Víkendový nákup už teraz

daska_tesco
6. mar 2014

Ak by ste nákup na víkend vybavili za pár minút z pohodlia domova cez počítač, čo by ste urobili s voľným časom počas víkendu? Oddychovali alebo išli do prírody? Využite e-kupón na dopravu zdarma cez službu Tesco Potraviny domov a vaše obľúbené výrobky vodiči dovezú k vašim dverám už zajtra. Tri z vás za nápady na víkendové aktivity odmeníme zajtra ráno vlhčenými obrúskami Tesco Loves baby. 🙂

lilitela
6. mar 2014

@daska_tesco No, zavisi od pocasia.
Nakolko vsak mam osobne skusenosti s nakupovanim cez web - myslim konkretne Tesco potraviny domov, napisem to takto. Vzdy som tu chcela takuto sluzbu a verim, ze sa mi este v buducnosti hodi. Avsak po par pociatocnych "vyskusaniach" som zistila nasledovne: neusetrim cas - aj tak musim vymysliet, co navarim a nakupim a prejst, co nam doma chyba a spisat to; vyber potravin na webe netrva "par" minut, mne to trva rovnako dlho ako v regali, cize porovnavam, pripadne hladam svoju oblubenu znacku. Ked ta nie je, mam problem, musim najst nahradu. Dalsi problem bol pre mna, ked mi pracovnici priviezli taktiez nieco ine, ako som si objednala, z dovodu, ze to nebolo skladom - cize mi vadi, ze web stranka nedokaze ukazovat aktualny stav. Takze sme potom este vymyslali, co si nechame a co nechceme z tych ponuknutych nahrad, bolo treba nasledne preratuvat uz vystavene blocky, skontrolovat datumy spotreby, skontrolovat polozky, pretoze min. 2x nam bolo nauctovane inak, ako bolo uvedene v objednavke (problem bol hlavne pri akciovych viacpackoch), odratuvat pripadne kupony, atd. atd. Cize dalsie zdrzovanie a motanice. Ako dalsiu nevyhodu som pocitovala, ze si pri ovozeli a mäse nemozem vybrat taky kus, aky uznam ja za vhodne (co ale chapem, ze je nezrealizovatelne). Kedze Tesco mame po ceste domov, nemozem povedat ani, ze by som usetrila za cestu. Preto som sluzbu prestala vyuzivat. Ak by sa toto vychytalo, tak pouvazujem opät o jej vyuzivani. Ale takto si myslim, ze je urcena skor bud pre ludi bez auta pri vacsich nakupoch, dochodcov, ktori uz nevladzu vlacit nakupy, alebo pre velmi bohatych ludi, ktori zoberu ten nakup ako je, nic neprekontroluju, a co nechcu, hodia do kosa, pripadne psovi a neriesia to.
Tak asi som svojou odpovedou nepotesila.

janamach
6. mar 2014

My sme uz nas vikendovy nakup vyriesili cez Tesco potraviny domov a preto v sobotu sa pojdeme cela rodinka kupat do aquaparku v Senci a v nedelu navstivime Zoo v Bratislave. Uz sa teraz velmi tesime na uzasne straveny spolocny cas. Nakup cez internet je pre mna uz velmi jednoduchy, doslova rutina, kedze mam vytvoreny nakupny zoznam, ktory trochu obmienam podla aktualnej potreby, riesim to vecer ked uz deti spia. Pre nas je to urcite obravska uspora casu a energie a ziadne tahanice a motanice sa po centrach a hlavne na ukor rezimu mojich malych deticiek.

korylan
6. mar 2014

@daska_tesco My by sme usetreny cas vyuzili s babatkom na trenovanie prvych krocikov,posilovanie noziciek a vonku by sme objavovali cely svet. Este je pre nas vsetko nove, spoznavali by sme zvieratka,veci,ludi ...

daska_tesco
autor
6. mar 2014

@lilitela ďakujem za tvoj názor, je dôležité zdieľať aj takéto skúsenosti,aby sme službu mohli neustále vylepšovať a vychytať chyby ako píšeš. Do služby sme ale doplnili novinku -tzv.nákupný zoznam.To znamená, že keď si raz vytvoríš svoj vlastný zoznam tvojich najčastejšie kupovaných položiek, druhýkrát ho len skopíruješ, prípadne doplníš. Ja osobne mám jeden víkendový zoznam a jeden na bežné nákupy. Tak verím,že opäť službu po čase vyskúšaš. Posielam ti aj kupón na dovoz zdarma. Pekný deň ešte! 🙂

barborritta
6. mar 2014

tento vikend ma asi neminie umyanie okien 🙂 ale vdaka donaske vacsinou vyuzijeme cas na spolocnu rodinnu prechadzku 🙂

daska_tesco
autor
6. mar 2014

Mamičky, ďakujem za vaše príspevky, stretneme sa opäť zajtra od rána na Fóre. Pekný večer! 🙂

lilitela
6. mar 2014

@daska_tesco Jaj dakujem, ale prosim, posli kupon niekomu inemu z tychto mamiciek, ktore sluzbu momentalne vyuzivaju. Nakupny zoznam poznam, samozrejme, ale je pre mna nepouzitelny, ja totiz nakupujem najmä podla akcii, a tie sa kazdy tyzden menia. Usetrim tak mesacne nemalu sumu, ked si poriadne planujem. Ako som povedala, zrejme je tato sluzba vhodnejsia pre solventnejsie rodiny. 🙂

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Dobré ráno mamičky, ďakujem za vaše milé príspevky 🙂 Vlhčené obrúsky pošlem trom z vás: @barborritta, @korylan, @janamach. Prosím, pošlite mi vaše kontakty do správy. Pekný deň! 😅

beja6
7. mar 2014

ked ide vikend, je to spojene s vacsim nakupom. kedze aj ja rada vyberavam z ponuky, tak radsej si take potraviny ako maso, zelenina,ovocie kupujem vyhradadne sama, aby som videla, co dam do kosika. ale ked ide o nakup ako taky, kde nie je potrebna kvalita ako kvantita( vacsinou tie zabalene vyrobky),tak tam by som uprednostnila tesco nakup domov, , aby som sa zatial mohla pevne venovat detom a modremu koniku, hehe

aly
7. mar 2014

Urcite by som venovala ten usetreny cas rodine, kedze je uz pekne tak asi na bicykle a do prirody a nie do obchodu plneho ludi 🙂

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky a prajem vám krásny víkend plný relaxu, stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam na vyskúšanie aj e-kupón na dovoz tovarov cez službu Tesco Potraviny zdarma. A nezabudnite pri nakupovaní odfotiť aj svoj nákup - môžete sa nahraním fotky najväčšieho Tesco nákupu zapojiť až do 19. marca 2014 do fotosúťaže tu: https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-tesco-potraviny-domov/velka-sutaz-1-chcete-vyhrat-balicek-pre-deti-s-tesco-potraviny-domov-2/

daska_tesco
autor
23. mar 2014

Milé mamičky, ďakujem za vaše skvelé zapojenie do fóra Mesiac s Tesco Potraviny domov - službou dovozu potravín a ďalších potrebných vecí pre domácnosť až k dverám bytu: http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/
Dnes končíme, ale získala som od vás počas troch marcových týždňov množstvo pozitívnych ohlasov aj nápadov a tipov na zlepšenie, ktoré postupne zapracujeme. Služba aktuálne funguje vo vyše 90 mestách a obciach Slovenska a čoskoro ju rozšírime do ďalších miest. Ak chcete byť informované medzi prvými, predregistrujte sa tu: http://www2.itesco.sk/potravinydomov/predregist... Prajem vám ešte krásny víkend a pripájam e-kupón na dovoz zdarma na vyskúšanie služby Tesco Potraviny domov. Ďakujem, ste skvelé! 😉 🙂