Bioderma a moja nespokojnosť s prípravkami

deny88
16. apr 2012

V 8.mesiaci tehotenstva sa mi zacalo robit akne :( neviem z coho,kedze ani v puberte som ho nemala. A mam ho doteraz,kojim a dcerka uz ma 26 mes. Kupila som si rad AKN Bioderma,co nebolo lacne!! Zacala som to pouzivat a tak som sa vyhadzala z toho do tyzdna,ze som nesla na ulicu 3dni. Som sa hanbila. A vyhodila som to vsetko,skoda penazi,mohla som dcerke nieco kupit. A uz nikdy z toho radu nic nekupim.

bubatinko
17. apr 2013

@renatka100 na atopicky ekzem treba pouzivat kremy a telove mlieka s ureou a kyselinou mliecnou... pri akutnych prejavoch masti s kombinaciou zinku prip ychtiolu/kto co lepsie znasa/ ..cistit zasadne jemnym cist prostriedkom bez obsahu mydla...

kratkodobo v najhorsom aj kortikoidne kremy na max 2dni rano vecer.... a potom co som pisala vyssie.... ale je to boj... kym vyskusate co vam sadne... drzim palce... ja sama som ekzematik atopik alergik a aj moje dve deti... cloveku to da zabrat kym to dostane pod kontrolu...

hajanka
17. apr 2013

@abutkova ahoj, ja som prave o takej rozpravala 🙂 t.j. tej zmluvnej ci ako tomu hovorite, kde robia aj poradenstvo atd.

abutkova
17. apr 2013

@hajanka tak by som si potom len našla lepšiu lekáren-poprípade sa obrátilapriamo na biodermu a buď si vypýtala vzorky priamo od nich alebo radu,ktorá lekáreň vzorky má a i ich aj používa na účel,na ktorý maju slúžiť,čiže pacientom a zákazníkom.potom to je naozaj o profesionalite a pracovnej morálke,pretože m u nás,kď sme k niečomu vzorky dostali od dealera-napr.nejake gely antireumatické,pastilky na cmúľanie tak išli pacientom

questionn
5. máj 2013

Ahoj, začala som použivať prípravok bioderma sebium global, vždy si ho nenesiem po odlíčení micerálnou vodou. Mám ale problém, že po nanesení sa mi začnú robiť ako keby šuľky je to dobré ? 🙂

babula90
25. máj 2013

Prečítala som celú diskusiu a zapojím sa aj ja, mám doma škôlkarku s ekzémom a tiež sme vyskúšali všeličo, v prvom rade treba zistiť, či nemá dieťa alergiu na kravské mlieko. Možno málo ľudí pozná švajčiarsku značku JUST, predáva sa len cez poradcov, ale majú fantastické veci pre deti aj dospelých- bez škodlivých látok a jedinečný krém LAMELLODERM, ktorý je špeciálny vyvinutý a preniká cez lamely v pokožke, je pre psoriatikov a atopikov, ďalej krém z Mŕtveho mora- vynikajúco znášaný a účinný. My malú kúpeme v soli z Mŕtveho mora a potom ju ponatierame krémom, voda je zmäkčená a nerobí jej zle na pokožku, dokonca sme rok plávali v chlórovej vode a bolo to v pohode! Je to prírodná kozmetika a používame veľmi veľa vecí od nich, max. spokojnosť.

sunnnynka
7. jún 2013

@irriss podobnú reakciu, a teda najskôr zhoršenie a až potom zlepšenie nájdeš aj u iných značiek, napr. Clinique. Skopírovala som krátky odstavec z jeden recenzie: "Jaké nemilé překvapení bylo, když se mi pleť zhoršila! Tohle jsem nečekala a hned jak jsem přiletěla zpátky do Čech, naklusala jsem do prvního Clinique obchodu a šla se zeptat, co se to děje a jestli je to normální. Jaká úleva byla, když mi paní z obchodu řekla, že to je naprosto v pořádku, že to na povrch pleti začínají vylézat nečistoty z pleti, proto se trochu zhoršila, ale tak to má být a do dvou týdnů to bude v pořádku. A naštěstí bylo. Musím říct, že s odstupem času jsem moc spokojená. Jediné teda co flákám je čistění 2x denně. Nějak jsem líná a ráno prostě pospíchám a nemám čas trávit čistěním několik minut. Takže výsledek by mohl být asi ještě lepší, kdybych nebyla flink 🙂" celý článok nájdete tu: http://ordinarylife-my.blogspot.cz/search/label...

petra2245
27. okt 2013

Ahojte, mám 14 rokov. Od 11 rokoch sa mi začalo robiť akné. Vtedy to nebolo až také hrozné ako pred 2 týždnami. Mála som malé pupienka, ktoré nešli ani vytlačiť po celom čele a občas sa mi urobili tie veľké hnisavé. Začala som si pred 2 týždnami dávať na pleť krém bioderma global, ( ktorý je určený proti tvoreniu jazvám a proti tým väčším pupákom ) ku krému som si kúpila tiež biodermu micelárnu vodu zelenú. Pleť si čistím každé rano gélom garnier energy fresh a večer takisto. Potom si dám micelárnu vodu a potom krém. Samozrejme musela som trochu obmedziť nosenia make-apu no poviem vám, že mne to fakt veľmi pomohlo a som veľmi spokojná.