Smiech cez slzy

samsung_silvia
19. máj 2012

Alebo ako sa vám obľúbené šaty scvrkli na polovicu, manželova biela košeľa chytila ružový nádych, synovi sa z milovaného trička so spidermanom ten spiderman vypral do neviditeľna). Mohla za to nepozornosť, manželova snaha pomáhať, drobec aktívne poprepínal programy, alebo proste zaúradoval škriatok?

tosomja
27. máj 2012

@samsung_silvia mne to smiešne nepríde...booože, čo si myslia jeho kolegovia, keď sa vyzlečie, nechcem radšej vedieť - hanbím sa za neho 🙂
A možno aj oni majú také šikovné manželky 😝

samsung_silvia
autor
28. máj 2012

@tosomja netrap sa, myslim, ze kazdej sa podarilo nieco podobne 😉

huxy
28. máj 2012

no spomínam si na jeden prípad,keď som pracovala v anglicku ako opatrovateľka detí a gazdinká v domácnosti.boli sme tam dve-tá druhá pani mala viac na starosti veci okolo domácnosti.ja som ju do toho zaškoľovala.no a pri jednej príležitosti,keď som mala voľno a náhlila sa k zubárke,tak ma tá pani poprosila,nech jej ešte ukážem,ako zapnúť práčku,na aký program a tak.keďže som sa ponáhľala,tak som rýchlo ukázala,že čo ako.ešte som nakukla do košov s prádlom,či tam ešte niečo nie je na pranie.a zbadala som jeden šál /vtedy som netušila,že je kašmírový/,a hodila som ho do práčky spolu s ostatnými vecami.zapla som práčku na 40 stupňov a uktekala k zubárke.ja som na to pranie potom aj zabudla,druhá pani to všetko vykvačkala.no a keď pani domáca na druhý deň zháňala ten šál,tak ja som spočiatku ani netušila o čo ide.tak sme prezreli všetky veci na sušiaku,ktoré sa prali.a bolo tam niečo aj neidentifikovateľné-akoby nejaká pokrkvaná neforemná handra.prišlo mi aj neuveriteľne smiešne,že to bol dakedy kašmírový šál.no na druhej strane mi všetko jedno nebolo.hlavne preto,že ten šál bol jej kamarátky /požičaný/ a tiež nám pani domáca pohrozila,že ak sa niečo podobné ešte stane,že nám to stiahne z výplaty.a to veru myslím,že nie je lacný špás.takže odvtedy sme si dávali pozor 🙂

zmrzlinka
28. máj 2012

Ja som minuly rok manzelovi vyprala s monterkami mobil....uz ho nerozchodil 😀 a raz som mu pofarbila oblubene kratasy....z bielo-oranzovych mal ruzovo-oranzove......uz ich neobliekol 🙂 Tieto dve story pocuvam za kazdym,ked padne tema pranie 😠 😝 😉

babulka123
28. máj 2012

Ponosko zruta pozname doverne aj my. Ale kupili sme stipce a kedze mame s mm rovnake ponozky aj farbou a velkostou bohuzial tiez skoro, tak on si tipcuce, to viem ze su jeho a ostatne su moje. U mna je skor problem s detskymi ponozkami, pri kazdom prani min,1 ks bielej ponozky skonci vciernom prani. A to teda triedim pradlo poctivo ale nejaky skriatok mi to prehadze.

Ale raz sa mi zadarilo. Xrokov som mala vyvod vody z pracky hadicoudo vane. X rokovsom triedila pradlo v kupelni na ze,i. Jedneho dna ma nejako osvietilo alebo co a pradlo som si rozkopkovala do vane, pustila pracku a isla von. Nemusim vam hovorit ze toco by som prala aj 2 dni som musela vyprat hned lebo voda z cierneho pradla mi isla na biele, ruzove, blede krasne nakopkovane vo vani. Jaaaaj to bolo radosti.

babulka123
28. máj 2012

podotykam ze ked sme prerabali kupelku tak moja 1 a jedina podmienka bola aby uz vyvod bol urobeny popod vanu.

silvia31
28. máj 2012

Ja si spomínam, ked mamina dala prať veci a ocinovi vyprala aj bankomatovu kartu, čo mal v nohaviciach.. a mne sa pravidelne stavalo, ze som dala prat a z práčky som vytahovala všetko hnusne polepene od papierových vreckoviek.. môj drahy ma super zvyk, nechávať osmrkane vreckovky všade vo vreckach - mikina, gate, bunda ..hocikde..

samsung_silvia
autor
28. máj 2012

@silvia31 a fungovala ta karta potom este?

silvia31
28. máj 2012

Nie, bohužiaľ.. museli vybaviť novu, tá bola celá ohnuta a aj cip vypralo skoro 🙂 ale to bolo tak 10r dozadu 🙂

kvojtanikova
31. máj 2012

no aj mne sa podarilo, ked som davala prat cierne (zvacsa manzelove spodne pradlo, ponozky, ale aj moj uplne novy sveter), ze som tam hodila Oriflame skladaciu nakupnu tasku - urcite ste ju uz videli, taka zelena, s bielym vzorom. Este som si vravela, reku, ked to cierne pusti na tu tasku, nevadi, ved je to len stara taska. Mali ste vidiet ako som hromzila ked som po vyprani pradlo vytahovala. Ta protivna taska mala na tom bielom vzore trblietky a jej sa nic nestalo, zato vsetky manzelove trenky a ponozky sa trblietali ako keby v nich bolo striebro. Samozrejme, ze sme sa na tom potom aj riadne nasmiali, ako chodil stary v trblietavych trenkach este mesiac, kym sa to riadne vypralo.