Aká hračka najviac zabaví 12 mesačné dieťatko?

macenka26
5. dec 2013

Mamičky poraďte prosím,aká hračka najviac zaujíma alebo zaujímala Vaše deťúrence, keď mali 1 rôčik. Po staršom synčekovi máme množstvo hračiek , ale nejako extra ho skoro žiadna nebaví. Nechcem dokupovať zbytočne nič, ale keďže idú Vianoce,tak aspon niečo by som mu kúpila.

janickacrazy
5. dec 2013

Moj malý mal strašne rád takú knižku na baterky, čo rozprávala pri otočení stránok, tú miloval asi od roka až do 2,5 roka, boli tam aj pekné obrázky, kúpila som ju v Tescu, dokázal sa s nou zabaviť každý den, vždy pri papaní si ju čítal 🙂

drobcek26l
5. dec 2013

Nášho celkom zaujalo autíčko, ktoré spievalo a behalo samo po zemi. Celkovo ho bavili aj bavia také hračky, ktoré sa hýbu a vydávajú nejaké zvuky.

hameeda
5. dec 2013

no moju malú teda nezaujíma nič, máme doma aj knižky elektronické, a veľa iných hračiek ale nič, no ja kupujem pod stromček nákupny vozik s ovocím a zeleninou, a tajne dúfam že ju to zaujme aspoň 10 minut

maribell
5. dec 2013

nas maly bude mat 16 mesaicov ale odkedy sa naucil chodit (11mes) ho najviac zabavia nasi dvaja kocuri ..zoberie si krajcirsky meter uteka s nim a taha ho po zemi 😀 a kocuri samozrejme utekaju za nim.. to by ste mali vidiet ako sa maly raduje ked obidvaja mu ten meter tahaju 😅

rory88
5. dec 2013

U nas drevena stavebnica v takej bednicke este po svokre 🙂 bud s tym hrka, bucha dvoma kockami oseba, zuzle alebo nici vsetko co postavime. A potom je to vsetko "zakazane" co sa jej podari ukradnut 😉

linda20111
5. dec 2013

Moj sa najviac zabavi ked mi zo skrinky vytahuje plechy na pecenie, formu na tortu a na babovku, s nimi beha a bucha.. toto by robil aj cely den 🙂 a este mobil, na ktorom je snurka, taha za snurku, zuzle ju a na mobile stlaca gombiky. ale tiez hladam nejaku inspiraciu na vianoce co by som mu mohla kupit aby sa s tym rad hral 🙂

katie555
5. dec 2013

moja mala ma najradsej vkladacky...kocky drevene co moze vkladat do boxu ..s tym sa vie prebavit 😀 😀

m_ij_ka
5. dec 2013

my máme 1,5roka a bavia nás vyzváňajúce telefony, detské šálky s tanierikmi a hrncami, traktor, kone, bábiky, a formičky do piesku, kocky. Ja mám tieto hračky rozdelené v boxoch a každý druhý deň jej hračky mením a pekne sa sama prehrá takže mám aj ja chviľu pokoj. 😀

virivka
5. dec 2013

My sme na tom podobne, mame kopec hraciek po starsej a mladsi ma rok. Dostane zvukovu knizku a od mojich rodicov spolocny darcek so starsou Lego duplo. Sice duplo je az od roka a pol, ale neobsahuje az take male casti.

lorela
5. dec 2013

Kupovanie hračiek je vabank... Koľkokrát som bola presvedčená, že sa s tou ktorou vyhrá do sýta, a nakoniec ju mala v rúčkach tak akurát keď sme jej ju podávali 🙂. Ale k 1. rôčku dostala svoju naj naj naj najobľúbenejšiu hračku - krásny farebný domček s komínmi, okienkami a dverami na kľúčik + štyri postavičky stojace na podstavci s geometrickými tvarmi. Podľa tvaru (trojuholník, štvorec, kosoštvorec a kruh) sa dajú spúšťať komínom, prejdú aj okienkom. So správnym kľúčom - v správnom tvare a farbe otvorí zámok na dverách. No hodiny sa s tým vedela hrať! Výborná hračka, ktorá naučí dieťatko rozoznávať tvary, farby, rozvíja motoriku a schopnosť sústrediť sa.

nativanativa
5. dec 2013

moj maly bude mat 14.mesiacov a vsetko sa mu zda uz nudne a otrepane , najviac sa vsak zabavi s hrncami , pokrievkami , varechami , ked otvara sufliky , chodi kontrolovat bubon v pracke , objavi tampony a slipove vlozky , beha s hrebenom po izbe , co tam po hrackach ked domace potreby su top 😀 😀

ichbinich
5. dec 2013

Syn ked mal na Vianoce rok, dostal odrazacie auticko BobbyCar, ktore ho bavi dodnes, a to ma 4 roky! Uz ani neviem, kolko topanok na nom zodral, a zodral aj tie navleky na topanky, tie chranice 😲 😀
Lego Duplo, v tom case ale skor tie vozidla, policajne auto a tak, samotne kocky pomenej.
Vkladacie hracky, drevene kocky, z ktorych sme robili veze a on ich rucal a take 😉
Blikajuce policajne auticko, ktore po stlaceni gombika ide samo par metrov.
Ale inak nehracky: balicek vreckoviek, riady, varechy, stipce a ine 😀

ivett1
5. dec 2013

aj náš synátor mal rád v tom veku hračky, ktoré blikali a vydávali zvuky, alebo hrali melódie ...prípadne sa aj samé hýbali ...napr. mali sme taký jednoduchý telefón, ktorý sa pohyboval, hral melódiu a gúľal očami, dalo sa vyťukať číslo...a dal sa aj ťahať (za to slúchadlo, alebo za šnúrku, ktorú sme tam namontovali)...super zábavka za málo peniažkov🙂
a najviac sa zabavil s trojkolkou v tvare koníka ... zo začiatku sme ju mali vnútri v byte, sedel si tam a pozeral si v tej dobe teletubies😀 ... a neskôr sme s ňou brázdili ulice ... je to taký darček aspoň na dva roky (niekedy som ho používala miesto šporťáka🙂)...

sssimi
5. dec 2013

Najlepšie hračky sú nehračky 😀 V roku asi kocky najviac, ale ja som s týmto problém nemala. Mne sa malá zahrá naozaj s čímkoľvek a na dlho. Pri nej veru nemusím nové hračky riešiť. Dokonca zbožňuje plyšákov. O tých mi staršia ani nezakopla.

salome_82
5. dec 2013

U nás "fičí" rozprávajúci a hrajúci psík od Fisher Price, Lego Duplo v kýbliku (kocky v ňom pekne rachotia), drevený koník na kolieskach a so šnúrkou, autíčko s klaksónom, veľké kocky a leporelá. Máme dievčatko 🙂 Bábiky sú zatiaľ nuda 🙂

jajus28
5. dec 2013

Mojho maleho od 10m nefascinovali vobec hracky k jeho veku, od roka ficime na traktoroch, autobusoch, kombajnoch a anglicakoch to boli aj jeho prve slova 😉, namiesto mama, tata hovoril komba, autobus, taktol 😉. Inak velmi rad sa hra aj s farmou otvaraju sa tam dvere, su tam tlacitka zo zvukmi, zvieratka, traktor..alebo nieco na motoriku, u nas nic ine nemalo uspech len ten panak s tymi kruzkami co sa postupne davaju na palicku, alebo pohariky to ho drzi do teraz lebo samozrejme nie preto ze sa tesi, ze to vie, ale da sa do toho super kopnut a rozleti sa to po celej izbe 😉

sedmokravka
5. dec 2013

@macenka26 v roku sa este tak hrat nevedela, v 13 mesiacoch nastala zmena, ale bavilo ju v roku tak skladat kocky na seba, mega bloks lego jednu do druhej skusala, len sa to ucila. a tie drevene vkladacky, to bol top u nas, v roku a pol sme presli na drevene puzzle, a knizky, obrazky, moja prva knizka, pomenuvat veci dokola a dokola, rad ta bude pocuvat a bude chciet opakovat, nauci sa obrazky co je co, aj ked nepovie. 🙂 co bavi na stopercent, je youtube 😀 no ale vraj ten hrniec fisher price a celkovo tato znacka je chytlava u deti 😉

mata128
5. dec 2013

U nas jednoznacne hrniec od fisher price,najvdacnejsia hracka spolu aj s velkou tatrou 😉