Zaručené recepty ako vyprať najťažšie škvrny sveta

samsung_silvia
9. máj 2012

Je to naša nočná mora: kolená od trávy, ponožky od blata, krúžky od púpavy, škvrny od červeného vína, čokolády, červenej papriky a hádam každého ovocia. Podeľte sa o vaše najťažšie škvrny a zaručené riešenia ako ich oprať bez následkov. Ale aj o tie tradované „recepty“, ktoré zaručene použiť neodporúčate.

tortelinka
9. aug 2012

@bonaquaba ja davam do lavora, do vane treba urcite viac dat, skus vo vedre alebo v mensej nadobe,,inak ak pokukas, mas vela obchdov, hod do google nazov a vyhodi ti vela obchodov

aspinka
4. sep 2012

odporucam vyprala som s nim vsetko!!! krv, hrdzu, cervene vino, hroznovu stavu....mavaju ho v Lidli ale nie bezne treba cakat na tie dni cistiacich! Kupila som na skusku a necakala som taku silu 😅 Konecne mam nahradu za vanish dual power ktory mi prestali vyrabat 🙄

granko8888
11. sep 2012

Zdravim ako vyčistim bavlenene modre tričko Tommy Hilfiger od fľaku mastneho masa???

jankah77
16. sep 2012

@granko8888 Tak, ako aj ine tricka 🙂 ... kvapnut jar, vyprat flak v horucej vode v ruckach

jankah77
16. sep 2012

@adrianai skus benzin na cistenie odevov. Kupis v drogerii malu flasticku, taku priesvitnu

nikitag
16. sep 2012

Kde sa dajú kúpiť mydlové orechy okrem internetových obchodov? Majú to napr v DM?

ameanda
17. sep 2012

@nikitag
ja som ich v DM este nevidela, bio shopy ich mavaju

ameanda
17. sep 2012

@granko8888
zlcove mydlo, pre mna naj vec na svete

lencika
17. sep 2012

pre mna je uplne najlepsie odstranovac skvrn od Dedry.

iwuskaaa
4. nov 2012

@lencika prosím ťa, ako sa presne volá? je to aj na farebné prádlo? môže sa pridávať aj do hlavného prania v práčke, ak chcem biele prádlo vybieliť? Ďakujem 😉

lencika
12. nov 2012

@iwuskaaa ahoj je to univerzalne bielidlo a vola sa to odstranovac skvrn

lubka2211
13. feb 2013

zienky prosim o pomoc, dnes som oprala zimnu lyziarsku bundu v tekutom pracom gele a a po vybrati z pracky som na bunde mala sede flaky, tak som ju oprala druhy krat a nezislo to...prala som na 30° ...prosim poradte ak viete co na to zabera..aky pripravok alebo nejaky trik, bola dost draha a nikdy predtym sa mi to nestalo...

potvorkaniki
29. apr 2013

@lencika ahoj, ako sa presne vola ten odstranovac skvrn od Dedry?

crievicka
2. máj 2013

@pink_lady kde kupim to zlcove mydlo? vyperie aj pupavu z oblecenia?

crievicka
2. máj 2013

@ludka140281 podarilo sa vyprat tie satky od pupavy?tie hladam na to nieco

ludka140281
2. máj 2013

@crievicka podarilo asi na 5ty krát 🙂

crievicka
2. máj 2013

@ludka140281 a cim?tym opakovanim pranim ci nejaky prostriedok?

ludka140281
2. máj 2013

@crievicka opakovaným praním,aj som pošuchala kokosovým mydlom(to mám z lidlu na tažke škvrny,napr,manželove monterky)

stepanka274
2. máj 2013

ahojte neviete nieco poradit na zapustene farby na tricku??

crievicka
2. máj 2013

@crievicka tak to bude na dlho ☹ dakujem

pink_lady
3. máj 2013

@crievicka kupujem v DM alebo v Tete, ale lepsie sa mi zda z DM...mne zatial vypralo vsetko ...

kika001
19. jún 2013

Dobry deň, ja mám na tričku fľaky od púpavy a je ich strašne veľa ! Ocko na to skúsil citrodeko a hneď to zišlo.. 🙂 😀

jirouskova
27. jún 2013

Ahojte,neviete poradit nieco na odstranenie syntetickej farby na rifliach? Dakujem

gymboree
7. júl 2013

ahojte....sikulky!!! urcite poradite....ako dostat s trika flaky od Betadina, Jodova tinktura.
Z farebneho bledunkomodreho bavlneneho trika skvrny po jodovej tinkture.
Kvapkala som drobcekovi do nosteka kvapky najprv Nasivin a aby sa zabavil asustredil na nieco ine , dovolila som mu hrat s druhymi kvapkami do nosteka, maju dezinfekcny ucinok na nosohltan pri zapale....a su hnedej farby, zaklad tvori asi ta jodova tinktura, Betadina. Moj syncek v tej kratuckej chvilke otocil vrchakom a sup cele vylial na seba....a triko je cele hnedo/ flakate . Dakujem za radu ak niekoho nieco z vas napadne. Dakujem Zuzana

luccy89
15. aug 2013

Prosím vás, ako odstránim fľaky od trávy z oranžových semišových tenisiek??? :(

gretka2
21. aug 2013

@luccy89 Mne na nohavice od travy funguje pokvapkat citronovou stavou, prip.navlhcit a posypat kys.citronovou. Potom to dam prat. Zvycajne sa to vyperie. Skus to pokvapkat poriadne, nechaj 5-10 minut posobit a potom to precisti kefkou a nejakym pracim prostriedkom. Semis mas na mysli kozu? Skus to najprv na nejakom skrytom miestecku, ci ta kyselina nezmeni farbu koze. Snad ti neradim zle 😅

livka299
30. aug 2013

Ahojte baby, viete mi poradiť prečo mi ostávajú tmavé fľaky na prádle? Doteraz som kupovala kapsule, teraz som kúpila prášok ARIEL 3D aktive. Samozrejme že periem svetle aj tmave zvlašť, len na niektorom svetlom samozrejme môže byť nápis, ale ani jedno triko nieje nové. Predtým mi to nerobilo. Periem na 5O.

livka299
30. aug 2013

Poradíte???

luma1
27. okt 2013

Dievcata prosim radu. Necitala som vsetky vase prispevky je ich tu dost 🙂 cize uz mozno budem opakovat temu ale potrebovala by som ppradit ako vycistit gauc mam tam par flakov od jedla a po vikende aj od cerveneho vina 🙂 pomoze mi na to zlcove mydlo? Dakujeeeeem za rady