Hematológia v Martine

anna2110
30. mar 2023

Ahojte, bola niektorá v blízkej dobe na hematológii v Martine alebo sa objednávala? Ak áno, na akom pracovisku ste boli, keďže som pozerala, že v MT je viac ambulancií. A kedy Vás objednali? V Žiline mi dali termín o 4 mesiace, preto zvažujem Martin, ak by sa tam dalo skôr /nie som tehotná, ale prišli sme o bábätko, preto gyn. odporučila hemat. vyšetrenie /Ďakujem.

stanka562
30. mar 2023

Ahoj, ja som bola minulý rok v novembri v Nar. Centre Hemostázy a trombózy Martin v Nemocnici v MT. Na vyšetrenie som čakala 3-4 mesiace.

tessa2299
30. mar 2023

Za mna super je Unilabs v Seniume. Zda sa mi, ze to je to centrum hemostazy a trombozy, ale je prestahovane do Seniumu.
Ja som tam minuly rok cakala 2 mesiace na odbjednanie

deti95060810
30. mar 2023

v nemocnici sa obj. cez net.

zorkahorka
30. mar 2023

Chodim do nemocnice, tam na mna dohliadali od zaciatku tehotenstva. Povedz,ze potrebujes skorsi termin,ze chces otehotnuet.tehule maju pocas vysetreni prednost.
Niektori lekari z nemocky maju aj sukromne ambulancie v meste - napr. Flochova a dobrotova. Dobrotova uz ale isla na dochodok, v nemocnici nie je. Ci na sukromnej - neviem.

bykaterina
30. mar 2023

@anna2110 v seniu. Skôr tá nikde asi neobjednaju. V nemocnici sú hrozné dlhé cakacky aj zvláštne sa objednáva a čaká dlho v čakárni.v seniu dá objednas prídeš rano zoberú krv, dohodnete termin konzultácie s výsledkami keď budu a ideš domov. Na konzultáciu berú presné načas nemusíš čakať pol dňa. Doktorka súper prístupová a nepodceňuje nič čo sa týka aj problému s otehotnením. Vie na čo sa má zaberať a nebagatelizuje situáciu.

marysibley
13. okt 2023

@bykaterina dobrý deň platí sa tu a koľko dlho trvá kým sú výsledky ?

bykaterina
13. okt 2023

@marysibley neplati sa. vysledky su podla toho na ake parametre beru krv. pri objednavavani urcite povedia kedy cca su potom vysledky.

marysibley
13. okt 2023

@bykaterina ďakujem práve som volala a termín až vo februári to je strašné dlho

bykaterina
13. okt 2023

@marysibley no zial vsade sa dlho caka a plus treba ratat ze od vianoc do 3 kralov neoordinuju to mas hned 3t

andreosss
26. dec 2023

@stanka562 dobrý večer, vidím, ze ste písali o tromboznomm oddelení v Martine. Ja som tam objednaná teraz 24.1.2024.Prosim Vás ako prebieha vyšetrenie? Je to zdĺhavé? A za ako dlho ste mali výsledky?

tessa2299
26. dec 2023

@andreosss len vam vezmu krv. A dohodnete sa so sestrickou, ci si pridete osobne pre vysledky alebo s vami prekonzultuje vysledky doktorka cez telefon.

stanka562
26. dec 2023

@andreosss chodím tam pravidelne a aj pri prvej návšteve vzali krv, išla som zaniesť vzorky a dajú mi čas (väčšinou o 3-4hodiny) kedy mám prísť a nasleduje konzultácia - vyšetrenie aj u pána doktora, vtedy sú už aj výsledky aj keď nie kompletné, keby je niečo zle, tak pán doktor mi zavolá a dohodneme ďalší postup.

andreosss
27. dec 2023

@stanka562 aha... Jasne ďakujem pekne...
A chodíte tam prečo ak môžem vedeť?
A ako často? Každý polrok. Rok.....

andreosss
27. dec 2023

@tessa2299 ďakujem pekne...

stanka562
28. dec 2023

@andreosss No momentálne som tehotná, takže čakanie je menšie, je to individuálne podľa nálezu/výsledkov z odberu, bola som po 3mes, teraz idem po mesiaci. Nemám nejaký závažný nález, odchýlka v trombofilných stavoch, anémia.

andreosss
29. dec 2023

@stanka562 jaj tak to gratulujem. Jasne chápem... Dakujem krásne za info. A keď už ste tam aj sa dlho čaká aebo hneď Vás berú?

stanka562
29. dec 2023

@andreosss ďakujem ☺️ ráno zvyčajne do polhodiny vezmú krv sestričky, podľa toho ako sú ľudia v zozname napísaný a potom k doktorovi je čakanie dlhšie, no oni povedia približný čas ale môže to byť aj o hodinu neskôr. (Napríklad vezmú krv o 8:00, máte prísť o 11:00 a môže sa stať že lekár vás vezme o 12:00)

andreosss
30. dec 2023

@stanka562 no ja pevne verím ze bude stačiť konzultovať cez telefón výsledky...
Ale ďakujem Vám za každú info

pettrisa
28. feb 2024

Dobrý deň. Viete mi niekto prosím vás poradiť kde nájdem MUDr. Šimurda? Mam ísť k nemu 7.3. ale nemám naňho tel. kontakt. Neviem sa dohliadať ani na Google. Ak by ste mali hoc len do ambulancie alebo kdesi číslo kde ho zastihnem, poteší ma to. Vopred vám ďakujem ❤️

bykaterina
28. feb 2024

@pettrisa ak je to v martine, tak napis skor do skupiny Martin, alebo sposobom ako si sa objednala na vysetrenie

andreosss
28. feb 2024

@bykaterina dakujem

katuha
3. máj 2024

Prosím vás, nejaký typ na hematologiu okolie Žilina a Martin, keďže v Seniu už zrušili dr jedinakovu :/

bykaterina
3. máj 2024

@katuha pozri FB poliklinika senium maju tam info kde berú pacientov a čo k tomu potrebuješ