Zaujímalo by Vaše dievča šitie šiat podľa predlôh ako kedysi pre mamičky populárna nemecká Burda?

kidsworld
22. feb 2012

Kedysi veľmi populárna aktivita mamičiek - šitie šiat pre svoje deti podľa predlôh nemeckej Burdy sa vracia na trh v podobe zábavky pre staršie deti - dievčatá, ktoré majú šancu ušiť si pre svoje deti - bábiky - šaty podľa predlôh Dress Your Doll.
Aj keď sa to nezdá ale ani v tomto prípade nemusia byť tvorivosť a zručnosť na vysokej úrovni keďže Dress Your Doll ponúka 4 úrovne obtiažnosti od jednoduchých strihov, ktoré zvládnu i menšie deti, až po zložité strihy pre malé umelkyne - možno budúce módne návrhárky, ktoré sa aspoň radi na módne návrhárky zahrajú 🙂
Viac o tejto inovovanej novinke, ktorú na Slovenský a Český trh prináša detský svet Kidsworld, nájdete vo fotoblogu tu na modrom koníku (vrátane videa), resp. na stránke Kidsworld (http://www.kids-world.sk/index.php?page=categor...).
Zaujímalo by nás či sa Vám šitie šiat podľa predlôh nemeckej Burdy páčilo, resp. či by sa páčilo Vám keby Vaše deti - dievčatá rozvíjali svoju tvorivosť a zručnosť šitím šiat pre bábiky podľa predlôh Dress Your Doll?

radlinka
22. feb 2012

Podla mna je to skvely napad, kedysi to bolo velmi INN, teraz sa to opat vracia v novom prevedeni a myslim si, ze to pochyti nielen dievcata ale aj mamicky. 😀 Takze kreativite sa medze nekladu . 😀 Dress Your Doll je fakt zaujimava zrucnost pre vsetky vekove kategorie 😉

anjelicek26
22. feb 2012

Sasku zatial male babiky nebavia, stale sa hra s babatkami, barbiny ju drzali len asi dva mesiace... takze u nas bohuzial 😖

terina25
22. feb 2012

no,u mojej dcéry to isté ako u anjelicek26 .ale ja keď som bola dieťa,tak ma bavilo šiť šaty pre bábiky.takže možnon by som podľa tých predloh šila šaty pre bábiky ja 😉

zuzana581
22. feb 2012

To je super. Moju dcéru by to určite bavilo. O niečom takom som vôbec nevedela, tak ďakujem za tip. Aspom mám už darček k meninám 🙂

slavka11
22. feb 2012

No myslim ze je to super napad a nie len pre dievcatka ale aj pre sikovne kreativne maminy. Ja som uz par hraciek pre maleho usila a je s nimi velmi spokojny aj pe neterku som uz nieco posila a ta aj ked bude mat 9 rokov je velmi hrava a tak som jej vcera slubila ze jej usijem zajacicu. Telicko je v pohode ale ako na saty je u mna trosku problem kedze som v siti iba samouk. Takze toto je ozaj skvela myslienka

mirkakab
22. feb 2012

Šitie bolo moje hobby od základnej školy a velmi ma baví dodnes. Kedže dcerky mam ešte malé tak sa s tým zabávam sama. Len jedno čo ma mrzí, že sa to velmi neoplatí (hovorím o oblečení pre moje baby). Šitie pre bábiky ma akosi nezaujalo ...

anjelicek26
22. feb 2012

Ja som toto spravila Saskinej babike, site to nie je, ale mala bola spokojna, berte v uvahu,, ze je to moj hackovaci zaciatok 😅 Babika ma este kabatik, ciapku, ponozky 😅 😅 Ale ja a sitie sme sa este neskamosili, hackovanie je lahsie 😅

mirkakab
22. feb 2012

Je to pekné, ako si postupovala?

vejinka
22. feb 2012

tak na toto mojich chlapov nenalakam 😀

anjelicek26
22. feb 2012

@mirkakab su to len dlhe stlpiky, osobitne spraveny trup, rukavy a sukna sa potom rozsiruje 2 do 1 dva riadky a uz ma ten objem. Potom som uz len zobrala nit na vlnu a zosila, Hore len volanik, tusim kazde piate ocko 10 DS, ale nedam za to ruku do ohna, robila som to este v oktobri.

ariela22
22. feb 2012

Keby Dress Your Doll existovalo keď som bola dievčatko, tak by zo mňa určite bola módna návrhárka 😉 Bol to super nápad, dať niečo také na trh - som očarená..... Určite by to zaujalo aj moju sestru. Konečne by u nej neexistovali slová - Ja sa nudim 😀

katarinava
22. feb 2012

ja som tiež kedysi šila podľa burdy a dnes by som uvítala viacej strihov vhodných pre deti. a pre dievča je toto super zábava - kiežby boli takéto možnosti keď som bola malá - šaty som si pre bábiky robila krvopotne a bez strihov sama.

dosa
22. feb 2012

vyzera to zaujimavo, aj sa pri tom dievcata co to naucia, urcite to s dcerou vyskusame. len cenovo je to podla mna dost, za to sa daju kupit dvoje hotove original saticky pre barbie. zase na druhej strane je pravda, ze k nim nie je strih - no uvidime, co u nasej zavazi viac 😉

fatra
11. júl 2013

Je to vynikajuci napad, ale dost drahy - ja som si v detstve takto spolu s maminou usila neskutocne mnozstvo siat pre barbinu. Este teraz sa stym hraju moje baby - tiez ich postune chcem zaucat do tajov sitia. Cize ja si to vytvorim sama, ale pre tych co si to nevedia je to vynikajuca kreativna cinnost.