Na aké výrobky Bioderma nedáte dopustiť?

dada1212
7. máj 2013

Aké sú vaše top výrobky od Biodermy, či už pre detičky alebo aj pre Vás? Ja som veľmi spokojná s radou Atoderm, napríklad krémy a sprchový gél sú super a takisto aj rad Sensibio, hlavne micerálna voda je neskutočná 🙂 V jednom kroku očistí, odlíči a osvieži pleť.

konvalinka333
7. máj 2013

pre mna urcite sensibio H2O,hydrabio legere, hydrabio serum, pre manzela node ds+ a pre maleho na leto photoderm kid mineral 50+ a ABCderm moussant 🙂

trti
7. máj 2013

My máme obidve s dcerkou ekzem, a Atoderm PP nam velmi pomaha, takze na ten nedam dopustit 🙂

baklik
7. máj 2013

maly ma sem-tam velmi suchu pokozku, nemozem ho kupat v klasickych detskych kupeloch, lebo je hned vysuseny. velmi nam pomohol Atoderm PP Baume. Syn mal uz tak vysusenu pokozku, ze akoby sa mu uz chceli robit prasklinky a Atoderm PP Baume mu pokozku krasne preliecil a doteraz ju ma peknu. neda sa porovnat, co to bolo predtym. 🙂
a na leto mame photoderm mineral, naco zbytocne jemnu detsku pokozku zatazovat chemickymi filtrami. 😉

myska183
7. máj 2013

aj nam na ekzem pomohol so vsetkych vyrobkov ake poznam jedine Atoderm PP Baume

kitty88
7. máj 2013

ja som uz pisala v inej diskusii, ze nedam dopustit na Atoderm PO Zinc 😉 mala som celu zimu strasne suche ruky, praskali a stipali, nic nepomahalo, kym som nevyskusala toto... uz po troch dnoch pouzivania nebolo ani stopy po suchych miestach, urcite po nom siahnem, ked sa opat vyskytnu podobne problemy 🙂

januliku
8. máj 2013

@dada1212 U nas tiez vedie Atoderm po zinc. Pouzivame ho na ekzem. Ako jediny z doteraz vyskusanych nam na ekzem pomaha. 🙂

vikusjk
8. máj 2013

My používame pre malú od narodenia pri kúpaní ABC derm Moussant, krém ABC derm Hydratant, vlhčené obrúsky ABC Derm H2O a opaľovák Photoderm Mineral spf 50 🙂 Ja používam pleťovú vodu Sébium H2O.

depi
9. máj 2013

mozem sa spytat v lekarni mi odporucila lekarnicka krem na bradavky ako alternativu BIODERMA ABC derm H2O je to kremik okolo ust ked sa dieta vyhadze....kupila som si ho ako alternativu kremu na bradavky ktory sa nemusi umyvat ...ma s tym niekto skusenost ?????

maznacik007
9. máj 2013

my sme teraz zacali pouzivat vyrobky Bioderma pre atopikov a zatial klop klop pomahaju .... velke zlepsenie. a to sme mali plno kremov z lekarne, hormonalne maste maly nemoze kvoli inej diagnoze.

matafen
9. máj 2013

My mame s Biodermou velmi dobre skusenosti - ja pouzivam pletovu vodu a krem Sebium a dcerku natieram telovym mliekom Atoderm. Vyskusali sme aj ine znacky, ale toto nam obidvom najlesie sadlo 🙂

andrea117
9. máj 2013

Ja používam prípravky z radu Sebium AKN a tie sú fakt super. Nič iné mi na moju problémovú pleť nesadlo lepšie 🙂 🙂

modrokonicka
9. máj 2013

Ahojte maminky, rada by som sa podelila so svojou skusenostou. Som tri roky po porode, čo sa veku týka, po tridsiatke, keď už badať prvé vrásky a starnutie pleti. Nedám dopustiť na celú radu Hydrabio na citlivú a dehydratovanú pleť. Po dlhej zime, teraz na jar, či v lete ideálna! 🙂 Odporúčam micelárku, masku, aj serum, či krem Riche. Mam sice zmiešany tip pleti, ale tato rada mi veľmi vyhovuje. Pleť pôsobí zdravo a žiari!

Používam aj Photoderm 5O pre moju trojročnu dcerku. Ma atopický ekzem a opalovaci krem jej pleti velmi vyhovuje. Este nikdy sa nestalo, že by nas spalilo slniečko. 🙂 A vrelo odporúčam aj Kremik po opalovaní pre celú rodinku.

Krásne letné dni. 🙂

bioderma_lucia
9. máj 2013

@depi ahoj, prepac, nepochopila som presne co ti nakoniec v lekarni predali.
ABCDerm H2O je micelarna voda na umyvanie. Bradavky si nou mozes oplachnut, umyt, ale neriesia problem s bradavkami.
Krem na bradavky sa vola ABCDerm Peri oral - je na suche miesta od slin okolo ustociek dietatka a tiez na bradavky. Nemusi sa oplachovat pred kojenim. Moze sa dostat do ustociek - nema ziadnu chut a nesposobi dietatku ziadne problemy.
Mam odskusane na sebe a mojej malej, fungoval aj na bradavky a neskor aj na suche miesta od slintania 😉

ataz
9. máj 2013

mám problematickú pleť a po rokoch "skúšania" a vyhodených peňazí, som pred 3rokmi vyskúšala Biodermu sebio H2O a som maximálne spokojná 😉
Syn keď bol malinký, tak sme sa nemohli zbaviť šupiniek na hlavičke a v tom nám zas veľmi dobre pomohla. Nepamätám si názov, ale bola to tuba. A samozrejme krém na opaľovanie - photoderm 🙂

depi
9. máj 2013

@bioderma_lucia a je to to co si mi pisala..ja som sa pomylila v nazve prepac....nemala som ho po ruke ked som to pisala...
a to som chcela pocut ze pomaha aj na bradavky lebo nikto mi nevedel povedat nemali s tym skusenost ..ale dakujem 🙂
za info

bioderma_lucia
9. máj 2013

@depi rada ;) hlavne nech pomoze, papa

bioderma_lucia
9. máj 2013

@ataz kremik na chrustu na hlavicke sa vola ABCderm Babysquam. Aj nam pomohol ;)

kim_rossi_stuard
10. máj 2013

ahojte, ja som to tu pisala pred rokom ked tu bola podobna tema- maly mal supinky vo vlasoch a po natreti ABCderm Babysquam. zmizli- a kedze je to podla mna velke balenie este som ho posunula dalsim 3 kamaratkam co mali podobny problem, takzze maximalna efektivita za tie peniaze, z jedneho kremu sme 4 babatka vyliecili 😀 😀 😀 ten krem sa proste neda minut, staci malo, natierat v kratkej dobe supinky zmiznu a uz sa nevratia - dakujem Bioderma ze myslis aj na taketo *kozmeticke* nedostatky babatiek 😀

lenyy
10. máj 2013

Otazcka:ke bioderma abc derm ato+ vhodna aj miesto kremu proti zapareninam detskym pid plienku?vdaka

bioderma_lucia
10. máj 2013

@lenyy ahoj, ABCDerm ATO + Lavante je sprchovy krem urceny na suchsiu a citlivu pokozku - na umyvanie. ABCderm ATo+ Baume je vyzivny krem na premastovanie suchej az atopickej pokozky. Oba su pre babatka od narodenia.
Nepouzivala by som ho ako krem na ritku proti zapareninam. Na to je urceny ABCDerm Change - krem na zapareniny s vysokym obsahom zinku. Ma konzistenciu pasty, takze ritku dokonale ochrani.
ABCderm Change sa pouziva na ritku a tiez sa moze pouzivat aj na ine casti tela pokial sa zaparili. teraz v lete si myslim ze to bude aktualna tema .... ale drzim palce aby sme sa zapareninam vyhybali. ABCderm Change je aj ako prevencia proti zapareninam. 😉

lencika
12. máj 2013

opalovaci krem pre deti 50 faktor ten je fakt skvely pouzivam aj ine vyrobky a je ich dost ale tie aj menim ale opalovaci som este nezmenila

janka258
12. máj 2013

Nedam dopustit na Sebium Akn

pehana
12. máj 2013

Maly mal od narodenia problemy s kozou, ekzem. Od malicka pouzivame len a iba Biodermu. ABC Derm Moussant na umyvanie a balzám Ato+ na kremovanie. Samozrejme mineralny opalovaci krem a krem na zimu taisto nesmu chybat. Mne velmi pred par rokmi pomohla rada proti akne na problematicku plet. Nastastie odvtedy nemam ziadne problemy. No na Biodermu nedam dopustit. Urcite sa oplati zainvestovat. Nam pomohla velmi.

marcellka32
12. máj 2013

Kúpila som si pletovu vodu sebium,no nesadla mi,rada posuniem ďalej,potrebujem tu hydrabio.

renata165
13. máj 2013

Moj top je je Sebium rada a to cistiaca voda a na vecer pore refiner a potom rada Atoderm kedze aj ja aj malicka mame ekzem odtialto lubime telove mliecko. 🙂

hannah25
14. máj 2013

Takisto moje obľúbené Sebium rada a hlavne ABC mama krém pre mňa🙂

zuzkag2
16. máj 2013

my nedame dopustit na gel na kupkanie ABC derm Moussant, po kupani krém ABC derm Hydratant, a zacali sme pouzivat u mladsieho aj Photoderm Mineral spf 50...u starsieho mame ten opalovak uz overeny...je super

prdelinka12
16. máj 2013

Hydrabio mousse........je to genialne !!!!!!!!!!! pore refiner-najlepsia vec na pory........atoderm-len vorzka mi za den pomohla na extra vysusenu pokozku.....milujem.....

lucinocka
17. máj 2013

akurat som odklikla na webshope Bioderma ABCDerm ATO+ gel na umyvanie pre malu, dufam ze budeme spokojne 🙂

katuskapd
19. máj 2013

my pouzivame radu abcderm aj atoderm, ja pouzivam sebium, a samozrejme photoderm. 🙂