Prídete na Deň otvorených dverí v tanečnej akadémii Dansovia?

petermodrovsky
21. aug 2012

Zažíte tanec v náruči profi tanečníka a príďte na deň otvorených dverí do tanečnej akadémie Dansovia. Naše dvere pre vás otvoríme v sobotu 1.septembra 2012.

Prvých 40-tich, ktorí sa prihlasia do tejto témy pozývame na tanečný program a osobné stretnutie s Peťom Modrovským.

Na deň otvorených dverí môžete prísť aj s deťmi, aj pre ne máme pripravený program. 🙂

Jedna z vás, ktoré sa zúčastníte dňa otvorených dverí v Dansovii získa súkromné tanečné hodiny s Petrom Modrovským. Ako na to sa dozvete priamo tam. 🙂

Čo vás čaká? tanečný workshop pre maminy aj deti, vystúpenie profesionálnych tanečníkov, neformálne rozhovory s lektormi, kávička, pohodička… 🙂 Začíname o 10:00 na Základnej škole na Holickej 50 v Petržalke.

Srdečne vás pozývam,

Peter Modrovský

seva
23. okt 2012

@prettybaby skusme zavolat, mozno zabudol na to IP popri povinnostiach, a MK zjavne nie je portal, ktory by rutinne navstevoval 😉

prettybaby
23. okt 2012

@seva 🙂tak si dajme vediet, ked sa niektora dohodneme,hm? .-)ja tento tyzden este nestiham, chystame maleho oslavu

mmamca
23. okt 2012

@prettybaby taktiez som len pisala IP a ziadnu odpoved nemam

lucul
24. okt 2012

@prettybaby ja sa chystam volat ale stale mi to nejak nevychadza 😒 IP som neposielala

prettybaby
24. okt 2012

@mmamca
@lucul

hmm,ja akoze chapem, ze ma toho asi sam dost, ale naco potom dam info, ze napiste IP a podobne.

lucul
24. okt 2012

@prettybaby ja chcem buduci tyzden volat tak som zvedava, ak by niektora volala skor dajte vediet 😉

bluzka
24. okt 2012

chore deti, busy v praci, momentalne som rada ze zijem ☹ ale maly ma nahovara na paso doble, ze to sa mu pacilo 😎

tancata
29. okt 2012

@prettybaby ani ja som este nebola 🙂