Ako sa starať o detskú pokožku, keď je vonku horúco?

bioderma_lucia
6. máj 2013

Letné obdobie je pre pokožku veľmi náročné. Dennodenne je dieťatko vystavované slnečnému žiareniu, potí sa, môžu vznikať zapareniny. Ako sa správne starať o detskú pokožku v lete? Ako ste sa s týmto letným náporom vysporiadali vy a vaši drobci? Ako často kúpete dieťatko v lete? Čím ošetrujete pokožku? Objavili sa u detičiek zapareniny? Čo obliekate svojim detičkám, keď je vonku horúco? Poraďme si navzájom ako sa čo najlepšie postarať o pokožku dieťatka v lete.

bioderma_lucia
autor
14. máj 2013

@faldik ahoj, zalezi od rany. Ak je to otvorena rana, pravdepodobne ho to bude stipat. Skor by som sa tymto miesta vyhla, resp by som na kusku vyskusala, ako na natretie zareaguje. Horuckove stavy atopiu zhorsuju :( skore uzdravenie a nech uz je vsetko ok, papa

faldik
14. máj 2013

@bioderma_lucia dakujem pekne a som rada za vsetky rady este raz dakujeeem 🙂

maryah
17. jún 2013

@bioderma_lucia chcela by som sa spýtať či môžem natierať svojho 15 mesačného synčeka po pobyte na slnku mliečkom po opalovaní Photoderm http://www.bioderma-sk.sk/bioderma-sk-sk/eshop/...

bioderma_lucia
autor
17. jún 2013

@maryah ahoj, toto mlieko Photoderm After sun je urcene skor pre vacsie deti a dospelych. Obsahuje hypoalergenny parfum a pokozka maleho dietatka by mohla reagovat podrazdenim. Skor by som pre takto male deticky doporucovala ABCderm hydratant - hydratacne mliecko, ktore pokozku zvlacni a prehydratuje.

maryah
18. jún 2013

@bioderma_lucia ďakujem za odpoveď tak radšej budem používať to mliečko, našťastie ho máme... ďakujem za odpoveď 😵 😵 😵

matusm13
18. jún 2013

Ja mám rok a pol ročnú dceru a stále sa mi vyhadzuje boli sme aj u kožnej robený krem čo nam dala nám zabral ale teraz sa znova vyhádzala na krku rukách a chrbátiku škrabe sa až do krvi myslím že je to od slnka chodíme von iba ráno a večer a používame bioderma 50 nič nepomáha včera sme boli dlhšie vonku tak malej opuchol krk ak chrbát, viem že sa to zhošuje ked chodíme von ale ked ju dnuka neudržím stále plače že ta ta ta ale štve ma ked prídeme a zasa sa len škrabe až do krvi fenistil 3-krát denne zaberá ale nie uplne Prosíííím o radu Ďakujem .