Vianoce sú za dverami. Čo prinesie Ježiško Vášmu dieťatku?

nutrilon_lucia
12. nov 2014

Rozžiarené detské oči pri Vianočnom stromčeku poteší každú mamičku. Čo nájde Váš drobček pod stromčekom?

wieruska1
12. nov 2014

pol hrackarstva .... a to je len polka novembra

tichanska1
12. nov 2014

Asi 10 stavebníc Lego Duplo, dve autodráhy a ešte všetky možné somarinky 🙂 A to ešte babky niečo prinesú... Už sa tešíme 🙂

muchacc
12. nov 2014

to len ja ešte nič nemám 😖

jaruska6
12. nov 2014

Tak u nás sme sa tento rok rozhodli len pre plyšáka Tomíka z Peppy pig, autodráhu, abecedu a nejaké knižky a koniec.Hračky máme v dvoch izbách, viac ich nemáme kam ukladať, takže malý má 4 roky, ale asi je čas začať riešiť, že vianoce nie sú len o kopách darčekov, kt. nakoniec trčia v každej skrini a raz za dva mesiace sa z nejakou z nich chvíľu pohrá 😉

madamechova
12. nov 2014

Drevené kocky, Gyro bowl miska, oblečenie.... - zatiaľ nič nekúpené. je to len plán

lulana79
12. nov 2014

ozajstné vysielačky, drevenú pumpu s garážovou z IKEY, obľúbené rozprávky na DVD, pištoľ (lebo tých nikdy nie je dosť).... a možno ešte nejakú drobnosť

slavenap
12. nov 2014

drevenu vlacikovu drahu a stolny futbal,a zimnu bundu Mc Queen...a uvidime co da babka... 🙂 😉

henikav
12. nov 2014

Nieco uz je pokupene a nieco len plan, ale tak ak sa podari vsetko, tak nejaku peknu babiku, k nej vybavicku, vanicku, flasticku, oblecenie....., kuchynku tiez s vybavickou, hrnce, taniere, varesky, zeleninka, ovocie(plastove) ci ine "jedlo" - mala strasne rada "vari", a velke lego kocky pre najmensich. Pre pubertaka prispevok na x box one a nejake hry nan, tak dufa ze budu vsetci "jeziskovia" v rodine stedri. My sa snazime to tak regulovat v rodine, ze kazda mama si spise co by pre dietatko chcela a my to pokupime, ako aj oni nam. Napriklad jednej poviem riadiky, druhej doplnky k babike..... a zdoraznujem im ze nic ine, aby nas nezasypali zbytocne kopou zbytocnosti. Radsej sa zlozime 10ti na jeden pekny hodnotny darcek

niquska
12. nov 2014

U nas nova Fiha tralala, knizku o vianociach a samozrejme nejake oblecko a to by aj stacilo ja si myslim .... aj tak sa najviac bude tesit z toho ze ocino budde doma 3tyzdne 🙂

jerryjanka
12. nov 2014

boby, kolobežku, oblečko, gumáky svietiace, svietiace náramky, a modurit na tvorenie otlačkov

didi51100
12. nov 2014

u nas pravdepodobne chillafish odrazadlo, magnetky s ovocim a zeleninou, duplo a farbicky. jaaaj, a nove knizky smozrejme, kedze citanie je u nas na dennom / vecrnom poriadku. 😀 😀

mabliss
12. nov 2014

U nás asi neprinesie nič. Už som nakúpila kopec darcekov a všetko som rozdala. Tento rok to neviem vydržať,neviem prečo. Po minulé roky sa mi to nikdy nestalo. Takže stále objednávam a kupujem... 🙂

moni244
12. nov 2014

lego Duplo veľkú 200 ks základnú výbavu, plyšáka Olafa z rozprávky, bábiku princeznú Annu tiež z tej rozprávky a knížku

vroni
12. nov 2014

u nas skriatkovi duplo a klavir (detsky), slecne tablet, nintendo a vlacik. Za mna su vyrieseni, ale chlap este 100% dostane nakupovaci zachvat, ale u neho to je vzdy inspiracia okamihu, takze uvidime, co este ...

peggy589
12. nov 2014

u nas je nakupene už dvojkolesove odražadlo Puky,vlačikova draha,skakacia lopta mickey mouse,tanierova suprava pre maleho mickey mouse,lego duplo velka farma,lego duplo traktor,gitara a detska dielna...ešte dokupim pyžamo a končim...tento rok je toho až,až si myslim.

sadul
12. nov 2014

@muchacc neboj nic, my to tiez neriesime, podstata vianoc je niekde inde..my sa budeme snazit priniest nieco Jeziskovi, pretoze on ma narodeniny🙂 i ked, datum jeho narodenin nie je znamy...ale radi si to pripomenieme s ostatnymi...

muchacc
12. nov 2014

@sadul presne tak !!!

veronicka1901
12. nov 2014

My riesime Vianoce vzdy tak poskromnejsie, zatial mam pre malu velke puzzle s myskou Minnie (3.99 eur vo vypredaji), plastelinu Play Doh (7.99 eur) a naucnu hru Abeceda (2.74 eur vo vypredaji). Este dokupim nejake sponky a drobnost a to je vsetko. Ma objednanu velku postel, ktora by mala prist kazdu chvilu, to bola dost velka polozka.

frozenelza
12. nov 2014

@sadul presne tak, Caro Vianoc tu vacsina nepochopila 😀, sa tu dost myli pojem Kvantita a Kvalita 🙂

ichbinich
12. nov 2014

Synovi (5r) urcite nejake Lego, poskuluje po policajnej stanici, minuly rok dostal poziarnicku stanicu. Uvidime. Zacal si oznacovat auta v katalogu Siku, ale oznacil asi 90% z toho, tak sa bude musiet vyjadrit este raz 😀 Urcite knizky, a mozno najdem plysovu zirafu. Lebo sa smejem, ze ma v posteli celu Zoo z plysakov a on mi zahlasil, ze nema zirafu! 😉 😀 No tak asi aj zirafu 🙂
Dcera (19m) dostane drevene ovocie a zeleninu na rozkrajovanie, co sme nestihli dat este synovi 😅 Ale kedze aj ona rada "vari", tak sa to hodi. Tiez nejake knizky, mozno este nejake Duplo.
S dcerou je to "horsie", lebo samozrejme pouziva hracky po synovi, ktore mame normalne v obehu.
A to este musim nadiktovat aj starym rodicom, ze co pre deti... Snazime sa dat jeden vacsi darcek, co si naozaj niekto zela, a potom mensie veci ako fixky, cik-cakove noznicky, a takyto skor "spotrebny tovar", ktoremu sa deti urcite potesia a vyuziju to a po spotrebovani sa moze vyhodit...

reisi
12. nov 2014

@frozenelza ale ano pochopili sme o com su vianocne sviatky! Vianoce su o narodeni Jeziska, sviatok rodiny a o laske. Moje deti tiez dostanu darceky, budu mat krasne rozziarene oci a nielen z tych darcekov ale i z tej krasnej sviatocnej atmosfery. Ja budem vela piect aj vela varit a tiez budem aj vela upratovat a velmi sa na to tesim ! Nemam stres ani paniku, milujem tieto sviatky. A tiez sa budeme aj modlit a cakat Jeziska v nasich srdciach. A uz dokladne vyberam darceky pre mojich najblizsich a tu radost v ich ociach si dokonale vychutnam 😵

wieruska1
12. nov 2014

@frozenelza ty si viditelne nepochopila otazku lebo ta nebola ako prezivate Vianoce, ale co si najdu deti pod stromcekom.

mata95
12. nov 2014

moja dcera si toho najde dosť, ešte predtym bude mať aj narodky čiže derčekov bude habadej,.... ale to nieje to podstatne, vianoce su myslim oniečo inom, a dufam že raz ked mala vyrastie bude o tiež chapať... že nie kvantita ale kvalita je dôležita.... kym je mala nech ma radosť....

pat_mat_minnie
12. nov 2014

Pre dcerku : Chou chou babiku, velku 60 cm babiku s ohybnymi klbami, babiku Gotz a este kopu inych babik, dreveny kolacik do kuchynky, plysakov, postielku pre babiku, vkladacku
Pre mladsieho syna: plysoveho 110 cm psa a kopu inych plysovych psov (miluje psov), postavicku Hulka, LPS zvieratka, Angry Birds plysakov, kovove auto, prasiatko Buddy v hrnceku
Pre starsieho syna: plysove medvede (miluje medvede), plysove Angry birds, Transformera, plysoveho krokodila,LPS zvieratko,kovove auto
Chlapci dostanu spolocnu Hot Wheels stavebnicu - monster truck, svietiacich dinosaurov a Angry birds sadu.
A a ako sa poznam, urcite im este nejake blbosti do Stedreho dna pokupim.😀

nutrilon_lucia
autor
12. nov 2014

@muchacc nebojte sa, stihnete 🙂

nutrilon_lucia
autor
12. nov 2014

Milé mamicky. Teda vy ste sikovne 🙂 musim uznat, ze som velmi milo prekvapena, ze medzi darcekmi su drevene hracky, knizky, babiky, stavebnice.... je sice pravda, ze pravdepodobne mate este malicke deti a tam sa tablet a ine elektornicke zalezitosti este nekupuju, ale aj tak je skvele, ze detom kupujete napriklad knizky. To uz v dnesnej dobe vidite malo. Ano, nasa otazka bola co si deti najdu pod stomcekom, ale urcite suhlasime s tym, ze Vianoce su o rodine a pokoji. Ale pre deti su Vianoce darceky, to sme predsa prezili aj my 🙂 dakujeme za prispevky a mozno si tu medzi nimi este nerozhodnute mamicky najdu inspiraciu 🙂

chikitka
12. nov 2014

nasi chalani dostanu dreveny vlacik, ten uz mame schovany, a dalej mam v plane voskovky, cajovy servis, strasne ich to bavi, len vsade su same ruzove, tak snad najdem aj v dakej neutralnej farbe..., nejaky hudobny nastroj, najlepsie pistalku, uz sa obaja naucili piskat na takej rozhodcovskej, tak by som chcela tu velku s dierkami, a asi od rodicov staci, babky sa urcite zas vyblaznia, ani sa potom nehraju s tym... pocitam ze top bude ten cajovy servis...

didulka85
12. nov 2014

Hlavne knihy, uz ich mam asi 20. Gulickove drahy Trix, to bude zabava pre celu rodinu, mozaikovacku od Quercetti pre jednu, prevliekaciu hru od Quercetti pre druhu.
K babke som objednala spolocenske hry, rozvojove hracky od Goki. Babka a tety nakupia kopec oblecenia.
Tento rok doma poskromne. Minuly rok toho bolo zbytocne vela.

patka23
12. nov 2014

Saska4r. Kabelku s Minnie (maniacka na kabelky), drevene goralky, sada puzzle v kufriku, konikove puzzle na podlahu, 2 knizky, play doh sadu, zasteru a kucharsku capicu, nejake oblecenie, ponco, osusku fairies, este nejake farbicky, ako sa poznam este isto nieco pridam....7.1.mame narodky takze interaktivny konik Kopytko to isti + torta sso spievankou a zahrajkom a mnozstvom zvieratkami. Asi budem modelovat dva tyzdne vkuse....
Vikinka 9m. Klavirik, hudobny projektor na zaspavanie, Takaci telefonik s vkladackou a zvukmi, nejake oblecko, taku peknu 40cm latkovu babiku a urcite este nieco..... 21.1.mame narodky ale tu este nemame darcek rozhodnuty....bude torta v tvare lienocky a este nieco vymyslime🙂

tereza841
12. nov 2014

My malej dame toho rozpravacieho ruzoveho psika a taku korytnacku, ktoru moze za sebou tahat a do panciera sa vkladaju vydarky (srdiecko a pod.) Kedze mame velku rodinu tak sme jej toho vela nekupovali 🙂 ale podstatne je ze budeme Vianoce travit spolu ako rodina 🙂 <3