Používate dáždnik ako ochranu pred UV žiarením?
Ahojte, prosim pouzivate niektora dazdnik proti slnku? Ide mi o to ze sa musim pocas najvascieho slnka presuvat z domu na zastavku, mam to tak 10minut chodze po priamom slnku. Ocenim kazdu radu, vdaka
nie ale uprimne mohol by to niekto začat použivat lebo by som bola exot, už ma to tiež napadlo
už ked mám vejár tak sa divaju nejak divne a pritom v takom madride je to do pohody
No ja prave tien nemam a pred slnkom sa chranit chcem.
A mas nejaku chorobu, kvoli ktorej neznesies 10 minut slnka ?
@patrike a ty mas nejaku chorobu ked sa musis vyjadrit ku teme, ktora sa ta ocividne netyka?
Kludne si ho zober. Zijem v Spanielsku a vela ludi chodi s dazdnikom. Turisti z Azie, Holandania, ale aj domaci sa najdu. Vacsinou starsi. Ja uz som tiez parkrat isla.
nie ale uprimne mohol by to niekto začat použivat lebo by som bola exot, už ma to tiež napadlo
už ked mám vejár tak sa divaju nejak divne a pritom v takom madride je to do pohody
@sara07 Ja nosím klobúk s veľkou strieškou a tiež som za exota. Kolegynka premáva so slnečníkom, čo je vlastne hodvabny rucne maľovaný dáždnik, mne sa to páči.
A mas nejaku chorobu, kvoli ktorej neznesies 10 minut slnka ?
@patrike trochu skús nasobit a sčítavať
no, ide mi o to , ze je vhodny hocijaky daznik? alebo je pre ochranu potrebny nejaky slecialny UV dazdnik proism? to ze budem za "exota" mi je s prepacenim u prdele :D
no, ide mi o to , ze je vhodny hocijaky daznik? alebo je pre ochranu potrebny nejaky slecialny UV dazdnik proism? to ze budem za "exota" mi je s prepacenim u prdele :D
@anonym_autor daj si do guglu pojem uv dáždnik, normálne to existuje. Je trochu špeciálnejsi ako obyčajný.
Nosím klobúk, alebo šiltovku
Tu v Košiciach som to videla ale hlavne u moslimiek 🙂 je to elegantné
@sara07 Ja nosím klobúk s veľkou strieškou a tiež som za exota. Kolegynka premáva so slnečníkom, čo je vlastne hodvabny rucne maľovaný dáždnik, mne sa to páči.
@aurelia2000 mne žial klobuky nepristanu a v lete do prace skôr športovo , ten daždnik ma už tiež napadol
Ja by som si dazdnik nebrala, to by ma ani nenapadlo. Pred slnkom sa chranim opalovacim kremom s OF 50.
Ja by som si dazdnik nebrala, to by ma ani nenapadlo. Pred slnkom sa chranim opalovacim kremom s OF 50.
@catherin4
Chod do Azije je to bezne tam sa neopaluju


A mas nejaku chorobu, kvoli ktorej neznesies 10 minut slnka ?