Aký krém na suché líčka 7 mesačného syna?

phillippa
30. apr 2012

Zaujimalo by ma ci je nejaky vyhovujuci hydratacny krem pre take male dieta nakolko sa mu na lickach urobili suche flaky tam kde ho opalilo slniecko. Opalovaci krem pouzivame Biodermu mineral SPF50, kazdy vecer mu licka ako aj telicko natriem olejom, rano je kozicka v pohode ale v priebehu dna znova vidno jemnucke suche supinky. Dakujem za vase rady.

saranata
30. apr 2012

ahoj na toto je najlepšia mast Cicaderma🙂

cecil36
30. apr 2012

Vypytaj si od svojej deckarky zarabanu mast s kyselinou mliecnou. Pouziva sa aj na koznom v nemocke a je super. Moj syn ju ma tiez na suche licka a pomaha mu.

bejkad
30. apr 2012

vyskúšaj modrú Indulonu 😉

tea333
30. apr 2012

My mame ekzematika so suchou kozou a najlepsie premastuje krem lipobase 🙂

sea23
30. apr 2012

Nám odporučila kožná modrú indulonu:

renkakl
30. apr 2012

licka moze vysusovat aj ta bioderma, minule tu odporucali 15 min pred jej nanesenim este natriem inym kremikom.

kohutovci
30. apr 2012

ja od narodenia pouzivam infadolan a pomaha nam supiskovo..

baklik
30. apr 2012

Ja som rozmyslala nad Bepanthenom, ten by sa mohol zist v tomto teplom obdobi, pretoze okrem toho, ze premastuje, zabranuje aj tvorbe potniciek. Neobsahuje zinok ako ostatne kremy proti zapareninam.

gabuska36
30. apr 2012

ahoj ja od narodenia používam len modrú indulonu poradila mi to jedna sestrička z pôrodnice...malá má krásnu pokožku...

nibiru
30. apr 2012

ahoj moja dcerka mala dlho lišaj natierala som vsetkym možnym nic nepomahalo ani bepanthen,indulona,expolio lotio co ako sa to vola,framykoin, nic nakoniec nam dala lekarka infadolan a do 2 dni bol lišaj preč nechapem že ma to nenapadlo kedze infadolan je mastny celu dobu sme ho mali doma nakoniec sme ani nemuseli ku kožnej.