Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Sú nejaké vzorky tejto kozmetiky?

mainke
11. apr 2012

dobrý deň mám dcérku Adri, ma 7 rokov na čele brade a na nosteku sa jej robia vyrážky take tukove a aj uhriky. V lekármi mi odporučili túto kozmetiku ale je dosť drahá nato aby som mohla skúšať či je to to pravé pre jej mladučku pleť. Keďže sa tomu venujete poprosim vás o radu, skúsenosť. Ďakujem

bioderma_lucia
11. apr 2012

ahoj mainke, dcera je velmi mladunka ale uz aj v tomto veku sa zvyknu objavovat prve vyrazky a uhriky. Co doporucujem, je zvysena hygiena. Pokozku dokladne vycistit rano aj vecer. Produkty musia byt bez alkoholu - ten prilis drazdi uz aj tak citlivu pokozku. Z Biodermy doporucujem rad SEBIUM. Je urceny prave na problematicku plet. Na cistenie bud Sebium micelarnu vodu alebo Sebium Moussant penivy gel. Podla toho, co dcerke bude viac vyhovovat - pouzit vatovy tampon alebo napenit pod tecucou vodou. Samozrejme moze pouzivat aj oba produkty sucasne. Krem doporucujem Sebium AKN fluid. Je urceny na vsetky druhy vyrazok, pomoze aj na uhriky. Natierat je potrebne rano a vecer. Sebium AKN fluid ma keratolyticky ucinok, teda moze dcerku trosku stipkat (docasne, po par minutach zmizne) a tiez sa moze zmolkovat, ak si bude tvaricku chytat. Ale tvar by si nemala chytat, vyrazky nevytlacat, radsej zajst k odbornikovi, aby nezostali jazvicky. Mainke, podchyt to cim skor, aby to neprerastlo do horsieho stavu. Cim sa stav viac zanedbava na zaciatku, tym to moze byt horsie do buducnosti. Nehovoriac o tom, ze sa budes trapit ty a aj tvoja dcera. Ak sa nebude stav zlepsovat, ihned vyhladaj odbornika - dermatologa.
Vzorky su k dispozicii v lekarnach, nie zo vsetkych produktov, ale Sebium AKN budu mat. Drzim palce!

mainke
autor
11. apr 2012

@bioderma_lucia ďakujem isto zájdem do lekárne len nechápem prečo mi nejakú neponúkli? 🙂 pôjdem do druhej 🙂

bioderma_lucia
11. apr 2012

@mainke hmm, tazko povedat preco ...vyskusaj inu lekaren 😉

turistka
13. apr 2012

@bioderma_lucia já som si minule vsimla ze na jednom bazari mimib.....sa vzorky predavaju -neviem teda ako je to mozne ale dost som sa teda divila ze niekto je takeho cohosi vobec schopny. 😠

bioderma_lucia
14. apr 2012

@turistka ved prave, mame s tym obrovsky problem a nemozeme s tym nic robit. Vzorky distribuujeme do lekarni (zadarmo), zial, nie vzdy sa dostanu ku zakaznikovi....

roo
16. apr 2012

Ja som skocila u nas v meste do jednej lekarne len tak nahodne a pytala sa na vzorku. A mali. Ak sa pre ten produkt rozhodnem, urcite ho pojdem kupit do tej lekarne 🙂

Mam ale otazku z ineho sudka - moze predpisat lekarka (kozna) produkty Biodermy? Mna zaujima Atoderm.

wladymyra
16. apr 2012

tiez ma zaujima odpoved na otazku od @roo . Atoderm PP miniem jeden za mesiac a aj ked som rada, ze pomaha, ide strasne do penazi. Mne kozna povedala, ze predpisat sa neda :(

bioderma_lucia
16. apr 2012

@roo
@wladymyra ahojte kocky, produkty Atoderm nie su na predpis. Daju sa len zakupit.

martuska75
17. apr 2012

So vzorkami to riešim tak, že si ich pýtam vždy v jednej "mojej" (nevlastním jú len tam rada chodím 🙂 ) a tam potom výrobky aj kupujem - ked mi sadne to čo som poskúšala. Osvedčilo sa mi to, lebo majú pre mňa vzorky vždy 🙂

monulicka
19. apr 2012

@bioderma_lucia dobry den rada by som sa spytala, aku biodermu by som mohla pouzit na licka svojho 2 rocneho syna? Robia sa mi na nich take suche miesta, nieco ako lisaj, vsetky kremy (aj od koznej) nam zaberaju len kratkodobo 😒 Bola mi odporucene Bioderma PO Zinc alebo Mineral..neviete mi poradit? prosim dakujem

bioderma_lucia
19. apr 2012

@monulicka ahoj, na lisaje je dobry Atoderm POzinc. Dostala si dobre doporucenie 😉 Ja ho mam vzdy v zalohe a nasej malej ked sa objavi nejake suche miesto, hned jej to natriem a mame pokoj. Ked bola malicka, tiez sa jej robili lisaje na lickach a Atoderm POzinc nam pomohol. Photoderm Mineral je krem s najvyssim ochrannym faktorom. Neriesi suche miesta a lisaje. Neviem aku pokozku ma syncek okrem toho co spominas. Ale teraz naleto by som doporucila pokozku hydratovat mlieckom ABCDerm Hydratant, telicko aj tvaricku. A potom davat Atoderm POzinc len na suche miesta na lickach.

monulicka
19. apr 2012

@bioderma_lucia Praveze nema nejak problem s pokozkou, nema ju suchu nikde inde na tele ma len na tych lickach, take lokalizovane miesta...skusime teda ten Atoderm, dakujem 🙂

anjelicek11
20. apr 2012

@bioderma_lucia Ahoj lucka,vsimla som si ze niekde si odporucala pp Baume.to je nejaka novinka?my máme pp anti-recidive.dcerka má na tvari 1 suche miesto-cize predpokladam ze tam by si odporucila po zinc(pripada mi ze to ma taky supinkovy vzhlad)při pusinke ma vsak stale už asi 2 mesiace cervenu vyrazku- mame odskusany aj peri-oral,aj pp anti-recidive,vyrazka jej niekedy zbledne,nikdy vsak nezmizne.je nieco,co by si mi na to odporucila? Dakujem

ildus77
20. apr 2012

Dobrý deň aj my sme teraz objednavali biodermu môj 2,5 ročný syn má atopický ekzém od narodenia dúfam že nám pomôže 🙂

bioderma_lucia
20. apr 2012

ahoj, Atoderm PP anti recidive uz skoncil a prisiel Atoderm Baume. Je to v podstate to iste, Baume ma jemnejsiu texturu a novy obal 🙂 PP anti recidiv sa uz od nas ani nepredava. Ucinky su rovnake.
Ano, dcere na suche miesto Atoderm POzinc ak nezbral Atoderm PP.
K vyrazke pri pusinke. Zalezi od toho ako presne vyzera a mozno ak vies z coho jej to vzniklo. Nemava to reakciu na stravu? Cim sa to zhorsuje?
ABCDerm PeriOral zabera na vyrazky a podrazdene miesta zo slin. Na to u nas zabera, mam odskusane na malej 😉
Atoderm PP a POzinc pokial je to suche miesto, sucha vyrazka. POzinc posobi aj protizapalovo. Zapaluje sa jej ta vyrazka?
Ale toto by bolo len tipovanie, skus sa radsej poradit s Vasou pediatrickou alebo priamo s dermatologickou.

bioderma_lucia
20. apr 2012

@ildus77 Drzim palce, aby ste mali cim skor peknu hladku pokozku 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli