Ktorú gynekologičku odporúčate v Michalovciach?

andrejocka36
20. dec 2020

Dievčatá, chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom dobrej gynekologičky v Michalovciach. Rozmýšľam nad doktorkou Pirčovou alebo Zambovou. Ktorá je podľa vás lepšia a či berú nové pacientky?

A ešte sa chcem opýtať, ako to funguje, keď chcem zobrať kartu od svojej gynekologičky, ako treba postupovať? Ďakujem za odpoveď.

misana84
20. dec 2020

ja mam Zambovu a spokojnst ale pocula som dobre referencie aj na pani Pircovu- a urcite beru nove pacientky. Pojdes za tou gynekologickou a ona si vyžiada kartu

simkova58
20. dec 2020

@andrejocka36 ja mam pircovu, nemenila by som, top lekar, velky odbornik a odpoveda aj na maily, raz mi odpisala v nedelu, treba tam ale teraz pocas korony volat a telefonicky sa objednat, resp. mailom, aby sa nehromadili ludia v cakarni.

parvinka0001
21. dec 2020

Mala som zambovu prešla som k pircovej. Pani doktorka je super

andrejocka36
autor
21. dec 2020

@parvinka0001 Ahoj. Ako si postupovala pri prechode od Zambovej k Pirčovej? Pani doktorka Pirčová si vyžiadala tvoju kartu poštou alebo si musela ísť osobne za Zambovou a pýtať kartu? Ďakujem za odpoveď.

parvinka0001
21. dec 2020

@andrejocka36 bola som osobne. Predtým som mala Rocha pred zambovou tak tiež osobne. Ale trebalo tuším papierik vždy od nového že prechádzam k novemu

bibkabibik
10. apr 2021

@andrejocka36 S nimi neman sksenosti ale ja mam pani Fantazirovu a som s nou velmi spokojna a mala by aj nove pacientky prijimat 🙂