Adrian alebo Denis?

dzejnina
7. sep 2011

Ktore sa vam viac páči? poradite?
Adrian alebo Denis?

piskotik
7. sep 2011

adrian

traktor
7. sep 2011

pozeram aj do tvojho pasu a mas tam aj patrik..tak patrik 😉 ..ale..meno bude nosit tvoje dieta, tak sa musis sama rozhodnut..ak teraz nevies, urcite ta napadne, ked drobca uvidis 🙂

vilki
7. sep 2011

mne sa paci Denis 😉

katecameron
7. sep 2011

ja som za Adrian denis to niéééééééééééééé to by mu hovorili Denis -penis sorrry u nas tak volali jedneho denisa dokonca aj denisku volali peniska 😝

mata1001
7. sep 2011

Adrian 🙂

syslica
7. sep 2011

Meno by malo ladiť s priezviskom, tak - nezávisle od tejto anketky na MK - sa napokon najlepšie rozhodnete vy rodičia, ktorých sa to najviac týka... ale môj tip by bol Adrian 😉 .

andrejka1974
7. sep 2011

obidvoje su pekne zalezi len na Vas ako sa rozhodnete

marianka79
7. sep 2011

jednoznačne ADKO čiže ADRIÁN 😉

radlinka
7. sep 2011

Adrian 😉

liz_lemon
8. sep 2011

obe mena su hrozne :( Adrian vo mne evokuje gaya

anelehka
8. sep 2011

Adrian 🙂

mimikyky
8. sep 2011

ja mám Denisa, a má už 18rokov 😉 Tiež som sa bála, že mu budú hovoriť Denis - penis, ale ANI RAZ ! mu tak nepovedali !!!!

denduska
8. sep 2011

Denis 😀 😎 mna ani raz nenazvali Peniska 😅 zato Luciek - Pu.iek bolo na kazdom kroku.. 😅 deti vymyslia hocico z akehokolvek mena ak sa chcu posmievat 😒
Hlavne nech sa paci tebe a nech pasuje k priezvisku. On sa vydavat nebude takze ho ponesie cely zivot (ibaze by sa mu pacilo priezvisko snubenice - aj to sa moze stat, mame v rodine 😉

mirea
9. sep 2011

ja mám doma Deniska, najprv bola rodina proti, nepáčilo sa im to meno, a teraz sa im páči. Dá sa mu aj zopár zdrobnelín vymyslieť.. A nie je ani také časté ako napr. Samuel či Jakub, alebo Matúš, takže keĎ pôjde do škôlky, tak isto nebudú v triede traja ako môj starší Samko.. 😉 Ale ako píše Denduska, hlavne nech sa tebe páči to meno a nech sa hodí k priezvisku.. veľa šťastia pri výbere
😀

monline
12. sep 2011

Blahoželám k Timotejovi 🙂

ajn
9. dec 2012

ked sa krici meno denis tak to vyznieva ako penis.mame skusenosti........... ☹