Aké máte plány na víkend?

daska_tesco
7. mar 2014

Vedeli ste, že cez Tesco Potraviny domov vám privezieme nielen všetko potrebné na varenie víkendového obedíka, ale aj na upratovanie, drobné opravy v domácnosti alebo vybavenie na párty. Čo špeciálne plánujete tento víkend podniknúť vy? Čo musíte pre to nakúpiť? Tri z vás za príspevky odmeníme opäť vlhčenými obrúskami Tesco loves baby v pondelok 10. marca 2014. 🙂

lucik194
7. mar 2014

cez vikend budeme oslavovat, takze planujeme nakupit pre deti posledne drobnosti, ako su detske servitky, pohariky a este nam chybaju farebne slamky, tortu sme uz napiekli 🙂 aj darcek je uz kupeny 🙂 teraz som akuratne zistila, ze mi bude treba este dokupit kuchynske utierky, tie sa vzdy minu ako prve, pretoze kazdy raz sa nieco vyleje a rozbije 😉

korylan
7. mar 2014

My sme v sobotu bez tatina,tak dnes varime,kupili sme v Tescu zemiaky,kura,zeleninu,mlieko a dalsie potraviny beznej spotreby,tiez plienky,tych nikdy nie je dost. :D Zajtra sa budeme len hrat,zabavat,papat a spinkat. V nedelu uz cela rodinka pojdeme von na slniecko doplnit zasoby vitaminu D,popozerat prirodu a zvieratka.

maznacik007
7. mar 2014

tak ja som vcera v tescu nakupila nakoniec osobne na zlatych dostala som 15 tych balickov s kartickami ... dnes sa s tym deti hraju ... dcera dnes oslavuje so spoluziackami 11 narodky, zajtra musime robit okolo domu a v zahrade a v nedelu ideme pozriet babetko co sa narodilo mojej kamaratke ... a este dalsia oslava s rodinou ... tento rok dcere vyjdu naroky na nedelu presne ako sa narodila ... 😉

a Danko bude lezat s kocurom lebo zacal teplotovat a budeme sa ucit anglictinu z tych karticiek

motiilik
7. mar 2014

Ahoj...kedze zajtra mame zienky sviatok,tak dnes som nakupila zakusky,dobroty na jednohubky,slane,sladke,dzusy,detske sampanske,nam jasne s alkoholom rozne druhy plus nejake tie vody,zajtra chcem urobit rezne,salat a polievku a urobime si take rodinne posedenie doma a vecer vyrazime niekam vom...v nedelu relax a oddych,nacerpat silu a energiu do dalsieho prac.tyzdna...tesime sa 😉

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, súťažiť o vlhčené obrúsky Tesco Loves baby môžete prispievaním do tejto témy až do pondelka 10.marca 2014. Prajem vám krásny víkend plný relaxu a stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam na vyskúšanie aj e-kupón na dovoz tovarov cez službu Tesco Potraviny zdarma. 🙂

daska_tesco
autor
7. mar 2014
skerinko
8. mar 2014

Nákup sme absolvovali dnes doobeda. Nakúpili sme zeleninku a sliepočku na polievočku, mäsko, zemiačky, rajčinky, papriku, uhorky a nejaké ovocie. Samozrejme nám trebalo dokúpiť ešte pár vecí na narodeninovú tortu. Rozhodla som sa pre mramorovú s čokoládovou plnkou, tak nám bolo ešte treba hlavne marcipán, čokoládku, mlieko, kakao, vajíčka. Dokúpili sme i ružové servítky, minerálky, detské šampanské a pre dospelákov vínko. Ozdôbky na tortu si dcérka vybrala už dopredu. Nie som nejaká veľká pekárka ale torta bola robená s láskou pre našu princeznú a dúfam, že bude našim hosťom chutiť nielen nedeľný obed ale aj naša tortička. Takže nás čaká narodeninový deň našej 4-ročnej princezničky, na ktorý sa všetci moc tešíme a dúfam, že si ho všetci v radosti a v pohode užijeme. 🙂

daska_tesco
autor
10. mar 2014

Mamičky, verím, že ste si víkend užili 🙂 Za príspevky odmením vlhčenými obrúskami Tesco Loves baby tri z vás.@skerinko, @lucik194, @maznacik007 Výherkyne,prosím pošlite mi vaše kontaktné údaje so správy. Pekný deň!

lucik194
10. mar 2014

dakujeme velmi pekne, velmi sa tesime, akuratne jeden myslel az vymyslel....... furik a nakoniec ho musel aj tlacit..... z nasej oslavy nebolo nic.....
cely vikend sme prelezali a dnesna bilancia po navsteve lekarov je : jedna laringitida, jeden zacinajuci zapal priedusiek a jeden pokrocily ☹
takze kupon na dovoz potravin sa zide, lebo cely tyzden sme doma ☹

daska_tesco
autor
23. mar 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše skvelé zapojenie do fóra Mesiac s Tesco Potraviny domov - službou dovozu potravín a ďalších potrebných vecí pre domácnosť až k dverám bytu: http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/
Dnes končíme, ale získala som od vás počas troch marcových týždňov množstvo pozitívnych ohlasov aj nápadov a tipov na zlepšenie, ktoré postupne zapracujeme. Služba aktuálne funguje vo vyše 90 mestách a obciach Slovenska a čoskoro ju rozšírime do ďalších miest. Ak chcete byť informované medzi prvými, predregistrujte sa tu: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/predregist... Prajem vám ešte krásny víkend a pripájam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie služby Tesco Potraviny domov. Ďakujem, ste skvelé! 😉 🙂