Aké máte radi pečivo?

billa_martina
18. sep 2013

Aké pečivo vám chutí a aké nakupujete pre svoju rodinu? Sortiment je veľký, viete v čom sa líšia jednotlivé druhy?

bobi3
18. sep 2013

tekvicové kocky, tie máme najradšej, no sú dosť drahé, takže len občas 😉

m_ij_ka
18. sep 2013

kaiserky, grahamové rohlíky 🙂

14liba
18. sep 2013

Mna by zaujimalo prečo cesnakove posuchy zabalene 4ks vo folii nedostat vo všetkých billach? Kupujem ich na bajkalskej lebo v Modre mi chýbajú,ale bola som aj na racianskej a tam ich tiež nemavaju, prečo ?

dendy1
18. sep 2013

Dlho a pravidelne som kupovala balenú vianočku Ölz 400 či 500g ?, ale teraz ju kupujem v inom oveľa menšom obchodnom reťazci, lebo u vás je už dosť dlho najdrahšia v okolí. škoda ☹

zuzidr
18. sep 2013

veru veru, nie je to len v bille ale dať za vianočku viac ako 2€, a za jednu viaczrnnú alebo tekvicovú žemlu skoro 0,40€ ☹ ale to tu asi nevyriešime....

janinna11
18. sep 2013

My mame najradsej chlieb krala ludviga, vydrzi dlho a je velmi chutny, len skoda, ze v Bille v Puchove ho takmer nikdy nemaju, tam celkovo uz o 18-stej nenajdete takmer ziadne pecivo...ale to je asi chyba veducej predajne... ze nepecu v malom mnozste aj podvecer...

michaelkanr
18. sep 2013

slatinsky chlieb - celozrnny aj zemiakovy

brnka
18. sep 2013

@dendy1 Kde ju prosim kupujes?

brnka
18. sep 2013

moje deti maju radi "smiesne rozky" (tak ich nazval starsi syn) -to su tie tenucke olivove rozky - ale vzhladom k velkosti a cene len obcas 😉

jaya47
18. sep 2013

@billa_martina cesnakovu pletenku, kaiserky s pohankou, chutne zemle (take ako v komisarovi rexovi 😉 )
A ja ako clovek, co nemoze kravske mlieko, tak take tmave pecivo, ktore neobsahuje srvatku a ine mliecne pridavky.

dendy1
18. sep 2013

@brnka moja samoška či tak nejako sa volajú. Mávajú lacnejšie o 0,30-40 centov za kus. A keďže my ju jeme denne na raňajky tak kupujem viac ks. Má dlhšiu trvanlivosť a v chladnej špajzke pekne vydrží. Takže sa mi oplatí ísť inam.

natalii6
18. sep 2013

ja som mala rada tekvicove kocky ale kedze vela produktov peciva je mrazene(samozrejme netyka sa to len billi) tak som ich uz prestala kupovat a kupujem len klasicke rozky

ninison
18. sep 2013

ja mam rada framipek - bevit chlebik, ktory je bez E-cok a podla celkom poctivej receptury. bohuzial ho dostat naozaj len velmi obmedzene a v bille vobec. v bille je najsirsie zastupeny penam a prave to je dost e-ckami nabity chlieb...
sem tam kupujeme naglereitera alebo bio chlebiky pecene v bille.

brnka
18. sep 2013

@dendy1 ahaaa, tak taky obchod u nas nemame.... skoda. My ju mame tiez radi, kupovala som ju aj v Tescu, len som ju bam uz viackrat nenasla....

brnka
18. sep 2013

@dendy1 ahaaa, tak taky obchod u nas nemame.... skoda. My ju mame tiez radi, kupovala som ju aj v Tescu, len som ju tam uz viackrat nenasla....

zuzkat1
18. sep 2013

Najlepsie je doma napecene. Inak mame radi tekvicove kocky a klasicke rozky,ale v bille su zvacsa take ze keby som ich po niekom hodila tak ho iste prizabijem. Pamataju mariu tereziu.

maria1989
18. sep 2013

@zuzkat1 😀 😀 😀 😀

dendy1
18. sep 2013

@brnka ano aj Tesco je lacnejšie ako Billa. U nas ju majú aj tam.

zuzkat1
18. sep 2013

@maria1989 no hej,keby to nebolo smutne tak je to na smiech
My mame blizko albert tak vacsinou tam nakupujem a tam je vzdy ovocie aj zelenina super a maso tiez aj pecivo...je otvorene do 9tej a este o 7mej pecu aspon 1 druh aby nieco mali... Neviem ci v kazdom je to tak ale tu u nas som spokojna pritom mala predajna. Aj predavacky mile-nie zdute... Sice tiez nepatri medzi najlacnejsie predajne ale kupim tam vsetko co potrebujem.

janeita
18. sep 2013

Najradšej? Najradšej kupujem pečivo v takej mini rodinnej pekárničke- cenovo skoro rovnaké ako v hypermarketoch, ale mam aspon záruku čerstvého, nedopekaného ale chrumkavo upečeného pečiva.

Najradšej máme tmavý celozrnný chlieb ale z chlebov ponúkaných v obchodných retazcoch mam pocit ze su len farebne a nic celozrnne sa k nim ani nepriblizilo (ak nerátam tekvicové a spol. pečivo)

zuzkat1
18. sep 2013

@janeita ta mini pekarnicka asi nebude v BA vsak?

janeita
18. sep 2013

@zuzkat1 Prešov pripadne Michalovce, ale vsade sa da najst mini pekaren ked hladas.

zuzkat1
18. sep 2013

@janeita jednu mam pri robote ale tam mam pocit ze tiez dopekaju a v DS tam je jedna super,ale tam kupujem ked som u nasich. Tu v BA neviem kde by mohla byt. Teda niekde v blizkom okoli nech necestujem hodinu.v kauflande byvala taka prevadzka "lipot" tam mali super chlieb,ale zrusili to.

bambina78
18. sep 2013

vacsinou kupujeme pecivo ktore je v akcii,najcastejsie kaiserky tmave, alebo tekvic.kocku (tie su dost predrazene), rozky z nasej billy nemame radi aj ked su cerstve, su take nafukane, a rychlo vyschnu. Rozdiel je v tom, ze vacsinu peciva pecu mrazene, nie? Nam to nevadi, ked je cerstve je velmi chutne, aj na 2 den sa este da. Kupujeme velmi casto aj pizza zemle, ktore obkladaju tiez na mrazene cesto pred pecenim priamo tam, su velmi chutne, aj ked sa nam 1x stalo, ze vnutri to bolo nedopecene a cesto bolo surove a lepkave, raz dali namiesto sunky lacnu jemnu salamu a raz sa nam dokonca stalo, ze sunkova salama (podotykam nie sunka,ako mala byt na zemli) bola kysla, pokazena! 6 rocny syn mi ju vtedy vratil do ruky, ze "maminka tato buchta je cudna"...Keby sme vtedy necestovali, hned by som ich tam isla ukazat co predavaju. Nikto nie je blby,aby nevedel, ze tieto veci sa robia z odrezkov..ale nech je to aspon cerstve, davame to aj detom!

kvaka
18. sep 2013

prave pre tu drahotu peciem doma 🙂 a mam to omnoho lacnejsie, chutne, vonave, cerstve.... Aj teraz mi doma vonia vianocka cerstvo upecena 🙂

gia111
19. sep 2013

zaujímavá diskusia. Určite NIKDY nekúpim pre svoju rodinu dopekané pečivo z pekárni v supermarkete. Do Billi chodíme ale čo sa týka kvalitného pečiva vééľmi slabé. Tmavé chlebíky s ražou sú plné E-čiek. Ak by pribudol tmavý celozrnný hutný chlieb bez dodatkov určite by aj celkových nákupov bolo viac 🙂

ifkael
19. sep 2013

V bille kupujem len dve veci- slatinsky chleba a jogurty nase bio

tilly
19. sep 2013

@gia111 asi u vas nie, ale u nas v bile maju naglreiter chlieb a ten mavaju aj bio, aj kvaskovy, aj spaldovy, razny a pod... a bez zbytocnych dodatkov... takze prave v bille maju naj chlieb u nas... inde ho nemaju...
rozpekane peciva tiez nekupujeme, nemam to rada...

avanti
19. sep 2013

Slatinsky celozrnny chlieb, obcas sortiment Naglreiter-u, najlepsie chlieb bez E-cok.

parvitas
19. sep 2013

kupujeme Slatinský celozrnný chlieb, občas kaiserky, klasické rožky (aj keď tie z jednoty sú chutnejšie). a makovníky a tvarožníky (záviny). ešte z tých dopekaných niekedy aj šatôčky so slivkovou náplňou (lenže sa minú medzi prvými).