Dermahouse Martin - laserová epilácia

13. apr 2022

Ahojte,

už dlhšie premýšľam nad laserovou epiláciou. V mojom okolí som našla kliniku Dermahouse, ktorá pracuje s laserom Candela Gentle laser - mal by byť kvalitný ale nenašla som na túto kliniku skoro žiadne recenzie ani neviem, kto epiláciu vykonáva. Podeľte sa prosím o Vaše skúsenosti, poprípade odporučte aj inú kliniku na strednom Slovensku (aj inde). Tu majú aj celkom dobré ceny ak je cenník aktuálny. Ďakujem

autor
13. apr 2022

pozerala som tú kliniku, je tam nejaký pán doktor Sohaib Agouba. Uvádza, že študoval na 1.lekárskej fakulte Komenského... aj keď čo ja viem, tak 1.lekárska fakutla je na Karlovke v Prahe a v Bratislave je to proste len lekárska fakulta. Potom uvádza, že má atestáciu z kožného aj z interného a spolupracuje aj na internej klinike. Je to také zvláštne byť dermatológom, mať súkromnú ambulanciu a robiť na internej klinike. Poznáte pána doktora niekto?

silvia22222
13. apr 2022

Informácie sú pravdivé, kvalitu práce v dermatoven. ambulancii neviem posúdiť.

petulka2021
13. apr 2022

Epilaciu ti ale lekár robiť nebude, epiláciu ti bude robiť jeho asistentko-sestrička 😂, skvelá, úžasná, príjemná žena.
Choď do toho 🫶, cenníky majú zverejnené

mazdik
14. apr 2022

Ahoj, bola som u neho s takým vyrastkom, ktorý mi odstránil. Bola som spokojná. Myslím že pracuje aj v UNM

autor
14. apr 2022

@mazdik je sikovny

autor
14. apr 2022

@petulka2021 to je uplne v poriadku, praveze by mi to bolo neprijemne kebyze ma depiluje muz...aj preto sa pytam 🙂