Problém s kŕmením z fľaše

mackamona
16. dec 2022

Dobry den. Chcem sa spytat, ci ma alebo mal niekto takyto problem. Nasa mala ma 7 tyzdnov krmim ju od narodenia mojim mliekom z flasky.(problem s kojenim)
Posledne 2 tyzdne sa mi pri krmeni rozkašle asi jej zabehne, chvilu trva kym sa ukludni (aj ja) a potom pokracuje v papani. Ked jej dava papat manzel je vacsinou vsetko v poriadku. Neviete kde mozem robit chybu? Volala som aj Dr a poradila nam vymenit cumliky na flaskach, robit jej pauzy pri krmeni a zmenit polohu. Toto vsetko sa snazim robit a napriek tomu jej stale zabehne.
Dufam, ze mal este niekto takyto problem a vyriesil ho a teraz mi poradi lebo mat pred kazdym krmenim stres nie je nic moc.
Dakujem 🙏

bluemoon24
17. dec 2022

@mackamona netece ji to mleko moc rychle? Me toto delal maly z avent flasky. Od te doby co jsem koupila suavinex zero zero se mi to nestavalo. Prikrmovala jsem od narozeni.

mackamona
autor
17. dec 2022

@bluemoon24 dobry den. Ano pouzivam avent ale cumliky ma stale velkost 0+ do 1 mesiaca aj ked mala bude mat uz 2 mesiace. Ale urcite vyskusam aj túto flasku,ktoru ste mi odporucili. Velmi pekne dakujem za radu