Pôrodnica Martin verzus Žilina

anel000
20. máj 2021

Ahojte, v auguste mam termin a premyslam, ktoru porodnicu zvolit. Mate nejake cerstve skusenosti s jednotlivymi porodnicami? Dakujem

lorin29
20. máj 2021

@anel000 pripnem sa 📌

radkaradix
20. máj 2021

v MT som bola velmi spokojna 🙂

anel000
autor
20. máj 2021

@radkaradix a kedy si tam rodila?

radkaradix
20. máj 2021

@anel000 2019, mili personal, hlavne na novorodeneckom, aj vsetci porodnici.

radkaradix
20. máj 2021

@anel000 a ešte poznamenám, že som zo ZA, bývam blízko nemocnice, ale aj tak som šla radšej do MT 🙂

julie19
20. máj 2021

Ja im bola zas veľmi spokojná v ZA ... ale v MT som nerodila tak neviem porovnať 😅🤷‍♀️ (Pôrod november 2020)

fifina75
20. máj 2021

@anel000 ja som rodila v ZA lekári sú výborní, zdravotné sestri taký lepší priemer, niekedy neprišli na izbu aj pol dňa, keď som zvonila prišli aj po 10 min. ževraj sa narodilo veľa detí a nestíhajú, tým pádom sa vám aj menej venujú keď potrebujete poradiť, ukázať a pod. ale celkovo som bola spokojná

zuzkacik4
20. máj 2021

Ja som rodila aj v MT, aj v ZA.. a u mna jednoznacne MT..

maminkadeticiek
20. máj 2021

Kedysi Martin.Dnes bez debaty Zilina.Som pysna aku porodnicu a lekarov v nej konecne mame.

lenicka777
21. máj 2021

Ja som rodila v septembri v MT a bola som teda veľmi spokojná 🙂

veverkaa00
24. máj 2021

Tiež momentálne riešim túto otázku 🙈 pôrod ma čaká začiatkom júna a dcérku som rodila v MT bola som veľmi spokojná ale keďže to mam do MT trosku ďalej rozmýšľam že skúsim ZA počula som na nemocnicu samé chvály 🤔

bashkaa
29. jún 2021

@anel000 ja som rodila v apríli v MT dosť zlá skúsenosť, musíš vychytať personál čo je smutné... Teraz práveže chvália ZA čo počúvam z okolia.

44janica44
29. jún 2021

Ja idem do za. Sestra aj všetky z rodiny spoko. Známa rodila 2x v MT a 2x zle. A hlavne vraj ak nie je MT tvoja Spádová nemocnica tak majú poznámky hlavne keď majú toho veľa.

kaciato
9. okt 2021

@anel000 ahoj našla som túto diskusiu môžem sa opýtať ako ste boli so za spokojná? Ja mám termín v januári je to tretie dieťatko prvé bolo ZA druhé MT spokojnejšia som bola v MT čo sa týka sestričiek ale vtedy som mala gynekológa v MT takže som tam patrila teraz mám v za...a mám plánovanú sekciu máte niektorá s tým skúsenosti? Prípadne aj akékoľvek iné skúsenosti zo ZA . Ďakujem veľmi pekne . Teraz som pár dní ležala na dvojke na pozorovaní a personál čo sa sestier týka bol veľmi milý čo sa týka vizit to bola slabota lebo som sa nikoho nevedela dopytat ako vlastne má Tom som a v podstate aj pri prepustení som sa nedopytala tak ma to troška znepokojilo. Ďakujem

anel000
autor
10. okt 2021

@kaciato dobry den. Nakoniec som rodila sekciou v Za. Mala som povodne zazmluvneneho lekara ale kedze som sla akutnou sekciou, odoperoval ten kto mal sluzbu. Spokojna som bola velmi. Byvala som na nadstandarte na 3.posch(to odporucam, urcite nie 4.posch,tam je hluk).sestricky super, ochotne, mile. Vizita kazde rano, tym ze som nemala problemy som moc otazok nemala. Za mna Zilinsku porodnicu hodnotim velmi dobre.

lorin29
10. okt 2021

@anel000 pred 2 týždňami som rodila a co sa týka gyn odd super nemala som žiadne výhrady.. Ale neonatologia no niektoré sestry by si mali vstúpiť do svedomia...

jvlo
10. okt 2021

@kaciato ak ideš plánovanou sekciou tak určite Žilina. Dôvody na sekciu, ktoré uznávajú v Za nie sú rovnake v MT, mne nestačili 4 potvrdenia od ortopedov a aj tak primár v MT stále hovoril, že uvidím, keď sa pôrod rozbehne. V Za som mala plánovanú sekciu, ukázala sa ako opodstatnená. Bola som maximálne spokojná. Prvý pôrod som mala prirodzený v MT a bola som tiež spokojná. Ale vtedy tam ešte rodil MUDr Hasko

kaciato
10. okt 2021

@jvlo ďakujem dievčatá troška má to ukludnilo ja mám plánovanú sekciu kôli dvom predošlým ani so mnou o normálnom pôrode nediskutovali a popravde ani som sa nepokúšala mám rešpekt aj keď od poslednej sekcie to bude 11 rokov ale predsa....

kaciato
10. okt 2021

@kaciato A navyše mám aj nízko placentu..zatiaľ... kôli tomu som aj bola na pozorovaní lebo som mala pár kontrakcií v 24 tt. Tak ma pre istotu môj dr poslal. Už som zostala doma pn ale vystresovaná som z toho aj tak dosť

anel000
autor
10. okt 2021

@lorin29 v tomto plne suhlasim. Pisala som o sestrickach z gyn. Sestricky z detskeho to uz bola slaba kava...a najma ked ste prvorodicka. Asi len dve k niecomu stali...

kaciato
10. okt 2021

@anel000 to má prekvapuje hlavne keď robia s miminkami žena má dosť čo robiť po pôrode so sebou a potrebuje s tým miminkom pomôcť och to je smutné ☹

jvlo
10. okt 2021

@kaciato ak si 11 rokov od poslednej sekcie,tak nad MT ani neuvazuj. To v MT nie je dovod na planovanu sekciu...

kaciato
10. okt 2021

@jvlo tak mne môj gynekológ povedal že sekcia a v za keď má hospitalizovali mu to len odobrili. Nemyslím si že ten rozostup je dôvod skôr ta nízko položená placenta a dve sekcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre