Zatekajú vám snehule McKinley?

scila
11. dec 2023

Čaute maminy. Kúpila som synom snehule Mckinley a vždy prídu s mokrými nohami. Muž ma presviedča, že ich majú spotené. Ale to sa mi nezdá, nohy aj topánky niesú vlhké ale mokré. Aké máte skúsenosti so snehulami tejto značky? Máte aj vy pocit, že pretekajú? Zvykla som kupovať Crocsy a s tými problémy neboli.
Ďakujem 🙂

nela01
11. dec 2023

@scila syn 3 rocny ich ma do skolky a su to naj topanky za nas. My ich kupujeme kazdu zimu len vzdy vacsie cislo.Este nikdy nemal nohu mokru zvnutra topanky suche aj noha sucha.

alexandraas
11. dec 2023

Moj syn ich mal minuly rok a nemozem sa stazovat. Nikdy nemal mokru nozku,skor spotenu by som povedala

babulkomale
11. dec 2023

@scila kupila som raz, bolo v nich zima ako v sandaloch. Neverila som sama sebe ze je to mozne.
Potom sa mi zacala odliepat predna cast, reklamovala som. Zasili. Musela som si do nich dat izolacnu vlozku s barankom aby boli vobec pouzitelne ako snehule a to nie som zimomrava vobec. Ale v nich bolo doslova zima, ked som si na skusku dala do mrazu tenisky, nebola mi taka zima.
Po asi dvoch sezonach som ich vysmarila do kosa, nikdy viac.

ivuska00
11. dec 2023

No, ja som kúpila tiež deťom McKinley (syn mal aj minulý rok) ....a dcéra má každý deň mokrú vnútornú vložku, ja neviem. Každý deň ich suším, keď príde zo škôlky. Myslela som si, že jej zhora zateká sneh, ale vážne netuším... Objednala som aj Demar mammut, nech má na prestriedanie..

anketkarka
11. dec 2023

Mali sme tiež presne tento problém s touto značkou..nikdy viac.

simona20201309
11. dec 2023

Ja som potrebovala narýchlo snehule tak sme išli do predajne a skúšali sme tieto čižmy. Nikomu neuverim, že táto značka sa môže spájať so slovom kvalita. Škaredé, tvrde, umelé.... neverila by som im ani ich farbu. Takže verím tomu ze aj premoknu.

simona20201309
11. dec 2023

@ivuska00 ved ich vyhoď keď máš aj ďalšie dve. Pre o ich susis každý deň, keď dcéra je v mokrých čižmách? Musia aj smrdiet, keď sú stále mokré.

mata391
11. dec 2023

U nás, 4 ročnej dcére pretekali. A to ich každý chválil. Tam som kúpila a zostala som sklamaná

ivuska00
12. dec 2023

@simona20201309 Aké ďalšie dve? Nie nesmrdia, zas také mokré nie sú...a nie, nevyhodím ich. To čo má byť za komunikáciu?!! Ukludni sa...

simona20201309
13. dec 2023

@ivuska00 ja som maximálne kľudná. Neviem čo sa tak urážaš. Myslela som ze denmar mamut sú 2 značky až teraz čítam ze to je jedna.
Pozerám na nete, že ďalšie lacné gumaky. Ja by som sa z toho poučila a na druhu zimu radšej kúpila niečo kvalitnejšie na detskú nožičku.
Nemôžeš očakávať kvalitu za 17e topánky. Ešte k tomu zimné.

merrysa
13. dec 2023

Môj syn ma tieto a nohu má stále suchú a teplu