Pôrodnica v Martine

maciak410
22. jún 2021

Ahojte viem že je tu týchto tém asi viac ale máte prosím niektorá čerstvé skúsenosti s pôrodnicou v MT ? Spravanie lekárov sestričiek, klíma či tam je a pod. Ďakujem

maciak410
autor
3. júl 2021

@ingmiriama tak to je super možno fakt záleží na aký personál človek natrafí

bajuss21
22. júl 2021

Rodila som minulý rok cisárskym rezom. S prístupom, so zdravotným personálom som bola maximálne spokojná ale predsa len stala sa jedna vec, ktorú si podľa mňa nemali dovoliť a kvôli ktorej uvažujem že druhý x pôjdem inde.... malú mi doniesli 8 hodín po pôrode už nakŕmenú z fľašky s odôvodnením, že nestíhajú, že je veľa rodičiek....

beellka
22. júl 2021

@maciak410
Ja by som tam nesla uz nikdy viac. Vacsina doktorov hroza, ale porodne asistentky super.

maciak410
autor
22. júl 2021

@bajuss21 takže jej dali umelé mlieko?

bajuss21
22. júl 2021

@maciak410 áno. Žiadne priloženie mne na prsník, až na druhý deň poobede. Nerozbehlo sa nám potom kojenie, dlho ma to zožieralo a neviem im to odpustiť

maciak410
autor
22. júl 2021

@bajuss21 no tak to chápem to by nemali robiť veď to by mali vedieť...

nokiae72
9. okt 2021

Ahojte, ja som tam rodila na konci roku 2017 a teda porod bol super a to slm mala ten komplikovanejší.
Vtedy bol som ňou manžel od rana na pôrodnom boxe až do do 16tej, keď sa cely porod skončil, funguje to rak aj teraz, ze ste na pôrodnom boxe v sprievode 2 osoby alebo môže prísť až pri samotnom pôrode ? Dakujem