Máte skúsenosť s hračkami z KidsWorld?

kidsworld
6. feb 2012

Objednali ste si hračky pre vaše deti na našej stránke www.kids-world.sk, prípadne kúpili v partnerských predajniach?
Budeme radi ak sa podelite s vašimi skusenosťami s nimi, či sa páčia vašim deťom a ako sa s nimi hraju.

Tešíme sa na vaše reakcie. Nikto nám nepovie o našich hračkach viac, ako mamičky deti, ktoré sa s nimi hrajú. Ďakujeme.

stefanyj
6. feb 2012

Cez vašu stránku sme objednali pre nášho synčeka odrážadlo Strider bike. Dohodli sme sa na osobnom odbere v Chorvátskom Grobe, stretli sme sa s maximálnou ústretovosťou a ochotou - vyzdvihli sme si ho v sobotu večer. Odrážadlo si synček veľmi obľúbil a stále sa pýta, kedy už bude jar, aby mohol začať jazdiť so svojím bicyklíkom. Váš internetový obchodík určite všetkým vrelo odporúčame. 🙂 🙂 🙂

inzi_jozka
6. feb 2012

Ked mi kamoška priniesla snoozebaby pozerala som, čo to za čudesna hračka....ale tie štítky okolo su neuveriteľne zábavne 🙂 náš Kubík miluje túto hračku, resp. miloval, kým sme ju nezabudli na dovolenke v tatrach, ale plánujeme kupit novu, lebo má úspech 🙂

adam07
6. feb 2012

my sme kamaratkinej malej minuly rok objednali toto http://www.kids-world.sk/index.php?page=product... a hrali sa s nou aj moje deti 🙂
nieco uplne ine ako klasicke babiky a kludne aj pre chlapcov 😉

kaciiatko
6. feb 2012

Máme od Vás kravičku vkladačku z dielne Djeco, naša Grétka - 10 mes. je z nej nadšená. Krásne prepracovaná, farebná hračka. Sme veľmi spokojní!! 🙂

kaciiatko
6. feb 2012

Chcela som príspevok prepísať, ne neviem ho zmazať, chcela som len doplniť - naša Grétka má momentálne s kravičkou zábavu vo forme vyberania a nakladania kociek z a do kravičky, otvorí si dvierka a pekne po jednom vyťahuje. Dvierka sú pre deti úžasne vymyslené, pripevnené gumkou, takže sú buď vždy trochu pootvorené, alebo sa trochu posunú a držia zavreté, bábätko si nemôže privrieť pršteky. Sranda je, že jeden tvar - polkruh sa zasúva na mieste kde máva kravička vemienko a je na ňom to vemienko aj nakreslené :D

A hlavne, hračku bol vyzdvihovať môj brat na vianočných trhoch v Inchebe a keď sme spolu následne telefonovali, bol plný nadšenia z rozhovoru Annalies, podľa jeho slov veľmi príjemná pani, s ktorou sa úžasne rozprávalo ;)

tajava
6. feb 2012

nasmu 3rocnemu syncekovi doniesol Jezisko auto Automoblox http://www.kids-world.sk/index.php?page=categor... a je z neho nadseny, uz ho vie cele rozlozit aj poskladat a so sestrickou sa nanom casto natahuju, lebo uz aj ona rada rozklada a velmi sa snazi uz aj poskladat.
Este aj ja som sa zabavila, ked som nevedela prist nato, preco nevieme dat naspat kapotu auta a prisla som nato, ze ti panacikovia maju aj oci a usta a musia byt usadeni "v smere jazdy", teda pozerat sa dopredu, lebo inac nam ta kapota nesadne 😀

modra1
6. feb 2012

Ahoj, objednala som zo stránky Deň a noc pre malú, zatiaľ ešte nehráme podľa návodu, však to dostala k 2. narodeninám, čiže skôr ako je odporúčaný vek na hračke a syn mal narodky včera, vybalil si aj IQ cabin, je nadšený. Takže spokojnosť

pepetra
6. feb 2012

dobry den, som Vas velky fanusik,

djeco ma uzasnu inteligentnu grafiku, neponuka len debilne sa tvariace zvieratka, popravde, najvacsiu radost kupou tychto hraciek robim sebe, ale nasi ocenili viacere kusky, ja sama som perfektne vyriesila male pozornosti, ktore som chcela dat znamym k vianociam kupou malych peciatok a vankusikov k nim.

najmladsi syn ma handricku snooze baby, ktoru ma rad.

navyse ide o ochotnych a prijemnych ludi, ktori sa zakaznikom trpezlivo venuju.

kidsworld
autor
6. feb 2012

milé mamičky, ďakujeme za všetky príspevky - keď sme túto tému diskutovali, tak sme zvažovali či vôbec niekto nás a "naše" produkty bude poznať, keďže sme sa do viacerých akcií pustili iba pred pár mesiacmi, keď som sa aj ja naplno "ponoril" do "nášho" detského sveta Kidsworld 🙂
@inzi_jozka - zapojte sa do súťaže a môžete Vašu obľúbenú hračku od Snoozebaby aj vyhrať 🙂
@kaciiatko - slovenčina manželky, ktorá je holanďanka, je niekedy zaujímavá sama o sebe 🙂
@tajava - nič si z toho nerobte - my sme prišli na to ako sa skladajú a rozkladajú veľké autíčka až po tom, čo sa na jednej z našich prvých akcií s nimi hrali zhruba päť roční chlapci 🙂
@pepetra - tiež je pre nás dôležité, že rozširovaním sortimentu a testovaním rozličných noviniek robíme radosť v prvom rade nám samotným 🙂 len pred pár dňami sme sa vrátili z veľtrhu hračiek v Norinbergu, kde sme si na vlastne oči boli pozrieť a odskúšať ďaľšie novinky z kreatívnej oblasti, ktoré veríme, že stihneme predstaviť v priebehu mesiaca s kidsworld 🙂

katy1979
6. feb 2012

ano mame a len pozitivne skusenosti. mame od vas kolobezku aj sme s nou mali po case problem a velmi ustretovo a hlavne promtne nam bol zaslany nahradny diel. ustretovost komunikacia poradenstvo vzdy na jednotku

pepetra
7. feb 2012

@kidsworld dobre, ze ste ma informovali, ze budu novinky, aspon sa vyhnem Vasej stranke oblukom, aby ma zase nieco nezlakalo 🙂

leteku
7. feb 2012

My máme od vás drevenú stavebnicu BBlocks s ňou sa hrá najmä náš tatino, máme štetce na vodu,sady pečiatok a neterke sme kúpili sadu na výrobu pieskových obrázkov. So všetkým sme maximálne spokojní 🙂 .

pipera
7. feb 2012

ahojte, my mame par hraciek, pre vsetky kategorie,kedze mame 3 deti :D
najmladsia uz pomaly uplne zodrala kocky znacky djeco.
http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...
dodnes z radostou okusuje babiku so stitkami:
http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...
nAVYSE,KEDZE JE TO BABIKA,MALA JU nosi v kociku, super sa jej daju vyzliect saty, je lahka,zuzlacia a je vhodne aj pre dvojrocne dieta vdaka tavru :D
dcerka ma este aj kocky s ktorych sa skladaju zvieratka.
tie uz na stranke nevidim, to je skoda, tieto kocky su uplne perfektne, jednoducho sa skladaju a s rucickami malej 2 rocnej dcerky vznikaju prapodivne zvieratka :D
syn sa strasne rad hrava s rybkami:
tie na stranke nevidim, ale su super, velmi kvalitne. maju drevene rybky z pevnymi udicami,ziadna jednorazovka :D navyse su krasne farebne.
najstarsia 10 rocna teraz dostala toto:
http://www.kids-world.sk/index.php?page=product...
a nosi to vsade, je to spratne,lahko sa to vsade vezme a potrepi si pri tom mozgove bunky 😀

kaciiatko
7. feb 2012

@pipera tie kocky Les od Djeco máme aj my, no bohužiaľ keď som ich zháňala, v Kidsworld ich práve nemali, tak som kúpila inde, preto som tie nespomínala...no sú úžasné, naša malá zatiaľ prekazí každý môj pokus o postavenie veže, najväčšia zábava je to....sú krásne. Celá kolekcia Djeco je úžasná!

pipera
7. feb 2012

@kaciiatko no ja tam mam vytipovane hracky asi za 200 eur :D
tie kocky su uzasne. mala si do nich vklada, nosi ich, snazi sa ich poskladat ci uz do vysky,alebo do seba. a jasne ze ich rada studuje, tie obrasky na nich su uzasne. na foto tak nevyniknu :D

kidsworld
autor
7. feb 2012

@kaciiatko nie je pre nás dôležité, či máte veci od nás alebo od niekoho iného pokiaľ máte kreatívne a tvorivé veci, ktoré sa Vám páčia a my ich v ponuke nemáme, radi sa o nich dozvieme a pokiaľ ich v ponuke máme, sme/budeme radi ak sa s nami podelíte o Vašich skúsenostiach s nimi 🙂 mimochodom Djeco opäť na najväčšej výstave hračiek v Európe, ktorá sa každoročne koná na prelome januára a februára v Norinbergu, predstavilo úžasné novinky na rok 2012, ktoré Vám radi prinesieme hneď ako to bude možné..nateraz len toľko, že v priebehu mesiac s Kidsworld sa určite bližšie dostaneme aj k vybraným Djeco produktom 🙂

tinka9
8. feb 2012

ahojte, aj ja som vas velky fanusik! Nuakupovala som uz niekolkokrat, vzdy som bola maximalne spokojna! Zboznujem znacku Djeco, vsetko od nich su skvele a napadite hracky. Origami lietadla ci pieskovane obrazky zabavia inak neposedneho syna na dlhe hodiny! Mam od vas kopec nalepiek a snad vsetci nasi kamaradi uz boli obdarovani vasimi kostymami na vyfarbovanie, villa Carton, super napad!

Predavate aj vybornu kolobezku Micro Mini, my ju mame dovezenu z Anglicka spred par rokov, syn sa na nej prehanal uz ako 2.5 rocny a takmer vzdy nas zastavuju na ulici a pytaju sa co to je a kde sa to da kupit. Fajn ze uz aj na Slovensku sa predava. Rozmyslam, ze dokupim este jednu pre dvojcata a Micro Maxi pre syna, uz setrim!

kidsworld
autor
10. feb 2012

Ahojte mamičky, po dvoch dňoch strávených v posteli je rad aj na mňa, Annalies, reagovať na vaše príspevky:
@pipera - Teším sa opäť na stretnutie niekedy v Avione alebo Zlate Piesky 🙂
@tinka9 - teší ma, že som ako prvá na Slovensku mohla a aj začala predávať Micro Kolobežky a výrobky Djeco. Vždy sa snažím nájsť také produkty, s ktorými mám dobré skúsenosti z Holandska a ktoré ešte nie sú na predaj na Slovensku. Aj u nás doma sú doslova všetky Djeco výrobky ale aj Micro kolobežky veľmi populárne. Na Djeco si dcérka dokonca sama šporí a každý deň si obzerá čo by si sama kúpila no a micro kolobežky sú testované vždy a všade synčekom, ktorý má Mini Micro a aj dcérkou, ktorá má Maxi Micro a podľa mňa sú to spolu s vozíkmi Ezyroller tie najlepšie darčeky, ktoré sme mohli našim deťom darovať na leto 🙂
@leteku - sadu pečiatok, štetcov a pieskových obrázkov mám a ja veľmi rada. Dcérka ich síce dostala ako darček ale nie som si istá kto sa viac tešil z nich, ja alebo dcérka 🙂 To rovnaké platí aj pre stavebnice BBlocks, ale u nás doma som najväčšou staviteľkou ja...
inak som veľmi rada, že môžem aspoň takto spoznať tváre aj tých z vás, ktoré som doteraz nepoznala a budem rada ak sa stretneme aj osobne - vždy sa teším ak môžem zákazníkov spoznať osobne 🙂
Annalies

luciamk
10. feb 2012

Dobrý deň, ešte sme u Vás nenakupovali, ale "pokukujem" po Vašej stránke už dávno. Náš maličký bude mať tento mesiac narodeniny a chcela by som mu od Vás objednať automoblox mini, bude mať síce len 2 rôčky, ale je posadnutý autami a hrozne rád skladá.
Chcela by som sa spýtať, či máte aj iné modely, alebo len tie na Vašej stránke.
A ešte, kde je možný osobný odber.

Ďakujem, prajem pekný deň
Lucia

kidsworld
autor
12. feb 2012

@luciamk Momentalne mame iba na sklade tie modely ktore su aj na stranke. Osobny odber je mozno po tel. dohoda u nas doma: http://www.kids-world.sk/index.php?page=cms_det...

Prajem este krasny vikend
Annalies