Pomáha vám partner alebo manžel s nákupmi?

daska_tesco
20. nov 2014

Robí to rád, alebo vás to stojí trošku „námahy“ kým ho presvedčíte, aby išiel s vami? Máte nejaký trik? Pochváľte sa nám aj s najlepšou výhovorkou, akú použil aby nemusel ísť na nákup 🙂
Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 21.11.2014 do 9.00 hod. 😉 Držím palce!

irenaliza
20. nov 2014

Môj manžel nikdy rád nenakupoval, keď sme nemali deti ja som rada robila nákupy všeličoho. teraz, keď máme 4 deti manžel sa snaží a ide mu to celkom dobre. Cez týždeň,keďže ide do roboty o 4,30 a domov prichádza asi o 18.30, nakupujem bežné veci ja hneď ráno s najmladšom dcérkou, ale keď je veľmi zlé počasie, ale dcérky sú choré manžel ide po robote na nákup bez reptania, nakúpi výborne, ale všetko musí mať napísané na lístočku, lebo väčšinu inak zabudne, ale keď sa chystá na nejaký dobrý obed, rád experimentuje v kuchyni vtedy si nakúpi sám čo potrebuje, a naozaj dobre a kvalitne. Na veľké rodinné nákupy chodíme spolu celá rodinka cez víkend a manžel pomôže nakladať a hlavne vynesie všetky tašky na 3 poschodie bez výťahu, niekedy sa otočí aj viackrát, keď máme v kufri aj prášky, alebo minerálky a robí to bez reptania, čo je super a som vďačná, doma nákup síce vykladám ja s dcérkami, ale... Oblečenie a topánky pre deti ale nenakupuje, v tom ako sám hovorí sa vôbec nevyzná, to robím aj s dievčatkami.
Ale väčšinou, keď prídeme z veľkého víkendového nákupu na chvíľu si sadne a oddychuje, dá si kávu, musí ako hovorí, predýchať ten dav ľudí v obchode, ale dcérky ho hneď zaberú do hry a je po oddychu a vtedy už je aj nákup a veci z neho kde majú byť. Prajem super nakupovanie a pri ňom skvelých ľudí. 🙂 🙂

kamilka1986
20. nov 2014

Môj by mi rád pomohol s nakupmi ale ja radsej nakupujem sama 🙂Potrebujem klud a nie sa naháňat po obchode 🙂

evalaska
20. nov 2014

moj miluje nakupovanie,s nim v obchode je to horsie jak s dietatom a ked ide sam minie aspon 4x viac penazi nez som planovala,najhorsie je ze ked doma nakup vylozi je tam asi stvrtina mojho zoznamu ale za dve tasky sladkosti a somarin 😀 😀 😀

kikina84
20. nov 2014

@daska_tesco ja som rada ze nemusim vymyslat vtipne odpovede 🙂 ..moj manzel je nastastie z tych uzasnych v tomto a s vacsimi nakupami mi pomaha vzdy..dokonca aj ked mal zlomenu panvu a nevedel stat, bol schopny ist somnou aj na kancelarskej stolicke s kolieskami do obchodu,len aby som sa s tym sama nevlacila 😀 ..par krat to aj skusal ale vzdy som mu to zatrhla..🙂

daska_tesco
autor
21. nov 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede 🙂
Odmenu 20 € poukážku na nákup cez online donáškovú službu Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby pošleme: @h2
Trom z vás za odpovede pošleme vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby:
@skoricaxx, @terezka1947, @matarka
Výherkyne, pošlite nám svoju adresu, mobil a e-mail do IP.
Všetkým posielam aj E-kupón na dopravu zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov 🙂

matricia
21. nov 2014

Môj muž ma vie niekedy pekne vytocit, najmä pri nakupovaní. Nerád nakupuje oblečenie, či už pre seba alebo keď mi má poradit s vyberom outfitu. On sa vzdy vyhovori, ze sa mu je teplo, že nemá vzduch a musí ist von. Raz som si išla vyskusat nieco do kabinky, a keď som sa mu chcela ukázať a spýtať, či mi to sekne, jeho nikde... Potom som ho našla troška ďalej od kabínoK pri regaloch. Ale zato jedlo nakupuje rad. Len keď ja donesiem nákup, nezáujem, moze sa to aj roztopiť. Vyložím si sama🙂. Vyhovorka?: A čo ja viem, co tam mas? Teraz sa už pri nakupoch striedame, a každý si kupime pri tom, čo chceme🙂

zojatx
21. nov 2014

Manžel chodí stále so mnou na nákupy ked nie je v práci a ked treba ide v pohode sám. My sme obaja shopaholici 😀

daska_tesco
autor
23. nov 2014

Milé mamičky, dnes týždeň s donáškovou službou Tesco Potraviny domov končí. Ďakujem vám za všetky komentáre a prajem vám nádherné sviatky v kruhu svojich najbližších! Verím, že aj so službou Tesco Potraviny domov získate viac pohody a času na rodinu v predvianočnom zhone 🙂
Všetkým posielam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov. Ak u vás služba ešte nefunguje, môžete sa predregistrovať a pošleme vám upozorňovací e-mail, keď službu spustíme vo vašej lokalite: http://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme-...
Krásne a veselé!