Živý škôlkar alias postrah Denis

akzuzs
10. okt 2011

Je tu mamina s ktorou si môžem dopisovať a má strašne živého škôlkara/škôlkarku ktoré práve nastúpilo do škôlky a je z neho /nej "postrah Denis"?????

nelinka79
12. okt 2011

my mame postrach denisku 🙂

janka_pn
12. okt 2011

aj ja si takmer denne musim v skolke vypocut od ucitelky........ 😒

metlonka
12. okt 2011

aj my sme mali taku Denisku minuly rok, ked nastupila do skolky....to boli ucitelky radi, ked ochorela a bola doma...a ked znovu po chorobe nastupila, tak si neodpustili poznamku, ze uz prisla vichrica 😝 ...ale mozem ta potesit...bude to trvat len ten prvy rok 😉 teda vacsinou vsetky maminy s ktorymi som sa o tom bavila, mali o rok starsie deti, mi to tak povedali...a cuduj sa svete...mali pravdu. Teraz chodi uz druhy rok do skolky....a je z nej "unudena" skolkarka, ktorej sa tam nechce chodit 🙂 Jednoducho musia z toho vyrast 😉
Niektorym detickam to trva dlhsie, kym sa nasytia novych hraciek, novych zvyklosti, ludi...

akika722
12. okt 2011

@akzuzs ahoj,uvidiš ako sa tvoje dieťa behom roka zmeni..Aj moj je dosť živé dieťa,do škôlky nastupil ked mal 2,5r-teraz má 3,5r a je uplne iny 😉
a ja som aj rada že je s tych živšich deti a nestoji niekde v kute ak sa do neho niekto pusti 😅
poznaju ho už v poniektorích obchodochpo mene,je hrozne kamaratsky,vie sa krasne pozdraviť,podakovať,je velmi šikovny-aj ked živši 😉 som rada že je taky,on sa vo svete nestrati,za to dam krk 😀

akzuzs
autor
12. okt 2011

@akika722 ako keby si o mojom písala
Prvý deň prišiel do škôlky a hned sa pustil do deti a do učiteľky, druhý deň si odomkol dvere a fuč ho ny výskum, a podobne
Po mesiaci ho poznajú všetké učiteľky a kuchárky a je ich tam požehnane, no proste kde príde trak povedia Majko
Na novo sácal dievčatá a to len z toho dôvodu že si myslí že baby sú sprosté 😀 Tak sme doniesli dievčatám na druhý deň cukríkové odškodné a pani učiteľka každý deň pri príchode povie Makovi už budeš poslúchať a majkko jej pritaktne ale len na pár sekúnd
Teraz dvani tam nebol tak to mali asi rivéru 😀

akika722
12. okt 2011

@akzuzs moj nebije nikoho ale ani sa neda 😀 ak sa do neho niekto uvadi ma smolu 😅 ale prvy si nezačina-teda aspoň o tom neviem 😅
ale beha lieta-v školke je vraj dobry..no domov mi chodi asi ine dieťa 😀 žive čo ma ma na haku 😅

akzuzs
autor
13. okt 2011

@akika722 no môj vyslovene nebije len sotí a už je zle ale ja si myslím že to pre to lebo on je strašne všetečný, lebo rád príde a pohladká a obíjme ale svojím mľandravým spôsobom a ked ho potom odstrčia tak sotí alebo o hračky sa tak poklbčí ale ani on sa nedá ked do neho niekto skočí alebo ubije no ale viac ako toto to len z času sa na čas viac je to kvietok ked vytrča vo všetkých radoch lapajstiev je vždy prítomný alebo vytrča
Dnes šiel po dvoch dňoch do škôlky tak som zvedavá čo mi povie.
No a doma to je šinter to vám poviem ale má hlavu teda dobrú za dva týždne sa nučil dlhú básničku a tiež sa pekne uči po anglicky tak zasa je na tot šikovný

akika722
13. okt 2011

@akzuzs aspoň sa nestrati,moj robi podobne veci 😅 ale ja som fakt rada že nieje ustrachany a neplače pre všetko v kute 😉

miriamkac
13. okt 2011

Tak ja mam "postrach Denis"...duplu. A to napíšem, len toľko...že nevyrastie z toho...my chodíme do škôlky už tretí rok a sme postrachom pre učiteľky.
Chalani sú tiež šikovní, ale stráááášne vymýšľajú...a hlavne, keď si už učiteľka myslí, že sa niečo fakt nedá, tak naši chlapci jej ukážu, že tu určite ide🙂
Ja len to, že nie ste v tom samé 😉

janka_pn
13. okt 2011

tak ste ma potesili, ze je nadej, ze sa to zlepsi 😀

akzuzs
autor
14. okt 2011

@akika722 to som aj ja rada že sa nestratí chalan má byť taký proste nebáť sa ako by to bolo keby bol ustráchaný ved do toho života je to nie dobré treba aby sa prebil ale nie doslovne ale aby sa nestratil 😀
ALe včera prišiel zo škôlky no pani učiteľka ako vždy že zasa sácal a ani som mu nedohovárala lebo mám pocit že to je hádzanie hrachu o stenu odkývne a za dve minúty skutek utek
Ked sa mi omluval maminka nehnevaj sa ja už budem dobrý tak ja som mu povedal už som ale nevedela čo na to tak že vieš čo len ich riadne vytrep, učiteľku neposlúcha, všetkých sácaj a potom Ťa tam nebudu mať radi a on na mňa kukal z otvorenými ústami že to čo?Lebo na neho často platí opak. Ked chcem aby sa vyzlikeol tak mi povie Ty ma vyzleč a tak sa zatvrdne že sa až rozčúli aby som to j aurobila, to isté z jedením a podobne. ALE ked mu poviem ja ťa vyzlečie ja ja ja , alebo ja ťa nakrmim ja ja ja, ja budem poslúchať ja ja ja .... tak on že NIE ja ja majko sám a rýchlo to urobi. No uvidíme ale už na to jeho poslúchanie v škôlke "kašlem" mňa poslúchne ale tam nie som tak nech si to tam riešia oni ved maju na to VŠ sú pedagigičky a roky praxe z asebou tak nech si to na ňom tie vedomosti oživia 😀 a náš synáčik im v tom pomôže
Ale včera prišiel a novu básničku nam zarecitoval a to som zasa mala slzy na krajíčku a pomáhal. Ale od kedy chodí do škôlky aspo§ ja mám doma ked príde kľud tam ich vytrápi a domov príde ako tak pokojný
😀
@janka_pn Nádej umiera posledná

akika722
14. okt 2011

@akzuzs u nas zaberalo že ak sa nechcel vyzliecť a hadzal sa o zem,nechala som ho tak,ale nesmel sa hrať kym to neurobil.pohadzal sa,prezliekol sa a ukludnil sa 😀
a ked mi uč.v školke povedala že trošku vystrajal,prip.nieči urobil zle,tak má zakaz na deň dvd rozpravok..by si neverila ako to zabera 😉
minuly rok mali uč.ktoru priam zbožnoval,ale odišla na matersku lebo čakala babatko a prišla nova..mlada 22r tušim..
a som počula že všetke deti ju mali na trubke na začiatku,samozrejme moj tiež..a totalne 😅 už si nanu ako tak zvyka ale vždy mu ta pani učitelka chyba a neprejde deň aby sa nanu nepytal..pred nou mal rešpekt a to velky,pritom bola velmi velmi zlata,vedela mu vysvetliť všetko..jaaaaaaaaaj aj mne tam chyba 😀 😀 😀 😀

akzuzs
autor
14. okt 2011

@akika722 no dnes mi povedal učiteľka ako každý deň že jto to kvietok a že ho mám učiť viacej samostatnosti. Ale doma sa fakt na moj veru sám vyzlečie,oblečie a aj naje trva mu to vyjednáva ale urobí to lebo ja vždy robím tak že dosiahnem JA čo chcem 🙂 No a že vraj je dobrý ale ako náhle sa začne nudiť tak robi zbojstvá. No a ja mu doma dávam roboty niekedy ho to zamestná niekedy nie ale rád mi pomáha a cíti sa dôležitý. No myslí že ak budem na neho tlačiť v tom aby len poslúchal a hučala do neho aby nevystrájal a poslúchal, aby sa v škôlke s jedlom nehral a nebo zanovitý tak to bude horšie ved taký nebude stále do dvadsiatky ho nebudu drilovať v prezliekaní, jedení ved nie? To už snád bude dosť samostatný 😀 snád

akika722
14. okt 2011

@akzuzs moj zas toto opak.v školke urobi aj nemožne a uprace,oblečie sa,obuje a doma ma na haku 😅 teraz je u svokry s ockom..pridu v nedelu a ja oddychujem s krpcom 😎

katy1979
14. okt 2011

@akzuzs hod sa do kludu ja som toto pocuvala cely minuly rok. velmi zavisi od ucitelky ktoru dostanu. to bolo krasne vidiet koho berie a koho nie a tu ich mal uplne na haku. detto od zaciatku som pocuvala ze ho mam ucit samostatnosti. a ako ked doma vsetko urobit. ja sa neviem teleportovat a vliezt mu do tej jeho hlavicky ze halo v skolke to mas robit. tak sme len dohovarali a ze nic nezje a lieta a beha nerobi to co ona povie. on si nesadol a nekreslil ako ostatny ak sa nieco ucili tak nikdy nepocuval ale vzdy to vedel. a komu zasa zle urobil a koho sotil. som skoro vredy chytila za ten rok. tieto deti potrebuju zamestnat ak ich nezamestna a nemotivuje potom vymyslaju zbojstva. a na sacanie ci bitky sme tiez pouzivali zakazy ci motivovat nejakou odmenou.

akzuzs
autor
18. okt 2011

Tak a sme doma zasa chorôbka druhá od septembra tak som mala nočnú 😒 No a veľký braček sa hned podelil so sestričkou a tá nebude horšia od neho
No super zasa sme v tom 😕 A to mal mať včera divadielko na čo sa tešil a aj dnes angličtinu a teraz leží v posteli 😢