Ako dlho vám trvá nákup pre domácnosť?

daska_tesco
17. nov 2014

Vedeli ste, že bežné nákupy pre domácnosť zaberú až 18 hodín vášho času mesačne? Čo by ste najradšej robili namiesto nakupovania potravín?
Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 eurovou poukážkou na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂

Súťažiť môžete do utorka 18.11.2014 do 9.00 hod. Držíme palce!

snopkulka
17. nov 2014

Čo by som robila radšej miesto nakupovania potravín? Tak to vám napíšem presne - čo som robila tento mesiac miesto nakupovania potravín 😀 obiehala troch chlapov s kašľom a sopľami 😀 😀 dva týždne som mala doma maródov, takže som neskutočne rada, že sa ten kolotoč skončil. Našťastie sme začali využívať služby Tesco do domu a už druhý mesiac si tak môžme plánovať chvíle strávené krajšie ako behaním po nákupoch. Pre nás veľká pomoc, nedám dopustiť 🙂

bea1971
17. nov 2014

jednoznacne by mi ostalo viac casu na rodinu a na deti a cas by som vedela s rodinou urcite vyuzit k ich spokojnosti,kedze dnesna doba je az prilis uponahlana a je aka je,ale kazdu minutu drahocenneho casu venujem rodinke 🙂 😉 🙂

bonaqa2013
17. nov 2014

Milá pani, mám 4 deti vo veku 19,8,6 a 4 roky. Posledné dieťatko má zdravotné problémy. Takže som doma. Pre toľkú rodinku nakupujem určite aj viac ako 18 hod. mesačne. Potraviny ešte ako tak, horšie je to s oblečením a s obuvou. potraviny nakúpim aj sama, oblečenie ešte ako tak, ale obuv musím nakupovať s deťmi, nakoľko obuv nemožem kupovať len podľa čísla. Obuv musíme vyskúšať. Keďže posledné 3 sú dievčatá, tak pri nich čo sa týka oblečenia sa pekne vyhrám. A kde nakupujem? Využívam zľavy v hypermarketoch , v supermarketoch - takže aj v Tescu - kde majú pekné oblečenie. A moje dievčatá chodia ako manekýnky....

masinka
17. nov 2014

Doteraz som bola na rodicovskej dovolenke s 3 detmi, tak najvacsi relax bolo pre mna nechat deti manzelovi nech ich okupe a ulozi spat a ja som si vybehla do Tesco Extra na vecerny nakup 😀 Z rodicaku sa prilis toho nakupit neda, tak som nakupovala a varila podla toho, co bolo akurat v akcii. Teraz idem opat do prace, tak urcite vyuzijeme aj moznost dat si priniest nakup domov. Moja mama aj teta si to len chvalia, tak sa tesim, ze to vyskusam aj ja 😀

moje2deti
17. nov 2014

Čože to je? Čože sa to blíži?
Vianoce sú predo dvermi,
teším sa ja veru veľmiiiiiiii!
Uffff, ale ako sa v dnešnej dobe dobre mať?
Okrem iného, musíte vedieť dobre gazdovať.
Využite zľavu, využite akciu,
nakupujte za skvelú cenu!
Nebehajte zbytočne po obchodoch na úkor rodiny,
miesto toho trávte čas s deťmi dlhšie o 2-3 hodiny.
Tesco Potraviny domov internetová stránka super je,
z pohodlia domova tam veľa mamičiek nakupuje.
Ani ja nie som v tomto žiadna výnimka,
keď deti zaspia, príde moja obľúbená chvíľka.
Ovocie, zelenina, mlieko, kozmetika i hračky,
nakúpim online pre moje dve malé detičky.
Môj manžel chápavo mi pri tom hlavou kýva,
neviem či ma vníma, do novín sa pritom díva...
Výhodne som veru nakúpila,
korunky i čas som ušetrila,
zľavy som perfektne využila.
Všetko je tu pokope a prehľadné
doručenie bude tiež rýchle – parádne!
Až k dverám bytu mi kuriér všetok nákup doručil,
vďaka tomu, kto mi stránku Tesco online odporučil!
Vďaka Tesco! Robíte lepší život mamičkám,
môžeme sa viacej venovať rodine i detičkám!

ivanka46
17. nov 2014

Dobry den, mna nakupovanie velmi bavi 🙂 zatial mam cas, pretoze nemame deticky 🙂 v januari sa nam narodi prve, tak potom urcite budem radsej s malickou ako sa prechadzat po obchode 😀

1131981
17. nov 2014

asi by som ako mamina na materskej upratovala hračky a popadane jedlo okolo stola 🙂 .kedže chodím každý deň von,ta ísť do potravín až automaticky patrí k tomu 🙂 .keď nič iné,aspoň čerstvý rožok pre malú.okrem toho,že na potraviny ide najviac penazí z rodinne rozpočtu,samotné nakupovanie mi nevadí.aspoň je človek donútený ísť von aj v horšom počasí.

ozdana
17. nov 2014

Ako dlho mi trvá nákup? Nuž dosť dlho... Na veľký nákup ideme raz za týždeň, prevažne v sobotu. Cez týždeň si píšem zoznam, čo došlo, čo treba nakúpiť a keď v sobotu prídeme do obchodu, človek zabije v tom obchode s cestou aj 2-3hodiny. Takže je to asi 10-12hodín mesačne. Okrem toho idem raz za týždeň ako forma odreagovania pozrieť nejaké to oblečenie, či obuv, alebo len tak čo kde majú... To sú ďaľšie asi 4hodiny mesačne... Keď to tak spočítam, z mesiaca trávim jeden deň len v obchode... Uff, to je dosť!

lubina
17. nov 2014

Ja nakupovanie v super a hypermarketoch az tak nemusim...ale samozrejme nakupy je potrebne robit a preto raz za tyzden urobime jeden velky nakup, co trva aj s cestou asi tak 1,5 - 2 hodiny. No a okrem toho mame blizko take male potraviny, tak tam sa cez tyzden stavime kupt cerstvy chlieb, ci jogurty alebo mlieko, ale tam je to tak za 20 minut hotove. Za tyzden teda stravime v obchode s potravinami (velky nakup a tie male nakupceky dokopy) asi 3 hodiny...co je podla mna tak akurat, kedze ako pisem ja super a hypermarkety az tak nemusim 😀

siska53
17. nov 2014

@daska_tesco ja nesoferujem,takze nakupujem priebezne vacsinou kazdy den,ci kazdy druhy. Dlzka pobytu zavisi od toho,co idem kupit a kolko je tam ludi. Ked idem kupit len pecivo a v pikladnici nie je rad,tak to moze byt aj len 5-7min. Ak robim vacsi nakup,tak to je okolo tych 20min.
Ak ideme s mm do hypermarketu a je tam vela ludi,tak to moze byt aj viac casu.. No to realizujeme tak moz o raz za pol roka.
Mna nakupovanie nebavi,aj s detskymi vecami som velmi rychlo hotova,koniec-koncov mnohe oblecko mame pozicane ci kupia pribuzni.

Radsej travim cas vonku na vzduchu ako dakde v "budach".

dobromila1111
17. nov 2014

Ja by som spalaaaa.. 🙂 ale keďže mám drobca,tak asi bola niekde von s ním na prechádzke🙂

daska_tesco
autor
17. nov 2014

@moje2deti Prekrásna básnička ! Ďakujeeeeem !!!!! 😵

daska_tesco
autor
17. nov 2014

@dobromila1111 Nooo.... keď sa to tak vezme, tak v tomto počasí sa ti ani nečudujem. Aj spánok je niekedy dobré a hlavne prospešné riešenie 😀

janamach
17. nov 2014

namiesto casu straveneho nakupovanim, by sme si radsej doma s mojimi zlatickami upiekli nejaky jednoduchy a chutny kolacik, kedze vsetci velmi lubime sladke a aj velmi radi spolu varime alebo vypekame a potom by sme ho pri nejakej hre spapkali. Ziaden zhon, stres a nervy, ale klud v domacej pohode. Prave preto aj radsej vyuzivame sluzbu Tesco potraviny domov, nakup objednam vecer v klude, ked uz vsetci sladko spia 🙂

henikav
17. nov 2014

velky nakup raz za tyzden asi 1 a pol hodiny, cez tyzden ak sa dokupi nieco cestou, 10 minut 1-2x tyzdenne 😉

daska_tesco
autor
17. nov 2014

@janamach Úžasné !!! Zorganizovala by si to ako skvelá manažérka ! 😉

pipinka4
17. nov 2014

@daska_tesco ja mam rada nakupovanie 🙂 ale tak samozrejme by som to vyuzila s mojim manzelom pri romantickej veceri bo odkedy mame drobca toho casu na seba moc nemame alebo aj skvely kupel pripadne nejaky super vylet s rodinkou 🙂 vselico je kde by sa dalo tolko casu stravit ;)

simca06022011
17. nov 2014

No mne to kludne trva aj viac ako 18hodin mesacne.. ved v tescu stravim aj dve hodiny, neratam ak clovek chce ist este na trh, do inej drogerie a pod... len skoda ze u nas do domu nie je :( A o tom navlacovani nakupu ani nehovorim... ako by som stravila cas, keby som nemusela nakupovat? No napriklad by som si zapla aj televizor... 🙂)) dokoncial nejake tie rucne prace co cakaju v kute izby uz hadam 2 roky... alebo skocila s malou na plavaren 🙂)) Lebo na to nikdy neostane dostatok casu. K tmu vsetkemu ja sa priserne bojim soferovat 🙂)) cize u mna nakup = taxik, rucne vlacenie alebo tyzdenne doprosovanie polovicky, ci bude taky "laskavy" a odvezie nas... 🙂) Chce to riadne logisticke planovanie 🙂)))

daska_tesco
autor
17. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala, prvý dovoz máte na vyskúšanie zadarmo 🙂

evulienkaslx
17. nov 2014

Nam trva taky tyzdenny nakup asi hodinu a mensi 2x do tyzdna asi 10 minut plus prechadzka, kedze na tie mensie chodim s kocikom.
Ak dam priestor fantazii, tak by som nakupy najradsej vymenila za dovolenku niekde v teplucku pri mori s celou rodinkou 😉

gabikas82
17. nov 2014

Patrím medzi tie ženy, ktoré neznášajú nákupy (je nás asi málo ale je 😀 ). Zabíjanie času trávením v obchodoch ma vôbec neláka a to aj vtedy keby som ho mala nadbytok a nie ešte vtedy keď ho mám málo. Byť s rodinou a venovať sa koníčkom je určite oveľa lepšie.
Takže moja odpoveď je: budem robiť hocičo, len nie nakupovať 🙂 🙂 🙂

pat_mat_minnie
17. nov 2014

Nemam rada nakupovanie potravin, zo vsetkeho najradsej nakupujem oblecenie a hracky pre deti.Ja nemusim mat vobec nic, som stastna, ked su moje deti stastne a spokojne.
A co by som najradsej robila namiesto nakupovania? Jednoznacne spala.V noci sa nevyspim, lebo dcerka pyta prsnik kazdu chvilku a kedze mam este dvoch chlapcov, cez den je uplne nemozne si pospat.Som vycerpana a unavena, takze keby sa dalo, jednoznacne najradsej spim.🙂

lienkaxy
17. nov 2014

Momentálne som doma na materskej s 3 mesačnou nespavou dcérkou, ktorá by už aj rada sedela, chodila, liezla, len ešte nevie a je dosť zo všetkého mrzutá + máme ešte 4 ročnú, ktorá je často chorá a tak ju zatiaľ nedávam do škôlky. takže ja momentálne nákupy milujem, Je to pre mňa príležitosť aspoň na chvíľu sa odreagovať a moje uši si oddýchnu od mrnčania. Na manžela pravdu povediac veľký spoľah nie je, pretože nekontroluje ceny, dátumy spotreby a ani množstvo, len prvé, čo zbadá šupne do košíka a už má nakúpené. Tak, keď nie je niekto nablízku, rada si sadnem sama do auta, pustím poriadne hlasno obľúbenú hudbu a frčím do mesta na nákupy potravín. Zbytok riešim väčšinou cez internet. Chvíle nakupovania by som momentálne nevymenila za nič na svete iba ak za kamión čokolády na ukľudnenie nervov.

najjulinka
17. nov 2014

spala.... 😝 😀

matricia
18. nov 2014

Ja by som sa najprv poriadne vyspala, potom išla s kamaratkou a nasimi deťmi na zakusok a kavu niekam, kde je detsky kutik, a nakoniec by som si potriedila oblecenie v skriniach a spravila velke upratovanie bytu

daska_tesco
autor
18. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za vaše zaujímavé odpovede 🙂
Odmenu 20 € poukážku na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby pošleme: @moje2deti
Trom z vás za odpovede pošleme vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby:
@evulienkaslx, @pipinka4, @janamach
Výherkyne, pošlite nám svoju adresu, mobil a e-mail do IP. 🙂
Všetkým posielam aj E-kupón na dopravu zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov 🙂

mamulienka30
18. nov 2014

Kolko travite casu na zachode mesacne? Pravdepodobne viac ako v obchode 😅 😅 😅 😅 Ale k teme nech len nevyryvam - nakupovat chodim vecer, ked je manzel doma a bez deti, to ti je poviem LUXUS a klud!!! Vobec mi to nevadi 😀 😀

hanka_april
18. nov 2014

ja nakupujem 99% cez tesco potraviny domov. Odkedy mam malu dcerku a kedze som zamestnana je to na nezaplatenie!!!! a skusam vela nove recepty z Apetitu, kde byvaju casto podivne suroviny a cez vyhladavac ich mam najdene hned, v kamennom obchode by mi to trvalo hodinu nieco najst - a cas, ktory mozem byt s dcerou je pre mna nenahraditelny 😎 a v neposlednom rade, napriklad ovocie a zelenina su z velkoskladu, takze su v lepsej kvalite a neochytane ako v supermarkete....

daska_tesco
autor
18. nov 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše príspevky, stretneme sa opäť zajtra. Zatiaľ vám posielam E-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie služby Tesco Potraviny domov. Viac o donáškovej službe si môžete prečítať aj tu na Modrom koníku: https://www.modrykonik.sk/blog/pr_clanok/article/tip-pre-mamicky-ako-nakupit-potraviny-z-fahea9/
Pekný večer! 😉

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Ďakujem vám za všetky komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj so službou Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂
Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!