Tetovanie učiteľky v materskej škole

kasokri
8. apr 2018

Ahojte. Chcem sa opytat, vadilo by vám, ak by ucitelka v ms mala tetovanie? Mozu vobec ucitelky v ms mat tetovanie?

luliu
8. apr 2018

Nie nevadilo. Prečo by mi to malo vadiť.

mischelin
8. apr 2018

A prečo by nemohli mať?

puklica13
8. apr 2018

@kasokri keď ma niekto tetovanie tak čo to o ňom vypovedá? Že je zlý človek? Nezodpovedný? Mentálne retardovaný?
Lebo mne by iba taký vadil na takom mieste..či má táto,obrie náušnice alebo fialový prieliv je absolútne irelevantné..
Nesud podľa obalu

kasokri
autor
8. apr 2018

nie nijako neodsudzujem, ja len ci je to v skolke povolene

katka17787
8. apr 2018

Určite nevadilo, je to jej osobná vec ... za predpokladu,že je to tetovanie slušne keďže deti sú zvedavé...

luliu
8. apr 2018

@kasokri a prečo by to nemalo byt povolené? Myslíš ze existuje zoznam povolani, kde je zakázané mat tetovanie, afro účes ci vyholenu hlavu?

alchemilkazltozelena
8. apr 2018

@kasokri ja mam tetovanie na lavom ramene - playboy zajaca a ucila som v skolke kym som nesla na matersku..nikto to neriesil ze to mam

lenakiss
8. apr 2018

@luliu napríklad keď som sa ja učila za kuchárku...mali sme zakázané tetovanie na viditeľnom mieste 🙂

katka0905
8. apr 2018

to je uz dnes normalne aj medzi slusnymi ludmi 😀

matazirafa
8. apr 2018

@kasokri ano každá ucitelka sa musi na pohovore vyzliecť do spodného prádla aby pozreli ci náhodou nema tetovanie.. Co je teba vlastne do toho?

andisko
8. apr 2018

tak ak tam nema hakovy kriz... co tam ma? 🙂))

luliu
8. apr 2018

@lenakiss v škole? Tak deti sa v škole nemôžu maľovať, nemôžu mať na lakované nechty, to sa snáď nejde porovnávať s povolaním.

angelina1003
8. apr 2018

@luliu odkedy sa nemozu malovat a lakovat nechty?ja som teda vonku zo skoly uz roky ale pamatam sa ze uz v tych casoch sa nerobila kovbojka z laku na nechty ci z malovania...

ankare
8. apr 2018

Nevadilo

mima86
8. apr 2018

Vojaci maju zakazane mat na viditelnom mieste

vierocka888
8. apr 2018

Mne osobne je uplne jedno kto ma ake tetovanie... ved v dnesnej dobe to je uplne normalne 🙂
Na zakladnej skole sme mali anglictinarku, ta bola potetovana fakt cela, od krku, rukavy komplet potetovane, chrbat... dokonca mala asi 10 piercingov na tvari a usiach. A to bola taka skvela a zlata ucitelka, ze sme ju vsetci mali radi 🙂
Takze tolko k teme 🙂

lenakiss
8. apr 2018

@luliu prečo by sa v škole nemohlo tetovat??? To som ešte nepočula...A bola som na praxi kde boli dlhoročny kuchári ...A platilo to pre nich!

prdelkamm
8. apr 2018

@kasokri určite nevadilo. Dokonca učiteľka môjho syna mala aj fialové vlasy,piercing aj tetovanie a bola úžasná. Najobľúbenejšia.

luliu
8. apr 2018

@angelina1003 u nás na ZŠ to majú deti zakazane

mircalla
8. apr 2018

@kasokri Nevadlilo. Podstatne je aky je clovek a ucitelka a nie tetovanie

luliu
8. apr 2018

@lenakiss nechapem prečo kuchár, ktorý je zatvorený v kuchyni nemôže mať tetovanie

lenakiss
8. apr 2018

@luliu no nie každý je zatvorený v kuchyni ...A.tak to je proste

angelina1003
8. apr 2018

@lenakiss viem o jednej velmi vychytenej restauracii na slovensku kde su potetovany vsetci casnici aj s kucharom a to maju cele ruky.takze zalezi od ludi.

petrofka
8. apr 2018

Pokial si neda na celo hakovy kriz, tak moze ;)

jance333
8. apr 2018

na hranicu s ňou!!! 😂

koniarova
8. apr 2018

@jance333 Veru, nehanebnica jedna. Toto si dovoliť.😂

tomiholjubavi
8. apr 2018

ale tak je tetovanie a tetovanie. napr. nechcela by som aby ma učila žena s takymto niečim: 😂 😂 😂

savmebej
8. apr 2018

@kasokri ucitel by nemal mat tetovanie,mal by ist detom prikladom...a vy ostatne sa doucte pravopis..katastrofa citat niektore prispevky

marsmykkok
8. apr 2018

@luliu ano existuje, vojaci, polícia, štátna správa a tak, dokonca keby išlo aj o malinké je problém
a osobne malé nie, výraznejšie veľké a farebnejšie mi prekážajú ak sú na viditeľných miestach

sonicka96
8. apr 2018

Tiež by ma titopotešilo reakcie zaujimali keďže budem učiteľkou v MŠ a na ruke (prstoch) mám tettovanie ktoré ma pre mna rodinný vzťah 🙂