Cvičiteľ psov v Martine

24. máj 2023

Ahojte nepoznáte v Martine cvicitela psov ktorý by odnaučil psa ťahať? Ale takým štýlom že by si nechal dajme tomu týžden alebo 2 týždne psa u seba?...Máme Weimara a nevieme už ako ho to odnaučiť ťahá až extrémne a ja ho už ledva udržím...Ďakujem

colsami
24. máj 2023

Skuste pre psa ohlavku proti tahaniu.
A hladajte cvicitela ku ktoremu vy budete chodit so psom.
Nechat tam psa a zaplatit je sice pohodlne, ale VY sa potrebujete naucit pracovat so psom, vybudovat si respekt, a ako od neho vyzadovat aby netahal, ako reagovat a nereagovat... To len dobre mienena rada. Ked sa vy nenaucite pracovat so psom v tomto ohlade, zbytocne pride pes ktory u cvicitela nepotiahne a na vas bude kaslat. (aj ja mam v repertoari priatelov takych, ze ich pes u mna voditko nenapne a s majitelom si robi co chce).
Takze hladajte tymto smerom. A vycvikarov je dost. Ak by aj nie konkretne Martin, v Ziline si uz mate z coho vyberat 🙂

autor
24. máj 2023

@colsami ďakujem 🙂
aj s ohlavkou ťahá
Poznáte niekoho dobreho aj z Martina?🙂Samozrejme nemám problém s nim chodiť mysleli sme ze je lepšie takto keď ho má niekto ale teda beriem späť 🙂

gabika128
24. máj 2023

Ja som chodila za amfiko na cvičisko, pán bol veľmi príjemný a veľmi veľa sme sa naučili. Celé je to o tom, že vás naučí pracovať so psom, cvičili sme aj doma. Nikdy to nebude so psom tak, že ho niekam dáte na týždeň či dva a pes bude vycvičeny. Aký starý je pes?

autor
24. máj 2023

@gabika128 no náš pes počúva aj povely.. Jediný problém je to ťahanie
3 roky mal teraz

autor
24. máj 2023

@gabika128 a za tým amfikom sa ako vola ten pan co cvičí? To by sme mali kúsok

domka222
24. máj 2023

Autorka napíš mi

gabika128
24. máj 2023

Je to Martinsky klub športovej kynologie, ale na meno pána si už nespomínam.

motherofflower
29. máj 2023

@gabika128 Necvičí tam p. Hanajík?

gabika128
29. máj 2023

@motherofflower áno áno to je on 😊