Pôrodnica Michalovce

honey666
16. sep 2021

Ahojte, mam tu niekoho kto sa chysta rodiť v blizkej buducnostk v novej nemocnici v Michalovciach, alebo tam nedavno rodil? Dakujem .. ako ste zacali a kedy ste zacali tam chodit na poradne ? Skusenosti ? Personal? Priestory?

mariana44
7. mar 2022

@honey666 ahojky ako si bola spokojná v nemocnici,? Ja idem v apríli na sekciu a ani neviem ktorého lekára si vybrať k sekcii,chodila do tam aj na poradňu. Ďakujem ti za každú odpoveď

honey666
autor
27. mar 2022

@mariana44 ahoj na poradne od 35tt asii som chodila ku primarovi do starej nemocnice vedla novej co je a rodila som prirodzene pri sluzbu konajucom doktorovi, bol to mlady ale super doktor aj personal pri porode bol uzasny, ked som uz bola v bolestiach oni mi pomahali aj ked to bolelo proste oni hlava v klude a kludne somnou rozpravali atd, ohladom tohto som bola wpokojna az potom na izbe teda vsetko okej isla som do Jednotky a na druhy den ma stahovali dvojpostelovej bez udaniq dovodu, okej to som predychala, sestricky stale ina sluzba boli rozne, nikdy som nevedela kto je doktor kto je sestra atd takze ale nejak ma to netrapilo, iba mlade sestricky boli teda premudrele, maly mal zltacku bol 2 dni pod modrym svetlom a povedali mi ze mi ho budu nosit kazde 3 hodiny co sa nestalo , mne isli prsia prasknut a vobec mi neponukli odsavqcku aby sa mi aj rozbehla laktacia nic, az den ored odchodom jedna mila sestricka sa mq opytalq ci nechcem a ja ze hej , som prvrodicka a tak som nevedela co mam robit alebo co qj ked su tam laktacne poradkyne co hovorili ze nech len mqsirujem ale pomoc ze odsavacka ked nemqm dieta pri sebe tk to nic… ale asi by som tam rodila aj druhykrat urcite

vierabodi
15. apr 2022

@honey666 ja rozmýšľam nad Michalovcami a Košice Šaca , o sací mám ako tak pozostovane veci ale Michalovce ani moc nie . Môžem poprosiť niekoho ako to tam je teraz počas opatrení za čo sa platí aké sú izby , sestry a podobne ? Ďakujem a ak má niekto foto izieb bola by som vďačná .