Archív: Marec 2011 - Marec s vodou Drobček - Mesiac s dojčenskou vodou Drobček končí.

voda_drobcek
31. mar 2011

Dobrý večer mamičky a budúce mamičky! Mesiac s dojčenskou vodou Drobček končí. Som rada, že som mala tú možnosť predstaviť Vám dojčenskú vodu Drobček a podeliť sa o svoje skúsenosti a informácie ohľadne pitného režimu, vhodnosti a zložení tejto vody pre mamičky, deti a dojčatá. Mali ste možnosť zapojiť sa do súťaže, v ktorej ste mohli vyhrať pekné ceny. Ďakujem celému tímu Asmira, veľmi sa mi páčila táto forma komunikácie. Chcela by som Vám za seba a v mene spoločnosti MINERÁLNE VODY a.s. popriať krásne Veľkonočné sviatky, hlavne veľa vody (Drobček) 🙂 a aby Vám detičky nádherne rástli a mali ste z nich iba radosť.Daniela

vivienkata
31. mar 2011

@voda_drobcek aj ja vam prajem pekne sviatky. a dakujem za predstavenie drobčeka a za super sutaž. dufam ze este bude niekedy nejaka suťaž,a ostavame pri drobčekovi, 🙂

barca25
1. apr 2011

@voda_drobcek aj my dakujeme a taktiez krasne sviatky 🙂

stvura
14. apr 2011

@voda_drobcek dakujeme pekne za sutaz...este jedna otazocka...ten posledny tyzden to bola nejaka "fiktivna vyhra"? Dnes je 14 teho, takze 2t co sutaz skoncila a nikto, naozaj nikto sa mi neozval...takze super sutaz! 🙄

voda_drobcek
autor
14. apr 2011

Dobrý deň, určite sa Vám ozvú naši obchodní zástupcovia. Daniela