Na aké výrobky Bioderma nedáte dopustiť?

dada1212
7. máj 2013

Aké sú vaše top výrobky od Biodermy, či už pre detičky alebo aj pre Vás? Ja som veľmi spokojná s radou Atoderm, napríklad krémy a sprchový gél sú super a takisto aj rad Sensibio, hlavne micerálna voda je neskutočná 🙂 V jednom kroku očistí, odlíči a osvieži pleť.

maryah
20. máj 2013

ja nedám dopustiť na Hydrabio Mousse, Hydrabio píling, Hydrabio Sérum, Hydrabio Riche, Sensibio Mask, Crealine Yeux, cez leto keď je teplo alebo potrebujem pleť ovlažoť tak si strieknem Sensibio dermálnu vodu... no a na telo používam sprchový gel Atoderm a mlieko Atoderm PP Baume a keď sa mi objavia lupiny tak si umyjem hlavu šampónom Bioderma Nodé P . Ja mám veľmi komplikovanú pleť a okrem toho mám atopický egzém. Kedysi mi moja kožná doktorka odporučila práve túto kozmetiku a je to omnoho lepšie a nemám také problémy.

6781
21. máj 2013

@konvalinka333
úplne súhlasím aj v našej rodine všetky tieto produkty víťazia. 🙂

standa1982
21. máj 2013

Pre moje deti už 5 rokov používam Atoderm Baume a Atoderm PP krém - syn má atop.ekzém, ktorý vďaka týmto výrobkom nie je viditeľný.

lucinocka
23. máj 2013

@bioderma_lucia mam taku blbu otazku :D Bioderma ABCDerm Ato+Lavante čistící krém.. sa pouziva na umyvanie, ci na natieranie? mam totiz navod v chorvactine a tam pise ze aj aj a v slovencine je to len na umyvanie..

bioderma_lucia
23. máj 2013

@lucinocka ahoj, urcite len na umyvanie 🙂Oznacenie LAVANTE znamena sprchovy krem. Je to ina - kremova - konzistencia (nie gelova, na ktoru sme najviac zvyknuti).
Asi pred mesiacom mi volala jedna pani, ktora svoju dcerku natierala tymto lavantom par dni. Ked sa pokozka malej zacala supat a mala zvastne suche miesta, pani si precitala navod a zastila, ze je len na umyvanie. Nastastie, pokozku sme dali do par dni doporiadku, pomohol nam Atoderm PO zinc.

lucinocka
23. máj 2013

@bioderma_lucia ked ono to vyzera jak krem a ten navod aspon v chorvactine je fakt nejasny..ja som to tiez kupila s tym ze je to krem, na umyvanie mi az tak netrebalo, este mam..no co uz🙂

bioderma_lucia
23. máj 2013

@lucinocka na natieranie je ABCderm ATO+Baume ;) papa

lucinocka
28. máj 2013

@bioderma_lucia a mozem aj biodermu atoderm ? je vacsie balenie 500ml s pumpou..tie 200 ml sa hrozne rychlo minaju a kedze byvam na polostrove mam problem s kupou🙂

bioderma_lucia
28. máj 2013

@lucinocka ano, mozes Atoderm PP Baume, papa

michaela654321
2. dec 2013

Dobrý den chcela by som sa spytat ci atoderm PP sa moze pouzivat aj na tvár...dakujem