Švagrina má príznaky korony a my sme s ňou boli v sobotu. Mám nechať syna doma?

26. okt 2020

Ahojte, idem.si po radu, mozno mate podobnu skusenost lebo ja neviem...isto sa to tu uz x-krat riesilo len nemam tolko casu hladat to.. ide o to ze byvame da sa povedat ze v jednej domacnosti so svokrovcami a svagrinou..teda, mame spolocny dvor.. cize chodime k nim kazdy den, teda hlavne trojrocny syn .. no a svagrine sa objavili priznaky korony, takze ide na test... my sme s nou boli naposledy v kontakte v sobotu, aj syn...tym, ze byva so svokrovcami priamo v domacnosti tak s nimi je teda viac v kontakte, aj ked sa teda snazi by momentalne len vo svojej izbe... ak jej vyjde pozitivny test, svokrovci budu musiet ist tiez na test... no a teda chcem.vediet ci syn moze ist normalne do skolky alebo radsej ho nechat doma, kym nepridu vysledky..kedze sa sice momentalne so svagrinou nestretol ale so svokrovcami sa stretava a manzel teda tiez sa s nimi stretava ..dakujem.za postrehy

deti95060810
26. okt 2020

syna by som nechala doma...

sapetka
26. okt 2020

Dala by som do skolky normalne

nikpa
26. okt 2020

Ja by som tiež nechala doma, ani tebe by sa nepáčilo, ak by iný rodič poslal svoje dieťa do škôlky keby bol v situácii v akej ste vy. Je to pár dní kým bude výsledok.

mogaa
26. okt 2020

takto, ak si v domácnosti s niekým kto sa bol testovať lebo bol v kontakte z niekým pozitívnym, odporúča sa ostať doma...ale povinná karanténa všetkých členov domácnosti je až keď má niekto oficiálne pozitívny výsledok.....štát nemôže nariadiť karanténu celej rodine pokiaľ nie je oficiálne niekto pozitívny.....ale teda odporúča sa aby ostali všeti doma aby sa to zbytočne neprenášalo, lebo nikto nevie či aj to dieťa nie je bezpríznakový nosič vírusu....

autor
26. okt 2020

Dakujem, tiez som toho nazoru ze nechat doma, vsak za to nic nedam, aj tak od stvrtu maju prazdniny u nas... len som sa.chcela tak akosi uistit..dakujem 🙂

rachel36a
26. okt 2020

Presne takto sa to siri..ja by som nedala...moze byt tiez nakazeny a rozniest to po skolke...