremoknú a to je najdôležitejšie.

oskvarka
28. okt 2017

@celasapremenim chory bzvaju krpci malo veru ale zato sa siroka verejnost (takmer vseci koho stretneme ak je vonku pod 15 stupnov) pytaju (alebo upoyornuju nas a davaju hrozostrasne scenare) ze ci niesu chory z toho stale :D