Vyperie práčka škvrny aj na 40 C?

ingrid2010
16. máj 2012

čo tak vyprať škvrny na 40C

michaela.g
16. máj 2012

@ingrid2010 podla coho ake? mne vyperie, ked namocim pred pranim do vanishu, potom staci prat aj v lovele 😉 . Ale ked pouzivam normalny prasok vacsinou Persil, tak ten vyperie ...

kukucg
16. máj 2012

@ingrid2010 ja periem takmer vsetko na 40, aj skvrny, tiez dam predtym na skrvnu nieco, bud namocim, alebo zlcove mydlo alebo tak a vsetko zide 🙂

eeffka
16. máj 2012

Jasne vyperie,ak je skvrna silna posprejujem s Ariel odstranovacom skvrn,dam do pracky hned a periem s batolatem,sa mi paci vona. Ale prasky aj take co velka reklama ze peru od 30,sa mi dokonca ani nerozpustili az na 50.

samsung_silvia
16. máj 2012

Samsung pracky s eco bubble maju technologiu vytvarajucu bubliny, cim sa zvysuje ucinnost prania, takze aj v studenej vode perie ako v teplej. Pracim prostriedkom nasytene bublinky vytvorene generatorom bublin zabranuje aj zanechavaniu zvyskovych mydllovych skvrn na obleceni.

mariakr
16. máj 2012

no tak už len ju vyhrať a vyskúšať 🙂...síce tomu moc neverím, že na 40 sa dajú veľké škvrny vyprať, ale doba ide dopredu ... (no ja musím veci zo stavby prať na 60, alebo až 90 šetrne.

annaopialova
17. máj 2012

ahojte operie ale musi byt kvalitny prasok

exupery
17. máj 2012

Vyperie-s kvalitnym praskom a odskvnovacom 😉

stanislavao
17. máj 2012

s normalnym dobrym praskom a arielom profesional urcite. ja pouzivam persil sensitiv a ten odskvrnovac a pradlo nemam flakate, vsetko sa vyperie a biele je krasne biele, ako nove. a to nemam pracku samsung.

kika1111
17. máj 2012

vyperie, ja davam aj priamo na škvrnu prací gel..

lubikan
17. máj 2012

ako moze pracka vyprat flaky?....vsetko zavisi od teploty vody a pracieho prostriedku...pracka nerobi nic ine,len vymiena vodu a toci bubnom....

a 15 stupnom urcite neverim...

mna by este zaujimalo,ci ma tato pracka volbu polovicna davky vody......pretoze ked chcem oprat cca 2-3 kg vody,budem potrebovat menej vody ako na 6 kg...

samsung_silvia
18. máj 2012

@lubikan pracka prisposobuje vodu linearne podla mnozstva pradla

cicimotinka
26. máj 2012

@samsung_silvia ecobublinky stoja za to... hodila som mm veci z kosenia na 15min. na 40 stupňov program a div sa svete... tráva išla priesvitná voda zelená!!! ono to vypralo aj chlorofyl 😎 ... sranda to bola, keď som potom drhla vaňu a nechápala ako sa toto mohlo stať... supééér je... 😀 😀 😀

samsung_silvia
26. máj 2012

@cicimotinka aj ja mam 15 minutovy program velmi rada, na vacsinu veci uplne staci 😎