Ktoré tri hračky alebo doplnky Snoozebaby by ste si najviac priali pre Vaše dieťa?

kidsworld
14. feb 2012

Milé mamičky,

zaujali nás Vaše príspevky do témy Zaujímajú vaše deti štítky na hračkách a oblečení ako aj do Súťaž o 10 hračiek Snoozebaby so štítkami na hranie, maznanie a cmúľanie.

Radi by sme vedeli, ktoré tri hračky alebo doplnky Snoozebaby by ste si najviac priali pre Vaše dieťa pokiaľ by financie nehrali žiadnu rolu a prečo?

Vybrať si môžete z kompletnej ponuky Snoozebaby na www.snoozebaby.com či už zo slovenskej alebo inej jazykovej mutácie, prípadne z našej stránky http://www.kids-world.sk/index.php?page=categor..., z PRO shopu Annalies alebo jednoducho z priložených obrázkov.

Vopred ďakujeme za Vaše príspevky!

evicaevica
14. feb 2012

Mojej malej by určite učarovali - kačička, kocka a tá hračka na kočík. Tieto tri by boli pre ňu naj. Ale aj ostatné sú perfektné - loptička, tie máňušky a tie dečky na hranie, či zavinovačky pre menšie detičky - no super 🙂

edita84
14. feb 2012

keby som nemusela pozerať cenu tak by som si určite vybrala Mac ovečku na cumlík, potom jednu z radu sweet dreaming,a hračku do kočíka hračky sú krásne majú príjemnú farbu a desing 🙂

martanek79
14. feb 2012

mne sa velmi pacia zavinovacie deky a moznost zuzlania stitkov na nich :o) drobec by z nej mal urcite radost, lebo kraje svojej klasickej deky zuzle o 106 :o) a potom sa mi strasne paci plysovy zajacik 😉

li_la
14. feb 2012

Mne sa najviac páčia maznáčikova so štítkami, pretože to by iste malo obrovský úspech u nás 🙂 A potom by to bola kocka zo štítkami, keďže kocky má drobček rád a navyše sa učí stavať vežičky 🙂

mojbazarik
14. feb 2012

Uplny zaklad je mala decka sweet dreaming, ktoru mame stale so sebou a ktora maleho vzdy ukludnila...a tie stitky lizal donemoty 🙂)) Paci sa mi este knizka na hranie, ta by mala urcite uspech a zvieratko Bark.

kahlan1
14. feb 2012

ja by som si jednoznačne vybrala keby som nemusela pozerať na ceny
http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...

http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...

http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...

vybrala by som si ich preto, lebo viem že Dianka by sa s nimi vydrzala pohrat dlhsie ako s klasickym hrkalkami, teraz je v obdobi ze vsetko dava do pusy a na tychto hrackach je toho dost co sa da do pusy dat 🙂 tak by sa nenudila a stihla by som si aj co to porobit 😀 aj starsia dcera zboznovala stitky a doteraz ma psika na spinkanie ktory ma velmi dlhe stitky a vzdy ked zaspava ich drzi a drzi ich celu noc 🙂

eda28
14. feb 2012

Nasej malej by sa urcite pacila deka so stitkami, ked sme po nakupoch a musi sediet v kociku by sa s nou pekne zahrala. Knizky mame velmi radi a takato by bola pre nu nieco nove na preskumanie. A zeby aj prva babika? A dokonca stitkova babika... Tieto hracky su velmi originalne a rychlo si ziskaju kazde dieta, pretoze s nimi nieje nuda.

janulabj
14. feb 2012

JA BY SOM SI POPRAVDE NEVEDELA VYBRAŤ 🙂 🙂 🙂
máte užasne veci, nikdy som o tom ani nepočula, je to velmi napadite s tými štítkami, presne to čo dieta zaujíma najviac,
ale tie deky, podložky pod dieta na hranie nemaju chybu....velmi krasne.

tosijo
14. feb 2012

- snoozebaby maňuška Bark - roztomilý psík na hranie, maznanie a cmúľanie - pretože naš drobec miluje psíkov
- snoozebaby návlek na prebaľovaciu podložku - šikovna vec pre maminku 🙂
- kolobežku a určite nejakú kreatívnu hru, hračku (podľa toho, v akom veku, období nášho drobca by sme objednávali), nakoľko šport a kreativitu treba u deti podporovať od samého začiatku... 🙂

kristinka123
14. feb 2012

tak ako poznam moju malu a jej posadnutost babikami jednoznacna odpoved je SIS alebo BRO.
A za seba mozem povedat, ze deka Deka Under Cover - Girl ma uplne dostala. Mala ma od malicka problem s nervoznymi rucickami pri zaspavani a toto by ju zabavilo na veeelmi dlho 😉

usiko
14. feb 2012

Budem sa snazit rozmyslat na zaklade odpozorovanych veci u nasej dcery, co by si ona vybrala:

- SYD bottleholder - zaujimavy sposob ako dieta, ktore napriklad odmieta pit tekutiny /obcas aj to nase/, milym sposobom pit naucit, respektive motivovat pit, Alex navyse lubi makke plysove veci a tuli sa k nim a podla mna to udrzi vodu teplu dlhsie ako ked je flasa iba tak volne polozena. A keby videla ze zajto drzi vodu a ponuka ju, tak by podla mna pila castejsie🙂

- Booklet: predpokladam ze je to makulinke, takto to u nas ide, stitky su na dracku na ulkudnenie aj zaspavanie /ale toto je asi knizka vydavajuca zvuky, takze len na ukludnenie/ a alex tiez lubi zvieratka...-teda aj na ucenie, a casto si listuje v roznych knihach....

-Playing cloth-Dolphin Blue- teraz uz je na to velka ale ked bola malinka, tak urcite by bola ocenila takuto podlozku so STITKAMI!!!!!...nechcela nam totiz velmi bruskovat, a toto by jej asi aj pomohlo...... 🙂 🙂 🙂 a isto by na nej aj podriemkala..ved stitky!

takze tak...

su to skvele produkty a pravdupovediac, ak by tu nebola tato tema, nikdy by mi nenapadlo, ze nieco taketo fakt existuje...myslela som ze no co, nasa mala namiesto cumlika uprednostnila stitky , stava sa, ale ze kopec deti lubi stitky a niekto im vysiel v ustrety a vyraba pre nich taketo veci, to by mi nenapadlo...🙂

droby
14. feb 2012

velmi sa mi paci poznavacia knizka, tu by som brala vsetkymi desiatimi- poucna, plna zaujimavych detailov pre malych zvedavcov a objavitelov. a tie obrazky su uplne bozske, pravda nepozerajuc na cenu...
potom poznavacia kocka - v podstate podobna ako knizka
a este zavinovacka z biobavlny (velka inspiracia pre druhe babo) vizera neskutocne prijemne makko hrejivo a stitky k tomu samozrejme vyborne na zuzlanie

suhlasim, nebyt tejto temy ani neviem ze nieco take je 🙂

lucire
14. feb 2012

ja by som si vybrala loptu, mojkáčika kačku, a aj tu rozkladaciu knihu len keby už nebolo doma tolko hračiek určite by som ešte dokupila. popravde som o hračkách snozeebaby dopočula až tento mesiac od vás 🙂 . Ale keď som pozerala vašu stránku tak máte omnoho viac hračiek ktoré su vhodné aj prestaršie deti a veľmi sa mi páčia svojou kreativitou, pestrosťou.

miracle
15. feb 2012

Pre starsieho Mini micro, snad dosrane na narodeniny, plastelina Djeco a Kidkraft kuchynka.
Mladsi by sa potesil zajkovi mojkacikovi, neskor peciatky babystamps a navliekacky

dankadina
15. feb 2012

no moja staršia dcerka by sa jednoznačne najviac potešila kuchynke Kidkraft, momentálne je vo veku ked sa učí opakovaním činností po dospelých tak by mohla pri maminke variť. Mladšej by sa určite páčil sobík a dečka so štítkami, dokonca sme jej vyrobili štítkovú loptičku, na látkovú loptičku sme našili rozne štítky a stou sa dokáže vyhrať aj hodinu. A ako ich poznám tak by sa spolu hrali so všetkým 😀

littlebaby
15. feb 2012

Mate tak kraaasne hracky ze ani neviem vybrat len tri 🙂 Mame 10 mesacneho chlapceka ktory je tazzko zavisly na stitkoch a vysackach takze tomu urcite Zajka MOOCHI a kedze sa velmi snazi pomalicky robit krociky tak aj rozkosnu kravicku na tahanie aby ho to inspirovalo a nebal sa pustit gauca 🙂 no kedze sa nam podarili ze sme k tomu aj opat tehotny a prirastok cakame uz v juny tak aj Snoozebeby praktickú a hravú podložku na prebalovanie 🙂 to by boli nasi traja vyhercovia 🙂

martinkatinka
15. feb 2012

Kocku so zvieratkami, ovečku a tú žltú kačičku 😀 jednoducho krásne farby, hravé a tie č´štítky nemajú chybu... malý by to vláčil ako keď sme mu kúpili prasiatko ... 😀

anaxamon
15. feb 2012

pre mojdu dcerku by boli idealne (podla poradia o co sa najviac zaujima)
1. hracka pripnutelna na dudlik, momentalne sa totiz pred spanim zaujima prave o stuzku na ktorej ma dudlik, resp ma jeden dudlik v puse a druhy studuje v ruke
2. knizka so stitkami (knizky ju beru uz par tyzdnov 😀 )
3. deka resp. podlozka na hranie, kedze sa zacala pretacat ako polienko a tocit ako kolotoc tak take mnozstvo stitkov dookola by ju vzdy na par minut zabavilo 😀 😵

nasta197
15. feb 2012

všetko je krásne potešilo by čokoľvek 😉

morty
15. feb 2012

nasho krpca by urcite potesila ta snoozebaby knizka, alebo aj ten medvedik myval - bielocierny. Inak su vsetky nadherne a je to skvely napad hracky so stitkami🙂))

ariela22
15. feb 2012

Naozaj máte nádherné hračky. Priznám sa že dokým nebola súťaž o Snoozebaby som o nich ani nepočula,ale veľmi ma zaujali 🙂 .....Ak by som si mala vybrať tak by som vybrala asi tieto hračky:
1. http://www.snoozebaby.com/_nl/cheerfulplaying.html - pretože sa rada hrá na zemi a chyba jej niečo čo by mohla cmúľať keď sa pootáča...............začína cmúľať okraje deky,fuuu 😀
2.http://www.snoozebaby.com/_nl/characters.html - syd....je na ňom veľa krásnych vecí ktoré by mohla cmúľať a kusať a nemusela plakať keď sa prerezávajú zúbky 😵 a okrem toho aj cumlík...ona skôr cmúľa cumlíky na fľaškách,viac sa jej páčia 😉
a 3.hračka by bola http://www.snoozebaby.com/_nl/trendywrapping.html - aby mala cmúľala aj pri ceste autom,....určite by bola cesta pre ňu zaujímavejšia 🙂 😉 😀
Prajem Krásny zvyšok dňa 😀

nordi
19. feb 2012

Tak u nas by to bolo najoblubenejsie zajko so stitkami
Inac je vsetko nadherneeeee, farebne krasne nemaju chybu

vmb
19. feb 2012

Naša malá by sa veľmi rada hrala s loptičkou, tie zbožňuje. Za knihami je ako utrhnutá a miluje zajkov a kačičky. To sú hračky, ktoré u nás hrajú prím. Každé ráno sa začína pozeraním knižiek (ktorých máme na jej vek už dosť). Cez deň si postupne z knižnice vyťahuje aj encyklopédie, ktoré pomaly vážia viac ako ona a hľadá v nich zajkov a kačičky (tam patria aj husi a labute). Keď ju chcem nachvíľu od nich odlákať, vždy zaberie loptička. Taká farebná, hrkajúca, makučká, maličká, či veľká. To je jedno, hlavne sa kotúľa a dá sa držať v rukách 😵 A večer pred spaním sa vraciame opäť ku knihám.
No popritom sú všetky hračky užasné. Tieto ú skvelé ich originalitou, prepracovanosťou a zameraním na rozvoj dieťaťka. Ach tie peniaze ☹ Taký čarovný prútik, či prsteň mať....

slavka11
22. feb 2012

podla toho ako poznam nasho Martinka tak by som volila isto poznávaciu knižku http://www.kids-world.sk/index.php?page=product... Knizky od narodenia vyslovene zerie a rad si v nich listuje a velmi dobre sa v nich orientuje ked mu poviem najdi toto alebo tamto vie po ktorej knizke siahnut a vie aj pekne nalistovat tu spravnu stranu a tato knizka je super v tom ze sa neda zjest, ani roztrhat, je dynamicka lebo sa v nej vecami da hybat a premiestnovat ich a to ze ma zrkadlo je uplne super lebo velmi rad sa na seba chodi vzdy pozerat a vela cinnnosti si predvadza pred zrkladlom v poslednej dobe su to aj cielene grimasy najma ked ho prebalujem to lezi pod hrazdickou kde je aj malicke zrkadielko a rozprava si a ksichti sa a rozne hracky si kladie do zrkadla nech sa aj ony na seba pozru 🙂

zdenula81
22. feb 2012

My sme zacali s handrickou so stitkami pre nasho drobca a oveckou Mak pre neterku. Na jar sa chystam zadovazit si manusku Mimi a Barka. Keby som na vas natrafila skor urcite by som brala hraciu deku, paci sa mi material, velkost a stitky dookola. Maly je rad na brusku tak by ho stitky urcite zabavili 🙂 Pripajam sa k slavke11, poznavacia knizka musi zaujat kazde dieta. Stitky, zrkadielko, zvieratka ktore mozes vytahat za usi. Paradicka.

eristoff
22. feb 2012

urcite knizka to by bolo nieco pre mojho maleho studenta ale aj ta kocka je velmi dobra a ako nunka je uzasny zajko moochi. nemam ani predstavu kolko take hracky mozu stat ale su nadherne

katarina6
22. feb 2012

kacicka s drziakom na cumlik, knizka, medvedik na dlhej snure co sa da dat na kocik zrejme.....
vsetko su to prakticke hracky nielen hracky - kacicka drzi aj cumlik a mala sa rada hra aj s cumlikom, takto by objavila dalsiu moznost cumlik najst na hracke🙂, knizka sa da otacat - strany - je tam vzdy nieco nove nie len to co je zvonka vidno.... no a na kociku tiez treba nieco co nepadne ked odhadzuje hracky aby sa to nan dalo upevnit...

radlinka
22. feb 2012

Podla mojho osobneho nazoru a skusenosti je velmi tazke vybrat 3 hracky pripadne doplnky, pretoze vsetky su skvele 😀 kazde dieta je ine a zavisi aj od veku dietata, ku ktoremu by som priradila odlisne hracky/doplnky.

Podla mojho syna by bolo dobre vymysliet :
-pyzamko s obrazkami a stitkami, rad si obzera rucicky, nozicky a rukaviky, natahuje a sleduje aplikacie.
-urcite nejaka melodicka hracka, ktora zaujme jeho pozornost s roznym prevedenim (ako suchotavy material, stitky, hrkalka, farebne latky, gombiky, kruzky, pripadne all in one)
- deka (baby playmat) vs prebalovacia podlozka all in one (malo by to pripominat hraciu deku ale zaroven aj inu multi podlozku kt. sa da vyuzit na rozlicne prilezitosti). Mohla by obsahovat zrkadielko, stitky, farebny material, rozne textury, farebne obrazky, farebne stuzky a pod. 🙂 🙂 🙂
Pridavam este dodatok : organic cotton (material)

1. hracia deka (do kazdej izbicky) http://www.snoozebaby.com/_slo/cheerfulplaying....

2. Poznavacia kocka so zvieratkami / pripadne lopta alebo knizka na hranie http://www.snoozebaby.com/_slo/toys.html

3. Magoo - musical mobile a neodolala som : SYD bottleholder 😀 http://www.snoozebaby.com/_slo/characters.html

nathalie111
23. feb 2012

1) retiazka na kocik
2)knizka
3)nejaky mojkacik,napr.ovecka alebo zajko... 😉

angela1
23. feb 2012

keby sa mi nejednalo o cenu vedela by som malej vybrať veľa hračiek sú proste pekné a vyzerajú že sú aj na dotyk príjemné, ale určite by to bola knižočka kedže je veľmi zvedavá, babka sis aby sa s ňou mohla mojkať a kačenka flo Teether Cuddle.....🙂