Pomáha vám partner alebo manžel s nákupmi?

daska_tesco
20. nov 2014

Robí to rád, alebo vás to stojí trošku „námahy“ kým ho presvedčíte, aby išiel s vami? Máte nejaký trik? Pochváľte sa nám aj s najlepšou výhovorkou, akú použil aby nemusel ísť na nákup 🙂
Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 21.11.2014 do 9.00 hod. 😉 Držím palce!

iskricka55
20. nov 2014

Samozrejme dokonca niekedy nakupuje aj uplne sam a to nehovorim o vareni skratka chlap na vsetko...milujem ho 😉 pekny den 🙂

bora1989
20. nov 2014

Môj muž s nakupovaním vôbec nemá problém 🙂 dokonca aj keď si idem ja niečo pozerať do odevov, ide so mnou, nečaká vonku na lavičke ako iní muži 🙂 a som rada za to... robíme všetko spolu 🙂 a už teraz mi hovorí, že budúci týžden si idem kúpiť krásne tenisky Nike Air Max síce sú drahé, ale že to ho nezaujíma a musím ich mať :D milujem ho 🙂

terezka1947
20. nov 2014

@daska_tesco no,rada by som sa pochvalila nejakou "fintou"ako dostat manzela do obchodu,ale nemozem...takze asi zaujimava ani nebudem 😀 😀 😀
aaale,mam stastie,ze manzel nema problem na nakupy ist,ci uz su to potraviny,ci oblecenie...a dokonca aktivne bez donutenia aj radi 🙂
co som rada,lebo asi je to lepsie ako pouzivat a stale vymyslat nejake finticky
a najviac ma dostalo,ked mi do porodnice doniesol nadherne chlapcenske dupacky(zhodou okolosti TESCO) a povedal,ze ich nemohol nekupit,lebo sa mu velmi pacili 🙂
a takto podobne to je s darcekmi pre drobca-dohodneme sa na niecom ...aj to kupime a stale nieco k tomu este dokupi,leeeeeebo nemohol inak 😀

monika837
20. nov 2014

Moj manzel s nakupovanim nema ziadny problem, ci ideme spolu alebo ci ide sam.... aj co sa tyka inych veci... a preto ho neskutocne MILUJEM a som stastna, ze mam tekeho uzasneho manzela vedla seba 😉

marse
20. nov 2014

Ježiši ja som šťastná ked idem sama nakupovať... 😀 😀

to skor fintu aby nešiel... horší ako ja, vsetko pokuká, zanalyzuje .. minule stal pri kuratach 10 minut a uz som sa ho pýtala ci robi nejaký extra konkurz 😀 😀

silvik1
20. nov 2014

my sme si s nakupovania spravili takú "tradíciu" ako mali moji rodičia. každý piatok po práci ideme spolu nakúpiť. kupujeme spolu aj všetky darčeky či už na narodeniny alebo vianoce. ale nemá problém nakúpiť aj sám, ak som chorá, alebo máme v práci nejakú akciu. a vie mi veľmi dobre kúpiť parfém 😀
a keď si kupujem niečo na seba, vie dobre poradiť.
sestra si už robí srandu, že sme ako nejakí dôchodcovia, ale mne to takto vyhovuje a jemu tiež 😎

melalex
20. nov 2014

U nas nakupuje potraviny len muz,ja oblecenie.

sense
20. nov 2014

u nas bud on alebo ja...lebo on je podla mna v tomto hrozny, vsetko obzera rozmysla, kupi kopec hovadin hoci ide so zoznamom, je schopny stravit cely den nakupovanim

a ked idem sama kupim co treba a je to za polhodinu vybavene

emilia25
20. nov 2014

Vzdy chodi len manzel na nakupy lebo byvame 12km od mesta a manzel chodi do prace okolo lidla tak ked ide z prace urobi nakup.ked ma volno bud ideme spolu alebo ide sam.

nanulik
20. nov 2014

moj na nakupy chodi bezne, a priznavam ze najradsej posielam jeho lebo kupi len to co ma na zozname, len obcas nejaky pamlsok navyse. ja ked idem kupit iba chleba necham v obchode aj 20€ lebo to sa hodi aj tamto sa hodi 😀 a oblecenie si kupuje sam, vraj nemam dobry vkus 😀 tak ja kupujem len domace alebo spodne.

bonaqa2013
20. nov 2014

Nepotrebujem k nákupom chlapa, stačí keď mi dá financie, kreditku a podobné maličkosti......A zostane s deťmi doma - 4 kusy.

aluxka
20. nov 2014

S manželom spolu bežne chodíme nakupovať potraviny a pretože ho veľmi ľúbim radšej ho ani nevolám ked potrebujem niečo na seba. On je vtedy s babami doma, užívajú si chvíle bez mamy keď sa doma všetko môže a ja si užívam v kabínke s oblečkom 😀

kondelka
20. nov 2014

🙂 môj manžel berie nakupovanie - či už oblečenia alebo potravín - ako nutné zlo 🙂 teraz sa už len smejem, ale zo začiatku kým som si na to zvykla som mala čo robiť. Ale zvykla som si nielen ja, ale ja naše dve deti 🙂
Prebehneme veľké tesco - hypermarket či už v Petržalke alebo na Zlatých pieskoch za 40-45min čistého času. Keď sa zdržím v nejakej uličke, s kozmetikou alebo zeleninou, tak tiež začína frflať či musím robiť nejaký rozbor potravín a pod 🙂 že veď zoberiem a idem 🙂 Ak musím ísť sama na nákup - bez neho, čo je veľký relax, pozabúdam x -potravín, ktoré by kúpil on a ja zas nie. Preto chodíme spolu, ale ako píšem, všade naháňa a fofry a ponáhľačky. Ale po 9rokoch to už má svoje čaro a každý vieme, čo potrebujeme a chceme a hlavne pre manžela, v prijateľnom čase ( na jeho nervy ) :D :D :D :D
niekedy keď ho volám do tesca, tak mu so smiechom vravím, že čo, ideme urobiť nový rekord v nakupovaní? 😀

izabelkas
20. nov 2014

Potravinove nakupy robime spolu a s radostou. Nakupy oblecenia to je uz boj, no ked ideme do Hornbachu ci Baumaxu, tak vtedy ma muz zabavu, ze vyzeram tak znudene a s nepritomnym vyrazom ako on vo vacsine "zenskych" obchodov. 🙂

Fintu ako neísť do obchodu má skôr on. Vždy sobotu ráno si dá oprať všetko oblečenie čo má a potom sa vyhovára, že nemôže nikam ísť, pretože je to ešte mokré. 🙂 Plánujem kúpiť sušičku, tak bude musieť vymyslieť niečo nové. 🙂

lyzzy
20. nov 2014

U nás nakupuje len tatino.Ja napíšem zoznam a on nakupuje.Hoc aj každý deň.Presviedčať som nikdy nemusela,máme to takto od začiatku.Po prvé je setrnejsi,po druhé má nervy na tých ľudí.Takže u nás to je takto.

heregova
20. nov 2014

ja nemám finty, ani výhovorky...my chodíme s manželom na nákupy vždy spolu a keď ja nemôžem, ide sám..ani sa ho nepýtam, proste sa spýta, čo je treba a ide..takže radšej budem mať úžasného manžela, ako hrať o 20€ 😀

daska_tesco
autor
20. nov 2014

wow.... no myslela som, ze tu budeme mať príspevky ako muži neradi nakupujú a zatiaľ čo čítam, tak máte doma vysnívaných manželov ! Klobúk dole ! 🙂

sonetta
20. nov 2014

ja si chodim vascinou a najradsej sama. s muzom chodime iba na velke nakupy. jeho nakupovanie nebavi. a ked kolkokrat varim a zistim, ze som nieco zabudla kupit,poprosim ho, aby skocil do obchodu, tak vzdy len frfle, ze na co som bola den predtym v obchode, ked som si nekupila to, co potrebujem. ale ono je to tak, ked chodime aj spolocne na tie velke nakupy, tak on si nahadze do kosika iba pre seba, napr. sladkosti, kavu a na ostatne musim mysliet ja. ☹ preto sa rada dozviem nejaku fintu od inych mamiciek. 😉

lucy125
20. nov 2014

No ja musim manzela pochvalit,vie nakupit lepsie ako ja,ma vacsi prehlad co nam chyba.Odkedy sme spolu,nakupovat chodime spolocne,ak je niekto chory chodime jednotlivo,ale do obchodu ho naozaj tlacit nemusim,ide dobrovolmne a obehne aj niekolko obchodov ak nieco treba 🙂

stefka33
20. nov 2014

Tak poslať môjho drahého do obchodu samého je ozaj riskantné. 🙂 😉 Na všetko potrebuje zoznam, aj keby šiel kúpiť len rožky a mlieko. Ak by ho nemal, tak istotne minimálne jedno z toho zabudne. Nedávno som ho poslala kúpiť tuniaka a priniesol sardinky - pýtam sa ho prečo teda kúpil sardinky namiesto tuniaka a on sa opýtal s absolútne prekvapeným výrazom v tvári: A to nie je to isté? 😕 A obľúbený trik ako ho dostať do obchodu - Drahý! Majú akciu na pivo! 😀

cottoncandy
20. nov 2014

nepomáha, teda len výnimočne, ak treba zabehnúť niekam, kde sa ja pri deťoch nedostanem...inak potraviny a drogériu nakupujem ja online cez Tesco večer, keď už deti spia...nechám si nákup doviezť domov, veľmi mi to vyhovuje

horana
20. nov 2014

Ked moze pomoze. Je fakt ze pre pracovnu vytazenost vacsinou nemoze 😔 ....

majusqa77
20. nov 2014

u nas skor ja pomaham pri nakupovani muzovi 🙂))

mimca77
20. nov 2014

Moj poloviciak vacsinou problem s nakupovanim nema, ale obcas sa stane, ze mu zavolam v anti-shopping nalade, ci nemoze doniest to alebo hento, alebo ci mozeme spolu vybehnut trebars do Lidlu, a vtedy ma dve oblubene vyhovorky, resp. dva sposoby ako sa z toho vykrutit:
1. nepocujem ta, vchadzam do tunela, pchchch..pchchch...halooo...
2. Zlatko, velmi rad, ale bohuzial mam presne vtedy charitativnu akciu...
Mam rada jeho zmysel pre humor 😀

zdena12345
20. nov 2014

nebyvame v meste a kedze manzel chodi za pracou do najblizsieho mesta...chtiac, nechtiac sa mu usli i nakupy potravin. Co si povieme ako vacsina chlapov. Treba nakupny listok a pisat uplne vsetko, lebo ak zabudnem napisat rozky alebo chleba (ktore sa kupuju zakazdym) tak ich jednoducho nekupi🙂 keby som mu kazala kupit nieco do auta alebo kable, cement.. to by nezabudol a ani pisat by som nemusela 😀 ale uz mu to ide celkom dobre, dokonca kupi sem tam aj sam od seba nieco navyse🙂

namornicka
20. nov 2014

My nakupujeme na trhu a v tržnici, nemám rada supermarkety, kde je aj petržlen z dovozu. Ja mám rada zeleninu a mäso zo slovenských zdrojov. A či mi pomáha manžel? Ja mu napíšem zoznam a on ide nakúpiť, ja vyzdvihujem deti zo školy. A nepomáham mu s tým 🙂

bodka70
20. nov 2014

Nepomáha mi, my máme spoločnú domácnosť, je jeho rovnako ako moja 😉 . A či robí nákupy? Áno robí - vybavím ho lístočkom a ide 🙂.

matarka
20. nov 2014

No moj obcas ide aj sam, ale zvycajne so zoznamom, ktory mu urobim. No a ak je na zozname nejaka menej obvykla vec, o ktorej netusi, kde je, vtedy zacina najvacsia zabava - vola mi a skusam ho navigovat..raz tiez nieco takto hladal a to moje navigovanie absolutne nepomahalo, ani popis tovaru, skratka - "nechytal sa" - ale zato u mna v praci sme vdaka tomu mali obrovsku srandu, kolegyniam skoro "cvrklo" od smiechu🙂 Moj muz vyhlasil, ze ku mne do prace uz nikdy nepride, lebo ho tu budu mat vsetci za blbca (ale nastastie sa neurazil, ani nezlozil telefon, ani nepovedal, ze na nakup uz nikdy nepojde🙂 )

mysuliatko7
20. nov 2014

U nás chodí nakupovať len partner(potraviny) a zoznam nepíšem,keďže aj varí, tak najlepšie vie,čo potrebujeme a oblečenie chodíme nakupovať spolu 😝 😝 😝

sonickav
20. nov 2014

Môj chodi pravidelne na nakupy, takmer kazdy den z roboty 🙂 ked nieco chýba....inak robime dvakrat do mesiaca spoločne velky nakup 🙂